Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbluweer

byłam wczoraj w knajpie i baba bezczelnie przewineła dziecko na siedzisku!!!!!!!

Polecane posty

Jak bym zobaczył coś takiego to bym zostawił ten posiłek na stole,łącznie z tym co zjadłbym od rana.Od samego czytania mnie zemdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhnjjnsryh
Poza tym dokładnie, ty po szosie międzymiastowej ten wózek pchałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttryytytyt
Matka dzieci przeszłas samą siebie!! jak mogłas napisac że nawet jak 30 sekund nawet jak posmierdzi nam gówno twojego dziecka u jego obsranej dupy w knajpie gdzie sie je to nam korona z głowy nie spadnie. No ja pierdole , to sie nazywa dopiero egizim i hipokryzja Tobie tez korona nie spadnie i twopjemu zasrancowi gdy 3 godziny z gownem sobie polezy, a jego obsrana odparzona dupa w ogole mnie nieobchodzi, ja przychodze do lolau cos zjec, a nie wąchać srake twojego bachora, dla ciebie może byc to aromat fiołków, ale dla innych efekt wyrzygania sie do kebaba. Wiec te gowna perfumy wlasnego dziecka zapachy zostaw dla siebie Padla, ze 30 s jak posmierdzi to nic sie nie stanie. wiesz ja ci narzygam kolo ciebie w jakiejs knajpie, zobaczymy jak smacznie dalej bedziesz spozywac posilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly89
ttryytytyt - masz całkowitą rację. Chyba bym się porzygała w takiej sytuacji. To, że dziecko jest małe i może narobić w apampersa trzeba brac pod uwage podczas spacerów. Zawsze mozna nei wychodzić, bo przewijanie dzieciaka w knajpie gdzie inni jedzą to szczyt prostactwa i chamstwa wobec innych ludzi. Taka jest prawda czy to się komuś podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdzielę!
Ostatnio obserwuję, że części ludzi dupę zakleiło. Oni pewnie kupy nie robią, mają by-pass z powrotem (wolę nie myśleć gdzie). Jakież to zdziwienie! Psy srają na trawę, a dzieci do pampersa!!! Jak oni mogą. Ale jak taka zdziwiona dziunia wychodzi ze swoim faciem z bloku, gdzie jest 30 kibli, a on osikuje ścianę to jest OK. Z niej ocieka fluid, a z niego mocz, a potem idą tworzyć tępę prowo na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panny de fan
Chyba jest różnica w wyjmowaniu gówna i podcieraniu dzieciakowi dupy przy jedzących ludziach a załatwianiu swoich potrzeb w toalecie? Czy wy wszyscy też sracie do gaci i się chwalicie tym co mają "zaklejone dupy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttaaaaaa
dziecięce gówno śmierdzi, ale jak się chce zrobić loda z połykiem to smród potu nie przeszkadza? Sami tu zboczeńcy i zarozumialcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdzielę!
ja też chyba tak zrobiła jak napiętnowana matka. Z dwojgiem dzieci ciężko gdzies wyjść, cos zjeść zrobić zakupy. A ludzie wcale nie pomagają. Jak by matka poszła z kupą do toalety to pewnie zbulweer by jej napluł i torebkę ukradł. Przy podejrzanym towarzystwie lepiej sie nie oddalać. Lepiej złodzieja smrodem kupy wystraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttryytytyt Matka dzieci przeszłas samą siebie!! jak mogłas napisac że nawet jak 30 sekund nawet jak posmierdzi nam gówno twojego dziecka u jego obsranej d**y w knajpie gdzie sie je to nam korona z głowy nie spadnie. No ja pie**ole , to sie nazywa dopiero egizim i hipokryzja Tobie tez korona nie spadnie i twopjemu zasrancowi gdy 3 godziny z gownem sobie polezy, a jego obsrana odparzona d**a w ogole mnie nieobchodzi, ja przychodze do lolau cos zjec, a nie wąchać srake twojego bachora, dla ciebie może byc to aromat fiołków, ale dla innych efekt wyrzygania sie do kebaba. Wiec te gowna perfumy wlasnego dziecka zapachy zostaw dla siebie Padla, ze 30 s jak posmierdzi to nic sie nie stanie. wiesz ja ci narzygam kolo ciebie w jakiejs knajpie, zobaczymy jak smacznie dalej bedziesz spozywac posilek kurwa padłam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdzielę!
