Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa sonda

czy są tu kobiety krasnale

Polecane posty

Gość nowa sonda

takie ponizej 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
no :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem krasnalem
i pierdol sie chujowa zyrafo ty jedna z wielkimi cycami, dupą, stopami i cipą :o żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem.......
Ja, krasnal, calych 155 cm melduje sie :) Ja uwielbiam swoj wzroscik, bo wzrost, to chyba byloby za duzo napisac.....Nie mam zadnych kompleksow, problemow z ubraniami i zadnych tym podobnych. Pozdrawiam wszystkie maciupkie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem krasnalem
kurwa bo wy sobie wmawiacie ze to jakos wyglada a tak naprawde faceci wola małe słodziutkie kobietki a nie takie babochłopy które se potem poprawiaja humor, ze nikt ich niechce piszac na forum o małych uroczych i seksownych kobietkach per krasnale. żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem.......
ja sobie niczego nie wmawiam. Owszem, nierzadko slysze poblazliwe komentarze odnosnie mojego wzrostu, ale jakos wogole mnie to nie rusza. Jestem niska, bardzo nawet, ale przy tym, jestem bardzo atrakcyjna. Jestem szczupla (nie chuda), mam zgrabne cialo i ladna twarz. Podejrzewam jednak, ze gdybym nie wygladala tak jak wygladam i i moj wzrost moglby mi przeszkadzac. Akurat mi sie udalo, ale wiem ze sa dziwczyny ktore przezywaja dramat z powodu swojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niska
"Akurat mi sie udalo, ale wiem ze sa dziwczyny ktore przezywaja dramat z powodu swojego wzrostu" uważasz, że to dramat? niski wzrost? Dramatem to jest nie mieć np nogi i nie móc tego zaakceptować, nie móc się poruszać samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa sonda
moze jest więcej kobiecych krasnali tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tAK TAK TAK taaaak
Ja mam 172 wzrostu noszę szpilki 10 cm i mam 182 mam numer stopy 38 ważę 58 kg jestem ciasna.Mam długie czarne włosy i naprawdę jestem zgrabna i oglądają się za mną faceci. Ale jednak mój facet woli mnie jak mam płaskie buty i mówi do mnie malutka coś w tym jest że faceci wolą małe kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×