Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam psychologa...

SZUKAM PSYCHOLOGA WIRTUALNEGO

Polecane posty

Gość szukam psychologa...

Ogólnie wolno myślę i mało bystra jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelyyyyyneczka
a do czego Ci psycholog ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam psychologa...
przepraszam to zdanie w topicu to pomyłka....- prosze to zignorwac. Moje pytanie to, czy ktoś z Was mial kontakt z takim psychologiem i moglby polecic - prosze o jakies namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez logowaniaa
juz chyba pytalas wczoraj albo przedwczoraj nie wyobrazam sobieterapii u psychologa wirtualnego.Lepiej poszukaj takiego na zywo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierz w wirtualne poradnie dziewczyno ! to fikcja ,psychologa i jego dyplomy widzisz tylko na zdjęciu ,a w rzeczywistosci odpowiada tobie np babka po podstawówce ,jeśli tylko potrafi w miare sensownie pisac ,błędy ortograficzne poprawia za nią program .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez logowaniaa
dokladnie tak jak puchatka pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam psychologa...
tak, juz kiedys o to pytalam ale nikt nie polecil....kontakt osobisty odpada... moze jednak ktoś kogos poleci...bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog nie jest
osobistym guru, który odpowie na twoje pytania i powie ci co masz robic; kontakt na zywo lekarz-pacjent jest bardzo wazny w terapii, nikt nie bedzie cie wyczytywal bo to nie wrozkarstwo ;) terapia z prawdziwym psychologiem polega na zaufaniu, ty piszac z kims z neta nie bedziesz go miec i lekarz tez nie, skad moze wiedziec czy nie marnuje czasami swojego czasu na pogrywania z nudzacymi sie dzieciakami? po za tym jak napisałam zaden powazny psycholog nie bedzie budowal zamkow na piasku przez internet a tak wlasnie by to wygladalo. rzeczywisty kontakt lekarza z pacjentem, relacja miedzy nimi jest najwazniejszym aspektem dobrej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zapisz się na wizytę w realu i idz tam z listem ,zostaw list pani psycholog ,a nuż zrozumie i odpisze ( odbierzesz na nastepnej wizycie ) napisz w liscie dlaczego taklą formę kontaktu wybrałaś . ,chociaż i tak obstaję byś poszła i pogadała ,naprawdę pomaga :) A z tym listem to śmiało dawaj prywatnie ,wirtualnie te z bys przecież płaciła ! na fundusz to nie wiem czy by się bawili z listami ,ale może ? Prywatny na tym zarabia i napewno nie zrobi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam psychologa...
fakt, jestem uparta...nie zmienie zdania najpierw chce zasiegnąc rady w sposob wirtualny. Liczylam, że moze ktos z Was korzystal z takiej formy pomocy i moze coś polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231231
A nie masz deresji? Często wywołuje właśnie takie spowolnienie myślenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddsa
Żebyś się nie zdziwiła jak porady udzieli Ci mechanik samochodowy lub marketingowiec:( _________________________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231231
Masz jakąś apatię brak siły, lepsze samopoczucie wieczorem niż rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efjdfgrdr4534
na wolne myślenie najlepsze są antydepresanty SSRI: Seroxat, Bioxetin, Sertagen, Zoloft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradze i to jak31
idz do psychologa czy przychodzni na kasę chorych, oswoisz się ze specjalistą wygadasz, on Ci postara sie pomóc prywatna wizyta kosztuje około 100zł/godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa2
Witam nie każdy z różnych przyczyn chce lub może korzystać z porad psychologicznych stacjonarnie.W związku z tym zapotrzebowanie ludzi wymusiło to, aby tego rodzaju pomoc była dostępna. Proszę sprawdzić www.wirtualny-psycholog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujacy psychologa
Jest taka stronka "Kamyk zielony" ponoć psycholog wirtualny Ale profesjonalizm ciągle jak w PRL. Na korespondencje odpowiadają w wolnym czasie A terminy dostępne po dwóch miesiącach. To ma być profesjonalny serwis??? czy hobby?? Może tak się pracuje w Polsce ale nie na zachodzie. Współczuje wszystkim potencjalnym klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog nie pomógł
Do Moniczki Ja radze znaleźć najpierw kogoś kto ma podobne problemy i porozmawiać z nim jak je stara się rozwijając Rozmowa z takimi ludźmi jak i wymiana doświadczeń czasami więcej pomaga niż terapia psychologa Pozdrawiam powracający@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog nie pomógł
Moim skromnym zdaniem największym problemem z psychologami jest to że jak Cie wysłuchają (i wezmą forsę) to najwyżej powiedzą Ci co powinnaś zrobić. Ale to jest najprostsze. Bo trudności to ludzie maja z tym JAK TO ZROBIĆ a nie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1980
Ja polecam poradnictwo online. Oczywiście nie jest to terapia i takiej terapii nie da się przeprowadzić wirtualnie, ale rzetelny psycholog online jest w stanie pomóc Ci poprzez e-mail, czy rozmowy na gg. Ja korzystałam z usług takiej poradni online. Jestem zadowolona. Polecam. Pani psycholog kompetentna i bardzo szybko odpowiada na maile. Poza tym jest nie za droga i jak zapłacisz za 20 maili (bo tak ma w cenniku) to ona i tak napisze do Ciebie 25. Jej strona to www.centrumsystema.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiad
Wirutalny psycholog? Korzystam z takiego - psychologonline.tv :) kosztuje tylko 69 zł to nawet nie opyla mi się jechać do miasta,bo mam jakieś 50 km :P Działa płynnie na Neostradzie, a ktoś z Was korzystał ? Zostało mi troszkę kodów rabatowych 5% na pierwszą wizytę, chce ktoś? HMECG8I5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augeni
Również korzystam z porad psychologa - obecnie mieszkam w anglii i tutejsze ceny są porażające. polecam www-n-med.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kim jestem. mam wrazenie ze manipuluje ludzmi, soba, wszystkim dookola, zeby pomoc sobie w swojej psychozie. Jak kocham, to wiem ze kocham. I wiem, ze niszcze. ktos odchodzi i kiedy znow jestem sama mam wrazenie, ze jestem psychopata, ktory sam soba manipuluje. Nie wiem kim jest. Nie ma swoich celow, chce kogos kochac, zeby moc realizowac sie razem z nim, zyc jego celami. Szukam opieki, kogos kto bedzie ze mna i zaakceptuje moja niewiadomo jaka osobowosc, mnie jako nie wiadomo kogo... Nie wiem czy moj sta teraz to gleboka depresja, inna choroba psychiczna.Mam obsesje na punkcie siebie. Chce byc akceptowana i nie wiem czy moje czyny sa prawdziwe czy caly czas tylko gram po to, zeby zyc. /.../ Czy ktos mnie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholog online: "Zamawiasz 3, a dostajesz 4 konsultacje u psychologa i seksuologa e-mailem, na skypie i na chacie." www.goo.gl/6DF8lt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkj
onychanges@gmail.com Mailowo - zupełnie za darmo , mnie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara771
A tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Psychomedic ma bowiem ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o terapię przez Skype. Można ją odbywać niezależnie od tego gdzie się znajdujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×