"ja przychodze do lolau cos zjec, " że też takiego prymitywa w ogóle wpuscili do tej knajpy. Ugotuj se parówki w internacie, a nie do knajp sie pchasz blacharo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Milusia
Wy tępe polaczki, tam gdzie ja mieszkam ludzie mają prawo rzygać i srać w restauracjach. przecież to normalne, dupy sobie nie zakleimy. I każdemu może się to zdarzyć więc co mamy nie wychodzić z domu? A w kiblach są zarazki więc tam tego robić nie będę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmialam sie niezle czytajac ten temat:D Polecam ludziom nie chodzenie do tych spelun gdzie matki przewijaja dzieci:P Zacznijcie chodzic do normalnych restauracji to nie bedziecie na taki widok narazeni, bo w normalnej restauracji nawet piersia zadna nie karmi:P A patologia niech lazi do tych spelun gdzie zamiast toalet sa toi toie:D badz malutkie kibelki. Co do nadwrazliwych mamusiek to kiedys w restauracji bylam swiadkiem jak jedna cyca wyjela i zamiast jakos dyskretnie nakarmic dziecko to machala nim we wszystkie strony:O I jeden mezczyzna siedzacy obok nich zwrocil jej uwage mowiac ze zachowuje sie niekulturalnie, pani zareagowala oburzeniem, przyszedl kelner, upomnial ja i wyszla nakarmic dziecko po czym wrocila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malynka na dupie
Nosz kurwa :O:O:O:O:O jak można takie herezje głosic w internecie??? Bachor z obsraną dupą nieopodal mojego talerza???? Jakbym chwyciła taką matronę to bym tą obesraną pieluchą zrobiła maseczkę na ten pusty łeb i podziękowała za posiłek ba kazałabym jej zapłcic!! A co sobie stara suka myśli??? Jak tak w ogole można, wsytawi obsrane dupsko na widok na dodatek smierdzace w miejscu gdzie ludzie jedzą!!!!!!!!!!!!!! Co za babiszon normalnie sterylizowac takie nieodpowiedzialne sucze :O to co do historii autorki a ten david czy jak mu tam co się wypowiadał, ze na nartach był z lochą i małymi jeszcze gorszy, czy wyście się kurwa w puszczy wychowali??? Jakieś zasady kultury obowiązują, jak mozna narazic innych ludzi na widok obesranej dupy swojego plemnika i na dodatek kazac im to wdychac. Po dziecku śmierzdi gorzej niż po psie!!!!!!!!! na pole trzeba było wyjśc i tam to załatwic a nie bezcermonialnie rzy tego bachora na widok publiczny wystawic. Ale takie rzezcy to tylko w polsce nie ma co się dziwic :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malynka na dupie
Nosz kurwa :O:O:O:O:O jak można takie herezje głosic w internecie??? Bachor z obsraną dupą nieopodal mojego talerza???? Jakbym chwyciła taką matronę to bym tą obesraną pieluchą zrobiła maseczkę na ten pusty łeb i podziękowała za posiłek ba kazałabym jej zapłcic!! A co sobie stara suka myśli??? Jak tak w ogole można, wsytawi obsrane dupsko na widok na dodatek smierdzace w miejscu gdzie ludzie jedzą!!!!!!!!!!!!!! Co za babiszon normalnie sterylizowac takie nieodpowiedzialne sucze :O to co do historii autorki a ten david czy jak mu tam co się wypowiadał, ze na nartach był z lochą i małymi jeszcze gorszy, czy wyście się kurwa w puszczy wychowali??? Jakieś zasady kultury obowiązują, jak mozna narazic innych ludzi na widok obesranej dupy swojego plemnika i na dodatek kazac im to wdychac. Po dziecku śmierdzi gorzej niż po psie!!!!!!!!! na pole trzeba było wyjśc i tam to załatwic a nie bezcermonialnie przy ludziach tego bachora na widok publiczny wystawic. Ale takie rzeczy to tylko w Polsce nie ma co się dziwic :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no to jeszcze nic
