Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość illona_a

Seks z byłym uczniem

Polecane posty

Gość illona_a

Jakiś czas temu po kilku latach spotkałam swojego byłego ucznia i bardzo mnie zaintrygował Byłam jego wychowawczynią w gimnazjum, mam 41 lat a on obecnie 21. tak sie złożyło, ze po rozmowie zaprosił mnie na kawe, wymienislismy sie numerami,potem spotkalismy sie jeszcze pare razy i w końcu wylądowalismy w łóżku podnieca mnie strasznie, szczególnie, ze cały czas zwraca sie do mnie "Pani" najbardziej działa to na mnie podczas seksu jednak gdy jest juz po, czuje sie troche dziwnie, ze robie to z uczniem, jak myślicie czy to etyczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, uzyszkodnik napisał:

9 lat temu byla starsza o polowe, teraz o 20 lat, ale watpie, by sie nadal bzykali.

zgoda - posting jest z 2011 roku czyli 9 lat temu. Wątpię aby autorka tego postingu o nim jeszcze pamiętała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31

Dużo młodsi mężczyźni tacy 19-25 lat kręcą większość pań od nich starszych o 10-20 lat. Seks z młodszymi jest szybki, gwałtowny w jakiś sposób niepowtarzalny w tym że jeszcze się podobam i że mogę mu to i tamto pokazać co jest dla niego mega podniecające bo rówieśnice tego nie potrafią lub się wstydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maryla31 napisał:

Dużo młodsi mężczyźni tacy 19-25 lat kręcą większość pań od nich starszych o 10-20 lat. Seks z młodszymi jest szybki, gwałtowny w jakiś sposób niepowtarzalny w tym że jeszcze się podobam i że mogę mu to i tamto pokazać co jest dla niego mega podniecające bo rówieśnice tego nie potrafią lub się wstydzą.

Czyli poruszamy kolejny fetysz :Seks młodszego mężczyzny z dojrzałą kobietą 😉 Mam taką koleżankę. Na rówieśników lub mężczyzn w swoim wieku nawet nie patrzy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Na rówieśników lub mężczyzn w swoim wieku nawet nie patrzy

I równowaga w przyrodzie zachowana. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

zgoda - posting jest z 2011 roku czyli 9 lat temu. Wątpię aby autorka tego postingu o nim jeszcze pamiętała

Autorka = autor ówczesnych prowo historyjek z dawnych dobrych lat kafe, gdzie pelikany jeszcze chwytały takie bajki 😎

By the way... Nauczycielka nie popełniłaby takiej grafomanii, trust me😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nemetiisto napisał:

I równowaga w przyrodzie zachowana. 😜

Być może. Ja tam lubię rówieśników lub kilka lat od siebie starszych. Ale to nie jest reguła. Wszystko zależy od charakteru, podejścia do życia i "tego czegoś" 

Ale 15 lat młodszy mężczyzna - Bo takich lubi moja znajoma, moim fetyszem nie jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

...posting...postingu...

Moja angielszczyzną jest b.kiepska.

Pytałem Wujka Google i pierwsze, co mi odpowiedział to:

posting"  {rzecz.}PL

przydział, oddelegowanie, zamieszczenie, umieszczenie, wysyłka, nadanie

ale to chyba nie o to chodzi?

Człowiek się uczy całe życie. Podpowiedzcie mi, jakie to jeszcze ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

Mylisz wszystkie nauczycielki z nauczycielkami polonistyki.

A przecież jest: WF, chemia, historia, plastyka

Nie, nie myle... Czy myślisz że na AWF, chemii, historii (w szczególności), plastyce tolerowanoby taką grafomanię? Szczególnie, że temat odgrzebany, wiec domniemana autorka studiowałaby jeszcze starym trybem, przed reformy AWS z 1997 roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Co za czasy, że nauczyciel nie musi umieć się wysłowić!

W obecnych czasach? A chúj już wie, tak się to posypało, że szkoda pisać. Natomiast to co jest nabazgrane, to niby smarowała 41latka i to 9 lat temu, wiec na bank leciała starym trybem nauki, gdzie nawet w liceum takie kulfony nie przeszłyby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tomasz Kopertfield napisał:

domniemana autorka studiowałaby jeszcze starym trybem, przed reformy AWS z 1997 roku

O rany! Czy to możliwe, że ty używasz w Ero swojej prawdziwej fotografii Panie Marszałku? Bo sądząc po fobiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

W obecnych czasach masakra. Kolega z klasy licealnej został nauczycielem. Widziałam sprawdzian przygotowany przez niego. Tam wszystko leżało. Ortografia, interpunkcja, składnia...

Życie, życie... W poprzedniej pracy, jak bylem jakiś czas p.o. kierasa, to przeprowadzałem rozmowy rekrutacyjne, były to lata 2009-2011 i już wtedy byl dramat, jak trafiły mi sie ówczesne najmłodsze roczniki. Teraz wole nie myśleć co sie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Niejaki Piórko napisał:

O rany! Czy to możliwe, że ty używasz w Ero swojej prawdziwej fotografii Panie Marszałku? Bo sądząc po fobiach...

Moją fobią są ZABÓJCZE KOPERTY ✉️✉️✉️💀

😆😆😆😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

W obecnych czasach masakra. Kolega z klasy licealnej został nauczycielem. Widziałam sprawdzian przygotowany przez niego. Tam wszystko leżało. Ortografia, interpunkcja, składnia...

no... pisanie piękne albo staranność w wysławianiu się w języku polski albo także i jak trzeba w obcym dziś staje się umiejętnością ekskluzywną i  nie zależy od wykształcenia ale od sfery kultury każdego człowieka. Ja jestem dobry przykładem bo przecież jak zawsze odpisuje maestro (endrju) testy na inteligencje u mnie niejednokrotnie wskazywały u mnie wartości nieco poniżej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ddt60 napisał:

no... pisanie piękne albo staranność w wysławianiu się w języku polski albo także i jak trzeba w obcym dziś staje się umiejętnością ekskluzywną i  nie zależy od wykształcenia ale od sfery kultury każdego człowieka. Ja jestem dobry przykładem bo przecież jak zawsze odpisuje maestro (endrju) testy na inteligencje u mnie niejednokrotnie wskazywały u mnie wartości nieco poniżej normy

Wystarczy też popatrzeć ile uczniów w tym roku nie zdało matury Wnioski nasuwają się same. Do przeczytania 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×