Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puchatka29

_ mam do Was taką prośbę .................................................

Polecane posty

to nie jest prowokacja . Czy ktoś byłby w stanie przesłać mi coś do jedzenia ? tak by starczyło do końca kwietnia ? w kwietniu ide na 2 ty do pracy ,ale pieniądze dostane dopiero końcem kwietnia. Normalnie nie pracuję i to nie dlatego że mi się nie chce ,a dlatego że mam chore dziecko,które sama wychowuję .Poza zajeciami w szkole wymaga stałej opieki ,a na umowe ,co za tym idzie swietlica nikt nie kwapi się zatrudniac . Proszę nie dawajcie mi rad typu mops caritas itp bo oni owszem pomagają ,ale spróbowałby kto za to przeżyć ,byłby w księdze guinesa.Zwyczajnie zapłaciłam częsc pieniedzy za mieszkanie bo groził nam karton i na jedzenie leki a nawet płyn do naczyń zwyczajnie nie mam. Nie proszę Was o pieniądze ,bo zdaję sobie sprawę ile jest naciągaczy ale jeśli możecie ,o jakieś jedzenie z tych długoterminowych. Chowam godnośc do kieszeni bo nią dziecka nie wyleczę ani nie nakarmię i błagam Was pomóżcie ... .. proszę o mail ,oczywiscie mogę udowodnić , mieszkam w małopolsce .Może ktoś ma prace ,potrzebuje umyć okna prze świętami ? Bochnia ,Brzesko Tarnów ? Błagam ,nie traktujcie tego jak prowokacje . mój adres: puchatka29@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę ci,,
niestety nie pomogę ponieważ jestem w dramatycznej sytuacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja coś dodam
Puchatko założyłaś tu już nie jeden temat w tym samym celu. Nie otrzymałaś żadnej pomocy? Widziałam, że kilka osób się deklarowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty głąb master
ale co was boli że raz juz załozyła temat ? nie rozumiem ? lodówki przecież nie poda na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjknjn
A w jakim wieku masz dziecko i chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopiec 10 l . Migotko najwiekszą pomocą byłaby dla mnie praca od 8-13 ,obojętnie co ,ale wiem że to nierealne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm moze bys mogla pracowac u mnie na piekarni.? sprzatac.? przychodzisz na 2, 3 godziny kolo 8-9 i tak od pon do pt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsadsadsadsad
samotne matki full kasy z mopsu dostają przecież. w dodatku alimenty ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinsowa czy jeansowa ?
taki ful dostają że tobie by na jedną imprezę nie stykło ,nie kompromituj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oceniajcie
''samotne matki full kasy z mopsu dostają przecież'' Ja nie zauważyłam, aby w moim mieście samotne matki dostawały z MOPS tyle kasy ( full ):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×