Zaprosilam kiedys gosci, m.in matke z malym dzieckiem. Jedzenie na niskiej lawie przy kanapie, ludzie siedza, a ta nagle bierze dziecko, spodenki w dol i mowi "ale kupa " czy cos w tym stylu. I zaczela przewijac na kanapie, miedzy goscmi z pol metra od jedzenia. I tez byla zdziwiona, bo ...kupy dzieci nie smierdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5463765 lochy pozapładniaja sie a pózniej jak swiete krowy z tymi bachorami wszędzie k**wa , ato pomóz bo wózek a to omiń bo całym chodnikiem idzie;a to zobacz jaki bachor zabawny bo coś spie**oli zrzuci itp rzygac sie k**wa chce tym babskami z bachorami w domu siedziec a nie wpie**alac sie wszędzie bo napewno wszyscy czekaja na taką suke z bachorem/ami A z Twoją głową to tak w ogóle wszystko dobrze? Bo ja odnoszę wrażenie, że chyba czas psychologa odwiedzić. Bo takie brednie wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhygvhb
racja, źle zrobiła że przewijała na ławce..... Co za brak taktu! miała przewinąć na twoim stole a obsraną pieluchę pierdolnąć Ci zesraną stroną na talerz. I to by było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyss
do mnie przyszla znajoma. zadnego jedzenia nie bylo, ani gosci, ale i tak uwazam,ze przegiela jak zaczela przy mnie bez pardonu tak zmieniac pieluszke dziecku. jeszcze bym to jakos przezyla, ale ona po tym jak skonczyla to podala mi ta pieluche i powiedziala "masz idz wyrzuć hamburgera" :o ale osoby tutaj niektore tez przeginają. to ze maja niekulturalna matke nie znaczy, ze niewinne dzieci trzeba od razu wyzywać od bachorów itp. potem sie starsi dziwią, że młodsi nie mają do nich szacunku.. pytam sie jaki szacunek jak wy starsci zaczeliscie wyzywac mlodszych zanim oni sie mowic nauczyli. :o a potem bedzie narzekanie, jakie to pokolenie niewychowane. no ale od kogos sie tego wszystkiego ucza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale rozprawa Zuzy nie odbyla
taka walnieta matka wychowa swoj pomiot na takiego samego bezmozga jak ona sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - sama mam dzieci, pieluchy zmieniam. I jeśli ktoś mówi, że kupa dziecka nie śmierdzi, to albo ma bardzo słaby węch, albo pieprzy trzy po trzy. Bar jest miejscem, gdzie się je. A gdzie się je, tam się nie sra. I tyle. Nie wiem, o co te kłótnie. I co mnie zdziwiło - że ta cała matka, która tu popis polactwa pokazała, karmi małe dziecko w jakimś barze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka dzieci
chwilę mnie nie było a wy juz pierdolicie, weźcie się odpierdolcie od moich dzieci, co am sobie pupke odparzy??same jak wam się chce srac to szukacie klopa, wiec spierdalac nie bede dziecka meczyc paniusie z delikatnymi noskami nosz kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik igrek zet
Posrana MATKO DZIECI, nikt nie ma obowiązku wąchać sraki twojego dzieciaka, tam sie je anie wdycha aromaty obsranej dupy bachora zrozumialas egosityczna gnido?? Kurwa te maytki POlki juz do reszty powariowały, albo rozbieraja do naga dzieciaka na plazy i lata caly dzien z fiuitem lub dupa gołą, albo kurwa pieluchy w barze zmieniaja, i weź tu bądź cierpliwy i tolerancyjny, to jest ponad moje siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka dzieci
