Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak_tak_tak

zalamana ..

Polecane posty

Gość tak_tak_tak

dziewczyny. Jestem w ciazy ( 3 test pozytywny). Wpadka w samym srodku cyklu. Mam juz jedno dziecko ( ma w tej chwili 15 miesiecy). Roznica pomiedzy dziecmi bedzie 2 lata. Boje sie bo nie wiem czy podolam temu.. Jedno dziecko takie male a zaraz drugie - noworodek. Stac nas jest na utrzymanie i zapewnienie wszystkiego 2 dzieci ( lokum roniez swoje) ale po prostu duzoo obaw. Mam wrazenie, ze robie krzywde sojemu 1 dziecku skazujac go na nastepne male. Boje sie wszystkiego,, Czarne mysli w glowie.. Czy jest tu jakas mama ktora ma tak niewielka roznice pomiedzy dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
niewielka różnica? no co ty nie przesadzaj. są tu mamy które zaszły np 3-4 miesiące po porodzie i to jest małą różnica i cieżko. a ty ? spoko, nie będzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam niespełna 1,5 roku
Między dziećmi. Nie pamiętam już czy było ciężko, za to wiem, że teraz jest wspaniale kiedy razem się bawią. Myślę, ze to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest 20 miesięcy różnicy... i powiem Ci szczerze, że bardzo ją sobie teraz chwalę... pierwsze 3 miesiące były ciężkie a potem już super... no i starszej córce dobrze zrobiło posiadanie siostry... także będzie dobrze, dasz radę ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak_tak
Dziekuje dzieczyny za dobre slowa.. Jednak w tym wszystim najgorszy jest moj maz.. On ciagle mowi ze nie chce tego dziecka , ze to za szybko.. Ze nie licze sie z jego zdaniem , ze zaraz bedziemy mieli 6 dzieci.. Ja juz mam dosyc :((( zero wspracia otoczeniu..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to jest idealna roznica wieku. mam brata poltora roku starszego i z nim sie zawsze dogadywalam, jako dzieci on sie mna opiekowal itp. mam tez brata 4 lata mlodszego - w zasadzie do kiedy on nie mial kilkunastu lat to byly wieczne wojny miedzy nami (starszym rodzenstwem) i nim. sama tez bym chciala miec taka roznice wieku miedzy dzicmi - ale nie wiem czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusssssssssssssssai
robisz krzywde dziecku??????? Chya=ba wrecz przeciwnie, bedzie mial rodzenstwo prawie ze w tym samym wieku. .. Ja tez jestem w ciazy i tez mam male dziecko-roznica bedzie 2 lata i 3 miesiace i sie bardzo z tego powodu ciesze GRATULUJE i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak_tak
dziekuje dziewczyny raz jeszcze:)) Takie slowa podnosza czlowieka na duchu.. Skoro tak piszecie - na pewno nie jest tak zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusssssssssssssssai
pogadaj z mezem i uswiadom mu, ze sama sobie dziecka nie zrobilas, ze on ma w tym udzial (i to znaczny)i ze teraz ma Cie wspierac a nie dolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam niespełna 1,5 roku
Ja bym z mężem pogadała i wyjaśniła mu ze jak nie chce to mógł nie robić. To raz, dwa to to, ze już teraz za poźno na chcę i nie chcę, dziecko jest i koniec, a trzy to jak nie planujecie 6 to niech uważa następnym razem. A w zasadzie musicie pomyśleć o jakimś lepszym zabezpieczeniu na przyszłość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak_tak
oo ja w takim razie rowniez gratuluje:)) Nie wiem skad u mnie takie obawy i mysli:/ moze to wplyw hormonow tak dziala ? i w ogole jestem w ciezkim szoku widzac 2 kreski na tescie.. Najgorzej ze calaaa ciaza przede mna.. Moje dziecko ciagle chce byc noszone.. azy swoje bo 11kg i teraz mam nadzieje, ze nic sie nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Patrycja :)
Między moimi dziećmi jest 2 lata i 3 miesiące. Córcia ma teraz 3 miesiące a syn 2 i pół roku :) Nie jest źle a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie że jest bardzo dobrze :) Synek kocha swoją siostrę i nie jest jakoś bardzo zazdrosny o nią :) A już niedługo będą się ze sobą fantastycznie bawić :) Tyle że u nas to była świadoma decyzja o drugim dziecku :) Będzie dobrze :) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak_tak
zabeczpieczenia praktycznie nie bylo wcale od poczatku po porodzie.. wiec to rownie jego wina jak i moja.. jestesmy doroslymi ludzmi a jednak na mnie zrzuca cala odpowiedzialnosc .. Nie zachowuje sie jak mezczyzna ojj nie.. a tak kocha swoja corke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak_tak
No nic dzieczyny dziekuje wam jeszcze raz z calego serca za zrozumienie i pocieszenie.. Naprade pomoglo mi to co uslyszalam od doswiadczonych juz mam w wychowywaniu dzieci z niewielka roznica wieku.. Musze teraz uciekac zrobic obiad pozniej do was jeszcze zajrze.. Milego dnia zycze wszystkim! :)) Czesc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może potrzebuje więcej czasu by dojść do siebie... tak czy siak, pogadajcie... powiedz mu wyraźnie, że potrzebujesz teraz jego wsparcia a nie postawy całkiem odwrotnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam klientkę, która ma trzyletnie dziecko, roczne bliźniaki i jest w ciąży z czwartym dzieckiem. Termin ma na sierpień. Fajnie, co? :-D Dwa lata różnicy to nie tragedia. A swoją drogą, co to znaczy "Wpadka w samym srodku cyklu."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×