Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kropla Minerałów

Kolor włosów na wiosnę

Polecane posty

Przeszło pół roku temu pomalowałam swoje brązowe włosy na ciemny brąz, i teraz mam już odrosty na pół głowy,pod spodem już swój kolor a na wierzchu jeszcze jest farba. Chciałabym pomalować się mahoniem albo jakimś kolorem podchodzącym pod rudy. Myślę żeby kupić dekoloryzator i farbę, ale zastanawiam się czy mi to wyjdzie.Dodam że ma brązowe oczy, nie chciałabym wyglądać jak straszydło :) tyle czasu nie malowałam włosów bo nie chciałam już brązu a na nowy nie miałam pomysłu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia proszę pisać:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O nie e e e
Jak na wiosnę to tylko zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze/
mam to samo, malowałam włosy ponad rok temu na czarno, mam ciemne włosy ale odrosty widać. Odrosty mają chyba juz 16 cm. Jednak czarnego niczym nie zamaluję. Tez musiałabym zrobic dekoloryzacje, ale boje sie ze wszytskie wlosy mi wypadną.. a sięgają do łopatek. Mam plan zeby poczekać jeszcze z 2 miesiące i obciąć te czarne włosy, a pozostale pomalować wlasnie na jakiś rudy.. tylko ze to bedzie krotka fryzura i boje się ze bede sie w niej zle czula, bo jestem przyzwyczajona do dlugich wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroka spodnica...
idz do fryzjera..sama nie kombinuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×