Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 77777777777777777777777777

zobaczcie jaka kurwa

Polecane posty

Gość niePamiętamNicku:)
o matko. Bark słów, biedne dziecko. Na szczęście w nieszczęściu ta kobieta została już ukarana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez bym ja zabiła
dorwalabym i rozszarpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge ogladac takich filmikow... zaraz rycze, mam ochote wziać tego malucha do siebie. a co bym z babą zrobiła to lepiej nie pytajcie... na miejscu tych rodziców po odkryciu tego nagrania zamknelabym babe w jakimś pomieszczeniu, zwabiłabym ja tam i spuscila taki wpierdol, ze szkoda słow. ja nie bije mojego dziecka i nikt inny go bić nie bedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moononoomn
Możecie mi streścić co ona robiła temu dziecku bo nie umiem filmu odtworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Przecież ona mogła ją zabić :( Potwór, nie człowiek. A ja zamknęłabym ją w pomieszczeniu z kimś wielkości Pudziana, który robiłby z nią dokładnie to ,co ona z tym maleństwem -albo nie, jeszcze więcej,bo dzieci są bezbronne i nie rozumieją, dlaczego ktoś robi im krzywdę, a to kurwisko doskonale zdawałoby sobie z tego sprawę. Straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szproket
ogolnie chodzi o to ze bila.ale jak bila...skakala nawet po tym dziecku.straszne.biedne dziecko.najgorsze jest to ze pewnie jest mnostwo takich przypadkow gdzie dzieci sa tak strasznie krzywdzone .maja "szczescie" gdy w pore ktos sie zorientuje.ale ile jest przypadkow ze to wychodzi gdy juz dojdzie do najgorszego.dlatego ja jestem zdania ze trzeba reagowac zawsze gdy widzimy badz slyszymy ze cos jest nie tak.uwazam ze my ,jako spoleczenstwo jestesmy do tego zobowiazani.zeby reagowac,zeby dzwonic na policje nawet jesli to falszywy alarm,ale zawsze lepiej sprawdzic niz potem pluc sobie w brode ze przez nasza obojetnosc dziecku stala sie ogromna krzywda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfghfh
Powinna zostać oskarżona o usiłowanie zabójstwa. To dlatego że dorosły człowiek który staje całym ciężarem paroletniemu dziecku na karku, musi się liczyć z tym że te dziecko zabije po prostu łamiąc mu kręgosłup i uszkadzając organy wewnętrzne. Jest to więc taka sytuacja, jakby ona chciała lub brała pod uwagę że zabije tego chłopczyka czy dziewczynkę. To jeszcze więcej niż znęcanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi ciśnienie podniosła :/ mam nadzieje że dostała po ryju za to a takich filmów jest niestety wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babystart
brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moononoomn
Skakala przygniatala sobą? Ja pierdole to ona w ogóle normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×