Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popopo

urzad pracy a praca

Polecane posty

Gość popopo

z urzedu pracy wysłali mnie na rozmowe. a nie moge isc do pracy od rana bo musze dziecia do szkoły i przedszkola zaniesc. z poprzedniej pracy zwolniłam sie własnie z tego powodu. co mam tam na tej rozmowie powiedziec.bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUDA TUSKA PO PROSTU
spóźnij się na rozmowę i powiedz prawdę :D Na pewno ci podziekują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
tak tylko za miesiac powinnam dostac zasiłek przyszły pracodawca musi podac uzasadnienie mojego nieprzyjecia. jesli napisze ze sie nie zgodziłam na ranne zmiany to znów mam kare 120 dni bez zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
ja nie wiem już. nie chodzi o to, ze nie chce pracowac bo bardzo chce , ale jestem w kropce. córeczka ma dfopiero 2, 5 roku rano musze syna prowadzic do szkoły na 8. mąż pracuje. wychodzi do pracy nad ranem. w poprzedniej firnmie pracowałam 8 lat i wolniłam sie tylko z powodu dzieci. przysługuje mi zasiłek tyle za to ze sama sie zwolniłam to po 3 miesiacach. został jeszcze tylko miesiac. przyszły pracodawca może byc taki ze napisze mi ze nie chciałam przyjac posady. i co potem. przez nastepne 3 miesiace zasiłku nie bedzie.nie wiem co robic jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Urzedzie pracy nie wiedza, że masz małe dziecko? Jak wysyłali Cie na ta rozmowe to nie powiedziałaś? Nie podaje sie tam informacji w jakich godzinach można pracowac? Jesteś na 100% pewna, że praca w tej firmie jest tylko i wyłacznie od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na a na którą masz do tej pracy ? przedszkola masz od 6 max 7 ,szkoła od 7 . Pewno masz być na 6 ? powiedz prawdę ze bardzo chetnie tylko godzinę pózniej , oczywiscie i tak pracy nie dostaniesz ,ale nie skreśla Cie z listy w PUP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUDA TUSKA PO PROSTU
a dlaczego chcesz się nie zgodzic na ranne zmiany? ZGÓDŹ sie , ale uprzedź, że w związku z sytuacją bedziesz sie codziennie spóxniac nie mniej niz pół godziny ... nikt cie nie bedzie chciał, a zarzucic ci odmowy nie b edą mogli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiłku masz tylko pół roku, a co potem? Też nie pójdziesz do pracy? Powodzenia z takim nastawieniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Justa****
Może zapytaj czy byś mogła przychodzić na część etatu, np. na 9 do 16:). Mnie też urząd pracy wysłał na taką rozmowę, i firma wpisała na tej karteczce "w trakcie rekrutacji"-że sobie wybierają:OTak że nie stresuj się, że już Ci pracę zaproponują:OPewnie oni tam wysłali z 20 osób:O P.S. Do mnie nawet się ta firma więcej nie odezwała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrima
Wiecie jeśli powie prawdę od razu to może jej podziekuja ale nikt nie zarzuci jej że to zataiła. A co do urzędu to nie mogłas wcześniej zgłosić że taka godzina ci nie pasuje ja też jestem w takiej sytuacji i zawsze jak mi mówią że np wtedy i wtedy a mi nie pasuje bo mamy np wizytę u lekarza to mówię i przesuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym ,patrz ,opieka na 2-3 h dziennie do dzieci to nie majątek ,rano ktos mógłby sie nimi zając ,pomysl , ja bym brała pracę,chyba że Cie stać ,to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
boje sie ze jaak powiem ze rano nie bede na rano przychodzic to nie beda chcieli mnie przyjać i przyszły pracodawca napisze mi na kartce z urzedu ze nie przyjełam propozycji pracy. i bedzie całkiem po zasiłku a w moje sytuacjii kazdy grosz sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Justa****
Ja w urzędzie pracy jak mi dają jakieś oferty mówię, że muszę mieć pracę 8-16, bo muszę dziecko ze żłobka do 17 odebrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że urząd urzędowi nie równy ,w moim urzędzie nikogo nie interesi ,kiedy ja mogę pracowac a kiedy nie i czy pensja ewentualnej opieki do dziecka nie przekroczy moich zarobków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
zasiłek bede miec 3 trzy miesiace potem bym szukała pracy w godzinach od 9 tak by mi najlepiej pasowało. choc zdaje sobie z tego sprawe , ze bedzie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już teraz mów, że od 9, bo masz dziecko. I przede wszystkim powiedz o tym w urzedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Justa****
Z jakiego miasta jesteś autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
dziękuje.już mniej sie boje tego spotkania , za 20 minut wychodze na ta rozmowe. jak przyjde dam znac. jeszcze raz dziekuję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
z tarn. gór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
A nie masz w okolicy jakiejś sąsiadki emerytki, która mogłaby ci te dzieci rano odprowadzać? Przecież to tylko godzina, max dwie dziennie, więc fortuny nie wydasz, a i emerytka sobie dorobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×