Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaaa..

Czy moja figura może być?.. czy muszę się odchudzać?? [FOTO]

Polecane posty

Gość dogadzacz
tyleczek smakowity a brzuszek troszke na wiosne mozesz zrzucic ale tragedi nie ma fajna laseczka z ciebie pokaz sie nam z profila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzem_truskawkowy6920
Masz za małe majtasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaset
nie jest wcale ok... brzuch duzy i w ogole jakas dziwna jestes... ja bym zrzucila co najmniej z 3-4 kg1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaset ciekawe jaka
ty masz figure ze sie tak czepiasz, a 4 kilo w dol to bardzo duzo dla takiej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podaj swoje wymiary
ile masz w talii ,ile w biodrach ,ile w udzie, ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figura wydaje sie ok, ale
łatwiej by było ocenić, gdybyś przestała nosic bielizne młodszej siostry :O Nie umiesz dobrac majtek i stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ver i wank
cycki spoko, troche z brzuszka i troche ud ,ale wyglada na to ze masz STRAAAAAASZNIE plaska dupe :P minus 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaset
akurat moja figura jest super w porownaniu do tej:) dziewczyna pyta wiec odpowiadam. nie kazdemu podobaja sie troszke wieszke kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelii forttto
fajnie, jest al e musisz ok 5kg zwalic , bo za pare lat bedziesz jak matka wygladaął, belizne dobieraj dobra bo masz za małe, nie zryj fast foodow rower biegi i na dwor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej niech wypowiadaja
sie mezczyzni bo babki maja spaczone wyobrazenie o dobrej figurze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utek123
A mi sie bardzo podoba ! tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
nie kazdemu podobaja sie troszke wieszke kobiety... ______________________________________________________________ Ona nie jest troszke wieksza :o Ona jest zupelnie normalna, ma idealna figure. Jedyne co to troche za mala bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa..
sorry nie bylo mnie. ja siebie za grubą nie uważam, ale moim zdaniem też mogłabym troche zrzucic.. podajcie mi jakis szybki sposob. silownia odpada ale mam w domu steper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
Przy tak małej-prawidłowej wadze to szybko zrzucić będzie ciężko. Generalnie raczej wysiłek fizyczny. Steper może być za słaby, już bieganie lepsze albo rower, a na brzuch brzuszki albo to słynne coś tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa..
jak to ciężko?? mi sie wydawalo, ze jak sie ma malo do zrzucenia to idzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
No właśnie odwrotnie. Im więcej do zrzucenia tym waga szybciej spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa..
Ale jaja nie spodziewałam się hehe :) No ale rower posiadam i lubię go więc to nie będzie męczarnia.. Jeszcze czytam teraz o jakiejś diecie 700 kcal i brzmi to całkiem logicznie, aczkolwiek ja się na dietach nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
700kcal to trochę mało :/ Jaki prowadzisz tryb życia? Najzdrowiej jest 1000-1200kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa..
Hmm... teraz to kiepsko;/ malo sie ruszalam bo zima byla..;/ przyznam sie tez -o wiele za duzo zarlam... z takim zarciem, jak ja jadlam to powinnam juz wazyc 80 kg, ale uratowaly mnie fajki i jednak troche ruchu.. głupia zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
Ale pracujesz? Fizycznie? Umysłowo? Uczysz się jeszcze? Jeśli tak to chodzisz na w-f? Ile masz lat? To wszystko ma znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa..
17. uczę się w technikum . z tym wfem to różnie.. Generalnie to jeszcze rok temu miałam lepszą figurę, bo robiłam brzuszki, jadłam mało i zdrowo, ble ble... Szkoda, że to spieprzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba
masz fajną figurę,jedynie nad czym możesz popracować to nad pupą;) trochę większe kobiety-ta figura i większa:D,rozumiem że niektórzy muszą wyleczyć własne kompleksy, ale bez przesady:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
W takim razie 700kcal to zdecydowanie za mało :) I nie zwracaj uwagi tylko na kalorie, ale też na to co jesz. Jak najwięcej warzyw i owoców, białe mięso i ryby, mało węglowodanów i najlepiej węglowodany złożone, czyli np. pełnoziarniste pieczywo i makarony. Poszukaj trochę w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa..
No spoko :) dzięki ;p co do tych, co im się podoba-to fajnie, ale ja się źle troche czuje.. znaczy się-cycki mogą być, tyłek trochę płaski ale jest. najbardziej denerwują mnie uda i boczki.. Jakby nie to to w sumie bym sie nie czepiała. zastanawiam sie lepiej, czy jakbym schudla a razem z tym schudnal moj biust to byloby zle? :) bo mi niestety z biustu leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×