Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakarolin2111111

zaszaleje z facetem (seks)

Polecane posty

Gość kakarolin2111111

hej hej hej ! Zawsze marzyłam żeby przezyc jednorazową przygode z obcym napalonym facetem. Mam 21lat,jezeli jest jakis chetny chlopak to zapraszam :) aha i jestem z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodko/kwasna
Mam nadzieje, że któregoś pięknego dnia napadnie Cie stado mocno napalonych nigeryjskich studentów prawa, którzy wyrżną Cie do łysa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarolin2111111
a tam odrazu dziecko :) antykoncepcja istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden środek nie jest skuteczny w 100% poza tym choroby weneryczne też istnieją a zawsze może to ktoś zobaczyć i będziesz miała opinie dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrawdziwaowieczkabozzza
Już zaczynam zakładac ezgorcyzmy po kolei żeby sie od szczochów i smordu gówien z Holandii oderwać wiecie. I wtedy ludzie mogą z takimi zrobić co chcą i tyle. Mogą im nasrać do ryja, zgwałcić , wszystko zrobić. Jutro je założę albo dziś bo nie mogę przez Zenona do Holandii wrócić bo mu sie nie podobam. Obyś Zenonie skończył W GÓWNACH. Oby cię w gównach utopili. Tak Ci życzę i tak sie stanie bo kim ty jesteś ciulu niedorobiony w ryj. Rozwodnik? Boże - jakie nieszczęście. To weźcie go zabijcie ludzie - dołóżcie mu radości trochę bo i tak wszystko przepija. A zwalili sobie wszystko na mojego brata adoptowanego. O nie, nie, nie - aż taka naiwna nie jestem. Wiecie - a jak mu tak źle temu Zenonowi to ja go zabiję bo moja matka sie powiesiła jak jej było źle, a on nie umie? To mu pomóżcie bo macie do tego prawo. Co en szczoch sobie nie myli? Nie umie wsadzić Holenderce to na drugi świat i tyle. Tam też się żyje. Tylko się zmienia stan skupienia. Można go zabić - będzie na mnie i tyle. Bede się nim opiekować. Polaków można zabijać za granica bo stoją o trupy bardziej niż o zywych/. On się po smierci ten Zenon zamieni w leśne zwierzę to uważajcie i tyle. Ja tam po lesie nie chodzę - może być. W DZIKA - nawet tak wygląda. No i co z tego? On ani do kościoła nie chodzi, nic. Zimą dajcie trochę siana do paśnika i macie go z głowy. Czasem nawet lepiej zabić takiego bo on stoi o morderstwo. Bo ja to wiem. Dlatego macie prawo go zabić. Przeze mnie powie. Nie - przez siebie. Ja byłam JEDYNIE pracownikiem fizycznym. I tyle. Żadnych więcej roszczen i tyle. A teraz moja opinia bedzie kwitnąć na zachodzie DLA WSZYSTKICH niczym kwiat paproci wiecie. Ale to się zacznie PALIĆ wszystko od tej wódki mojej. I tak tylko ja to ratowałam cudem i koniec. No to zalewam to wódą i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarolin2111111
Aha i zapomniałabym napisać, a to ważne!! W grę wchodzi TYLKO facet o wzroście średnim bądź wysokim (tak odc 172 cm w górę) i z rozmiarem buta powyżej 42!! Niscy z małymi stopami niech spadają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza stopa
kim Ty jesteś i za kogo się uważasz ,że możesz sobie tutaj wymagania stawiać ? sama pewnie jesteś marna i się tu dowartościowujesz nędzna prowokatorko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie dziewczynie spokoj... chce sobie zaszalec to jej sprawa... zostawcie moraly dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiyi
musisz być paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim1601
no Coralick po takiej przemowie już jest Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarolin2111111
chcesz sie zabawic?gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil8383
spelniam Twoje kryteria i jestem z Debicy:) jak sie z Toba skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarolin2111111
Pisałam o podkarpaciu, czytać nie umiesz matole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim1601
kakarolin211111 wrzuć fotę żeby w ciemno nie jeżdzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarolin2111111
nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem baba :O i nie sypiam z dziewczynami... po prostu uwazam ze jak juz sie nastawila na bzykanie to nic jej nie odwiedzie i nie ma co sobie strzepic jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim1601
skoro tak mówi baba to spierał się nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim1601
a swoją drogą to też miałem taką przygodę "na raz" i dwa lata się ciągnęło ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×