Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rn5j5yn4nn

jest ktos z poznania??mam pytanie

Polecane posty

Gość rn5j5yn4nn

gdzie sie kupuje bilet jesli chce sie jechac autobusem np.z poznania do sremu pks-em? bo w internecie na stronie pks pisze ze w wybranych punktach mozna kupic bilet na autobus a czy mozna u kierowcy?? chcialabym odjezdzac z dworca autobusowego w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić na PKSie albo u kierowcy, nie ma problemu ;) Poznań przyjaznym miastem jest! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rn5j5yn4nn
bo ja wiem tloczno strasznie:o ostatnio zgubilam sie:o ale kid z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rn5j5yn4nn
ale popatrz ze strony pks poznan Gdzie kupić bilet Jesteś w: Dla pasażera Gdzie kupić bilet Bilety jednorazowe, okresowe oraz miesięczne można zakupić w następujących punktach: Dworzec Autobusowy w Poznaniu, ul. Stanisława Matyi 1 Kasa biletowa czynna * poniedziałek-piątek od 7.00 do 19.00 * sobota-niedziela od 9.00 do 19.00 Placówka Terenowa w Śremie, ul. Powstańców Wlkp. 4 Kasa biletowa czynna * poniedziałek-piątek od 5.30 do 19.00 * sobota, niedziela - nieczynna Placówka Terenowa w Nowym Tomyślu, ul. Kolejowa 1 Kasa biletowa czynna * od poniedziałku do piątku od 5.00 do 18.25 * w soboty 7.30 do 12.00 * w niedziele - nieczynna Istnieje również możliwość zakupienia biletów miesięcznych w następujących punktach: * Dworzec autobusowy w Szamotułach, ul. Nowowiejskiego 3 * Środa Wielkopolska - Kiosk RUCHU przy Dworcu Autobusowym * Grodzisk Wielkopolski - Kiosk RUCHU przy Dworcu Autobusowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rn5j5yn4nn
na pewno u kierowcy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na autobusy podmiejskie
kupisz u kierowcy. Natomiast komunikacja miejska nie ma takiego rozwiazania. Bilet dostaniesz w kiosku na przystanku, a automatach, na kazdej petli, sa tez bilety przez neta ;) uruchamiasz konto, a pozniej juz wystarczy wyslac sms z tramwaju i dostajesz potwierdzenie na komorke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×