Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malwina 29

Duphaston - czy któreś pomógł zajść w ciążę???

Polecane posty

Gość Julia

Cześć, ja też się staram i jak do tej pory nic nie wychodziło, dopiero teraz mam zapisany duphaston i będę go brała od 16 dc. Miałam monitorowany cykl i jajeczko pękało, testy owulacyjne też wskazywały, że owulacji przyjdzie, a jednak ciąży nie było. Ale mam też problem z plamieniem tak ok 10 dni przed okresem więc dlatego lekarka zapisała mi duphaston, już się nie mogę doczekać, jeszcze 2 dni do wzięcia, ciekawe czy pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

My z mężem staramy się o drugie dziecko już 8 cykli owulacja w każdym dziecka brak... z pierwszym udało się w jeden cykl.. dziś lekarz zapisał mi duphaston 2x1 od 16 dc przez 10 dni .. 

będę pamiętać by dać wam Znać 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

8.II - imieniny: Gniemira, Gniewomira, Gniewosza, Gniewosądki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podejrzewam że nikomu ale łykaj co chcesz. Progesteron ma za zadanie podtrzymać ciąże wystraczyło słuchać na lekcjach biologii. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Cześć, ja też się staram i jak do tej pory nic nie wychodziło, dopiero teraz mam zapisany duphaston i będę go brała od 16 dc. Miałam monitorowany cykl i jajeczko pękało, testy owulacyjne też wskazywały, że owulacji przyjdzie, a jednak ciąży nie było. Ale mam też problem z plamieniem tak ok 10 dni przed okresem więc dlatego lekarka zapisała mi duphaston, już się nie mogę doczekać, jeszcze 2 dni do wzięcia, ciekawe czy pomoże

Jeśli twoja owulacja nie ma miejsca do 15 dnia cyklu tylko sobie zaszkodzisz. Łykając prog zablokujesz owulacje i niema mowy nawet o szansie na ciąże. 
ja np miałam długie cykle i owulacje 18dc kiedy przepisano mi prog od 16 dnia cykle były bezowulacyjne, tylko się trułam na darmo. Zaszłam jak odstawiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,  prawie rok temu szukałam informacji na to pytanie czy po duphastonie można zajść w ciążę?  i odpowiem na nie tak "właśnie obok śpi mój cudowny synek ". O dziecko staralismy sie dwa lata, mialam nieregularne cykle. Lekarz przypisał mi ten lek by wywołać miesiączke, której nie miałam od trzech miesięcy, na kolejną wizytę poszłam bo zamiast miesiączki zdarzył się Cud i dwie kreski na teście. Przez  pierwszy trymestr brałam duphaston...

Edytowano przez Asia1993asiulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja zaszłam po pierwszym cyklu z Duphastonem i jestem w 7 tygodniu ciąży teraz. Rok starań. 1 jajeczko, monitoring cyklu. 
Duphaston nie hamuje owulacji. 
powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2020 o 08:13, Gość Julia napisał:

Cześć, ja też się staram i jak do tej pory nic nie wychodziło, dopiero teraz mam zapisany duphaston i będę go brała od 16 dc. Miałam monitorowany cykl i jajeczko pękało, testy owulacyjne też wskazywały, że owulacji przyjdzie, a jednak ciąży nie było. Ale mam też problem z plamieniem tak ok 10 dni przed okresem więc dlatego lekarka zapisała mi duphaston, już się nie mogę doczekać, jeszcze 2 dni do wzięcia, ciekawe czy pomoże

Niech mąż zrobi seminogram jak pękało Ci jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja, polecam najpierw zbadać w ogóle czy występują trudności w cyklu, najlepiej to monitorować samemu, są rozne dostępne urządzenia m.in Afrodyta Smart test owulacyjny ze śliny, mi pomógł, powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×