Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkiem serio

jak to jest z zapisami do przedszkola?

Polecane posty

Gość bukaaa
całkiem serio - moja koleżanka zrobiła tak w zeszłym roku. Dziecka nie przyjęli, ale znalazło się na liście rezerwowej. Ponieważ wielu rodziców zapisywało dziecko do kilku przedszkoli, część zrezygnowała w trakcie roku, więc wśród trzylatków zrobiło się miejsce i od lutego tego roku poszło do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas rekrutacja do 28 marca, a właściwie do 27 w systemie elektronicznym, papierowo do 28 marca w zgłoszeniu jest jak byk: dotyczy dzieci urodzonych w latach 2006, 2007 i 2008 ryzyk fizyk, zgłosze choć nie wiem czy w ogóle wniosek nie zostanie odrzucony z racji roku urodzenia, mam nadzieję, że tak jak u kolezanki bukiii wpiszą go na liste rezerwową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zrobili w zeszłym roku porządek z zapisywaniem do kilku przedszkoli naraz... zapisy sa generalnie w centralnym systemie elektronicznym przez ineternet, gdzie wybiera się jedną główną placówkę (pierwszego wyboru) + ewentualne inne przedszkola, gdyby się do tego pierwszego dziecko nie dostało i podanie można złożyć tylko w tej głównej placówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiamarta
dziewczyny jak to jest w koncu , bo ja juz ogłupiałam.... czy od wrzesnia 2011 do zerowki ida obowiązkowo 5-latki, czyli rocznik 2006 ????????????? no i normalnie 6-latki rocznik 2005 wszystkie razem?? bo tu gdzie mieszkam tak wlasnie jest! czyli wychodzi na to ze ze zapisy do przedszkola dotycza rocznika 2007 i 2008 . i gdyby tak bylo , to wtedy 2 roczniki ubiegaja sie o przedszkole 3 i 4 - latki, tym samym jest wiecej miejsc. jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiamarta
żadna nie wie nic na ten temat ??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppppppp
uuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie sytuację
właśnie tak jest, od września obowiązkowa jest zerówka dla dzieci z 2005 i 2006 roku. I te dwa roczniki będą ze sobą w szkole, tyle tylko, że rodzice dzieci z 2005 roku maja wybór, bo mogą posłać dziecko do szkoły w tym lub w przyszłym roku, natomiast rocznik 2006 obowiązkowo idzie do szkoły w 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie sytuację
ale w tym roku miejsc w przedszkolach nie ma dużo, bo 5-latki obowiązkowo maja zerówkę, są jeszcze 6-latki /z 2005 roku/ dopiero miejsca będą w roku 2012/13 jak te dwa roczniki 2005 i 2006 pójdą razem do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim przedszkolu
mówili, że nie starczy miejsc dla wszystkich pięciolatków i żeby zapisywać dzieci do zerówek szkolnych. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumaczcie mi prosze
prosze niech mi ktos drukowanymi napisze bo ja tego nie rozumiem moj synek urodzony jest w marcu 2010r-kiedy moge go najszybciej zapisac do przedszkola? jaki on bedzie rocznik 2012/2013? czy dopiero 2013/2014? Ja to rozumiem tak ze jak pojdzie od wrzesnia 2012 wtedy bedzie miec 2,5 roku ale w tym roku szkolnym 2012/2013 skonczy te 3 lata czy to nie tak czy to trzeba miec najpierw 3 lata skonczone i dopiero...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisanie dziecka do prywatnego przedszkola zdecydowanie umniejsza ten cały stres. W prywatnych przedszkolach (oczywiście nie we wszystkich) można zapisywać dzieci już w wieku 2,5 lat. A jeszcze większym ułatwieniem jest zapisanie dziecka do przedszkola, który ma od razu grupę zerówkową. A jeśli chodzi o zapisy, to na przykład w Mądrych Główkach w Warszawie, gdzie zapisałam swoje dziecko, terminy zapisów są od stycznia do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam dokładnie jak było z zapisami bo załatwił to mój mąż, ale my wybraliśmy dla naszej córki to przedszkole: http://www.maturamiedzynarodowa.pl/ i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni, dzieci się rozwijają cały czas poznają nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkola to sa po prpostu rozne w miastach :) www.youtube.com/watch?v=hvS7LBZNLNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przedszkola trzeba zapisac na dlugo przed dniem, kiedy chcesz do niego poslac malucha. W http://www.promyk.szczecin.pl/ maja specjalna zakaldke z zapisami. Poczytaj sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach trudno jest od razu dostac sie do przedszkola. Dlatego lepiej zapisac sie na dlugo wczesniej. W http://www.elfik.pl/ mozecie to zrobic na stronie internetowej przez formularz, a przedszkole jest swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.30 W dzisiejszych czasach trudno jest od razu dostac sie do przedszkola. Dlatego lepiej zapisac sie na dlugo wczesniej. W http://www.elfik.pl/ mozecie to zrobic na stronie internetowej przez formularz, a przedszkole jest swietne. to prawda! Zapisy są dużo wcześniej przed rokiem szkolnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×