Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinowySok

Boję się porodu :(

Polecane posty

Gość MalinowySok

Wiem, każda sie boi, ale ja juz po nocach nie śpie :( ktoś mnie uspokoi? jestem w 35tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyosa
Ja tydzien pozniej juz rodzilam ( 36 tc), tez sie strasznie bałam, ale jakos poszło 4 godz. i 10 minut i wcale nie bylo az tak strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySok
Bardzo bym chciala juz urodzic, juz miec to za soba i byc pewna ze z malenka wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też panicznie się bałam porodu! Myślałam, że oszaleje. Ale jak mi niespodziewanie wody odeszły, to dostałam tylko jakiejś głupawki i przestałam myśleć co to będzie. Nawet jak dostałam skurczy w szpitalu to nie miałam już czasu myśleć o niczym. Rodziłam 6 godzin (bez znieczulenia), a wydaje mi się że szybciej poszło;p Nie martw się, niektóre kobiety w ogóle nie czują bólu i rodzą w 30 minut. Może z Tobą będzie tak samo?;p powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne, ze się boisz, ale spoko, będzie dobrze... teraz już zresztą nie ma odwrotu, więc myśl pozytywnie... powiem Ci po swoich doświadczeniach, że teraz nawet nie jesteś w sobie wyobrażić jak wiele potrafisz znieść i na ile Cię stać... w czasie porodu kobieta znajduje się w jakimś takim innym stanie świadomości... przynajmniej ja tak miałam... powodzenia Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×