nie macie dzieci? to stuli pyski :o jak bedziecie mniec to przetrzymajcie dziecko z kupą w pieluszce proszące was - mamo przewiń!!!!! Jacy ludzie z was wy podłe chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka dzieci
Wy suki jebane, jak same będziecie miały dzieci to zrozumiecie, że czy żarcie czy nie to trzeba gówno wyjąć bo jak nie to bachor będzie drzeć mordę aż uszy popękają:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elliot
Mam wrażenie, że większość oburzonych tutaj Pań albo jeszcze nie dorosła do posiadania dzieci albo po prostu nie może ich mieć i żal dupę ściska..Pomyślcie, a później piszcie.. Nie wiecie jak wyglądała sytuacja.. Nie widziałyście.. Zastanówcie się w ilu miejscach w Polsce są dostępne pokoje dla matek z dzieckiem.. Pewnie jakby mogła, to przewinęłaby je gdzieś indziej.. I widocznie nie miała tego gdzie zrobić i położyła dziecko na ławce.. Bo dziecko jak zrobi kupkę, to płacze i nie poczeka.. A Waszym zdaniem, to chyba nie powinna z domu wychodzić, bo przecież nigdy nie wiadomo, kiedy dziecko zrobi kupę.. Chore podejście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixiiii
sabrima ja tą historyjkę słyszałam pierwszy raz jak byłam na kolonii czyli jakieś 15 lat temu nie wiem czy ty wtedy już byłaś na świecie ale każdy kto teraz mówi że się spotkał z taką sytuacją zmyśla, ale nie musisz brać tak tego do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historia o bezstresowym
wychowaniu. Proszę Was, - po pierwsze tylko naprawdę nadufana mamuśka pozowliłaby dziecku kopać ludzi i jeszcze mówiła "ja wychowuję bezstresowo". Raczej powiedziałaby "przesadza pan" albo coś w tym guście. Po drugie gdyby ktoś jej napluł w twarz/wlepił gumę we włosy/oblał czymś to nie przeżyłaby raczej natychmiastowego nawrócenia, tylko pewnie wszcżęłaby gorszą awanturę (skoro już jest takim skorym do kłótni typem). Nie mówiąc już o tym, że utrwala bzurne, nieprawdziwe pojęcie bezstresowego wychowania, jako kopiących dzieci i mamuś zachęcających do wszystkiego co najgorsze. Historia tytułowa jest dla mnie co najmniej tak samo wydumana. A Mama dzieci to według mnie żadną mamą żadnych dzieci nie jest, bo mając małe dziecko i przebierając sto razy dziennie pieluchę doskonale wiedziałaby, jak się zachowywać. Nieprawda, że dziecku dzieje się wielka krzywda, jeśli natychmiast nie wyjmie się mu kupy z pieluchy. Może spokojnie poczekać 5 minut, zanim mama z nim nie wyjdzie. Nie chodzi o przetrzymywanie go godzinami (bo pewnie Mama dzieci, jako doświadczona mama, nie wie, że mając niemowlaka nie raz i nie dwa trzeba przerwać np. obiad w knajpce lub inne zajęcia, a nie przebrać dziecko i dalej sobie jeść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma wytlumaczenia
Elliot---> Jaka sytuacja by nie byla nie ma wytlumaczenia dla tej kobiety. Nie przewija sie dziecka w pomieszczeniu, w ktorym spozywa sie posilki. Zycie Twoje i Twojego dziecka i Wasza wygoda nie jest wazniejsza od zycia innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka dzieci
a wez wypierdalaj. jak mnie to wkurwia jak ktoś sobie cos wyduma i dopowie. skad wiesz ze z owego miejsca do domu mialam 5 imin drogi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, powiedz, co z Ciebie za matka? co 2gie Twoje slowo to przeklenstwo... zawsze tak szybko wpadasz w zlosc?? pewnie też lejesz swoje dzieci tak, DZIECI, bo w poscie wyzej sama nazwalas je BACHORAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×