Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem dlaczego tak yest

Dlaczego jest tak mało przystojnych facetów ? Prawie w ogóle nie ma :/

Polecane posty

Gość nie wiem dlaczego tak yest

zarejestrowalam sie przedwczoraj na sympatii no i liczylam na przystojniakow... I co? Nico. Mam wrazenie ,ze wszyscy wygladaja tak samo .Zaden sie nie wyroznia . Zaden nie jest przystojny. Trafilam na jednego ,ale to dzieciak - 18 lat. Mam duze wymagania , moze dlatego ? Ale z drugiej strony nie spotkam sie z kims kto mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy co dla Ciebie znaczy
przystojny.. Jak tylko wysoki, to takich jest pelno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego tak yest
wzzrost nie jest wyznacznikiem ''przystojnosci'' patrze głownie na twarz a z tym kiepsko ,a raczej beznadziejnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swahili change change
a moze ty jestes oblesna i nikt ciebie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra głową xx
musisz zrozumieć że polscy faceci to jedni z najbrzydszych na swiecie, nawet dla lata temu była przeprowadzone badania naukowe z których wynikało że polscy faceci są najbrzydsi NA ŚWIECIE! Mieszkałam 3 lata w Szwecji i tam na ulicach jest tylu przystojnych facetów że przez pierwsze dni chodziła z opadniętą szczęką na ich widok, jak wróciłam do Polski to znowu to samo, przcietny polak 170, przy kości, łysiejący i żeby oni chociaż kulturalni i elokwentni byli ale gdzie tam, większość to chamy i szowiniści a jakie wymagania mają co do kobiet :D niestety polki to jedne z najładniejszy kobiet na świecie i przyszło im zyć z najbrzydszymi facetami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra głową xx
swahili change change a co brzydalu prawda w oczy kole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanejro,,,,,
U nas niestety przystojnych prawie w ogole nie ma . Mowie tu o twarzy , paskudne ryje , krzywe , okrągle jak balony , łysina albo dresiarnia - jeden z drugim mysli ,ze stanie sie drugim pudzianem i bedzie super buhaha :D A tamto badanie to prawda , Polacy ,Brytyjczycy i Rosjanie są najbrzydsi na swiecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkali
o ludzie to prawda polscy faceci mają paskudne gęby :/ raz na rok zobaczę naprawde przystojnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armandek
Kobieto nie obrażaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regggregedferfreftt
no, bardzo mao przystojnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armandek
W Polsce ładnych dziewczyn jest 1 na 10 spotkanych, a autorka ma jakieś problemy ze sobą. Ciekawe jak w ogóle Ty wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkali
no typowy argument marnych polaczków że obiety w polsce puszczają się z arabami, a niech się puszczają wy to robicie z każdą która tylko chce z was to dopiero dzi..wki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerrit
"Mam wrazenie ,ze wszyscy wygladaja tak samo .Zaden sie nie wyroznia . Zaden nie jest przystojny." to samo mozna napisac o was. Wszystkie takie same, te same opisy typu "jestem jaka jestem", z wygladu to kazda ponizej przecietnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze Polki sa jednymi zajladniejszych na swiecie to mit. Wiekszosc ma pospolite lub paskudne twarze tyle ze wymaowane jak jajka na wielkanoc. Widze po laskach na roku, na 100 moze z 15 daloby sie okreslic mianem "ladne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanka aaaaa
jedzcie to angli albo do niemiec albo do irlandii albo do krajów skandynawskich, chłopcy zapewniam was że tam prawie żadna nie chodzi w makjazu na co dzien a poza tym że nie w makijażu to też w wyciągniętych dresach w tłustych włosach i z kilkoma kilogramami za dużo. Moi koledzy wyjechali sobie do anglii jak wrócili po kilku latach to na pierwszej polskiej stacji benzynowej w polsce zobaczyli polkę tak ładną że przez kilka lat nie spotkali takiej za granicami. A z własnego doświadczenia moge napisać że za granicami jak idzie ładna i zadbana kobieta to od razu wiadomo że polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerkosluchaj mnie
hehe beke mam z autorki tematu, ewidentnie widac, ze pisze pod kilkoma nickami-doslownie te same posty zal mi cie idiotko co do tematu zas to polki to dopiero paszczury.. czlowiek idzie ulica i 1 na 1000 to taka na ktora mozna oko zawieźic a w szkolach na uczelni itp to juz w ogole.. w grupie jest 40 bab i 2 dają JAKO TAKO rade a inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkktakkkkl
Pocieszajcie sie , juz zostalo powiedziane ,ze mit urody polek to mit i to prawda. Najladniejsze są kobiety z Rosji , Ukrainy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w PL przystojniaków jak na lekarstwo.. Taki Włoch czy Hiszpan (choć to podrywacze i maminsynki) już z samego faktu bycia tym kim są i gdzie mieszkają (czarne włosy i oczy, piękna ciemna karnacja) są wyżej od Polaków, Ruskich czy Ukraińców. Byłam we Włoszech i 9/10 jest przystojnych. Polki są bardzo ładne, ładniejsze od nich są Rosjanki i Ukrainki, to prawda. Ale najbrzydsze nacje to właśnie te ze wschodu (Polacy wygrywają tylko z Ruskimi i Ukraińcami), wyżej od nich są Niemcy, Francuzi, Norwegowie, Finowie.. I powiem wam, że jak patrzę na moje koleżanki i ich facetów i miałabym oceniać, to laski fajne a faceci słabi niestety.. W Polsce się poza tym g**** zarabia i mało który jest kasiasty, więc nie wiem na co je powyrywali. Mnie takie przeciętniaki podrywają (spławiam), a jestem bardzo ładna i chciałabym kogoś mieć, a nikt mi się nie podoba, ehh życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh :O Polać Pani powyżej I Pannie z mokrą głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są i tak ładniejsi od polek z brzydką twarzą i płasko wąskim tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo polaków jest wysokich i barczystych. Za to polki są wąsko doope zamiast klepsydry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda po mamusiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnych polek jest coraz mniej. Jak nie gruba beczka to wychudzona tyczka bez talii, cycków i tyłka, do tego jeszcze nieco umięśniona... bleee, i to właśnie takie mnie próbują zaczepić. Fit powinien być jedynie facet. Szczupły i lekko wyrzeźbiony, kobieta zaś winna być krąglejsza i miec takie osy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ich urodziły brzydkie Polki, czy to takie trudne? :-D ...oczywiscie te kluchy narzekające ba brzydkich facetów mają wymagania, chciałyby się dowartościować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojni są, tylko Wy macie wygórowane wymagania. Dla facetów ładne potrafią byc te z małymi cyckami, niezaciekawą twarza, niskie, czy przy kosci a wy co? Facet nie ma sześciopaka i już nie jest przystojny? Ogarnijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Bo kobiety sa porąbane. Podobno to fceci sa zrokowcami a jak przychodzi co do czego to potrafia zainteresowac się przecietnymi. Wdrugą stronę to nie działa. Same nie zagadają, a jak sam podejdziesz do większosć nie da ci szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.11 tu nie chodzi o zaden szesciopak, dla mnie najważniejszą jest twarz a nie budowa i niestety tez zauwazylam ze malo jest przystojnych albo nawet w miarę przystojnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedź za granicę, to zobaczysz przystojnych facetów. Polacy są paskudni, mają łysy kartoflany łeb i nie sięgają 180cm prawie nigdy. Dodam, że są głupi jeszcze. Na pocieszenie powiem, że wszyscy Słowianie nie grzeszą urodą. Za to polecam Skandynawię i kraje niemieckojęzyczne, jak ktoś lubi blondynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×