Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zajebisty Michał

Ale te baby są żałosne. Co nie zrobię i tak mnie kocha. Hahaha!

Polecane posty

Gość zajebisty Michał

Zdradzam regularnie, dwa razy już mnie przyłapała, a i tak dalej jest ze mną. Najlepsze, że zawsze tak ją przegadam, że to ona czuje się winna i potem tak nade mną skaka jak nigdy. Nie mamy dzieci i nie mam pojęcia dlaczego to robi. Jestem z nią, bo jestem. Nie ma jakiegoś uczucia, ale rozstawać się z nią nie zamierzam bo mi tak wygodnie i kto będzie mi gotował, sprzątał tak bez niczego i był dostępny do seksu co noc. Może jak znajdę już następną równie usłużną to ją zostawię. Nie rozumiem jej za nic, jakby ona mi robiła takie numery to od razu bym zerwał, a ona dalej mnie chce. Czuję się taki zajebisty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
Zastanawiam się co takiego we mnie jest, że tak się mnie trzyma mimo wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy buziak
ja tez chetnie bym Cie poznala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
Nawet nic dobrego jeszcze o sobie nie napisałem, a już mam nową wielbicielkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaRosołku
Ciesz się, ciesz - takie sny od czasu do czasu są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy buziak
hehe tak Cie na raz wykorzystac fajnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
tylko tak sobie myślę,że ona może mi wybacza,bo ją zdradzam tylko z facetami, ona nie lubi anala,a mnie podnieca kakaowe oczko zwłaszcza facetów po 50tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
17:54 to podszywacz. W życiu by mi coś takiego co on pisze przez klawiaturę nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobny do mnie
Jaka Autorka takie prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
Oświadczam, że lubię tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy buziak
ja nie lubie tak jak Ty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
Nie "te baby" tylko "ta baba" którą zresztą sam sobie wybrałeś. No i jak to o tobie swiadczy??? Kto wybiera idiotkę? Chyba tylko facet o małym rozumku, żeby mieć kogos glupszego od siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
A tak na serio to doskonale wiem, że ona liczy na bogatą przyszłość u mojego boku. Mam potencjał, talent i niedługo mogę zarabiać masę kasy dlatego ze mnie nie zrezygnuje. Do tego jestem przystojny i ma się z kim pokazać przed koleżankami. Jedna jej koleżanka ma takiego brzuchacza, druga gościa z zezem, inne przeciętnych, a ona może się pochwalić niezłym facetem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
Aha i achhhh może i jest dziwna, ale robotna i dlatego z nią jestem. W życiu nie miałem takiej wygody jak teraz. W domu nawet nie muszę nawet kiwnąć palcem. Naprawdę musiałbym się zakochać, albo znaleźć bardziej pracowitą żeby zrezygnować z tego dobrowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
18:01 i 18:13 to podszywy; jestem bi i naprawdę lubię też facetów, na samą myśl o seksie z facetem mój mistrz prawie rozrywa mi spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m22222222222222222222222222222
KOBIETY - FAZA I Rozbudzenie uczucia, olewanie. II Mieszkanie, uspienie czujności M, przejęcie kontroli, wpadłeś. III. pokazanie, kto rządzi Podsumowanie- niezawodne, skuteczne, działa BEZ SENSU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
Piszcie pod swoimi nickami te pedalskie teksty. Nie ruszacie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
Co to znaczy "0/10"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michał
Może się wypowie jakaś kobieta co też wybacza i napisze dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty Michal
Tak naprawde do dzisiaj nie moge sie otrzasnac z tego ze rzucila mnie jedyna kobieta ktora kochalem, teraz nikt na mnie nie leci bo jestem malym smierdzielem, a firma w ktorej pracuje niedlugo zbankrutuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co mnie dziwi?
ze ty sobie nie zdajesz sprawy, co cie czeka w niedalekiej przyszlosci... jak ludzie latwo zapominaja, jak latwo karta moze sie odwrocic i jak ci zycie za to odplaci... bez wzgledu na to czy to prowokacja czy nie - jezeli wierzysz, ze ona bedzie z toba do konca swiata, to chyba jestes chory - malo tego - w przyrodzie nic nie ginie, prawdopodobnie czeka cie cos dwa razy gorszego w zyciu niz to co teraz uskuteczniasz. Mnie to tam obojetne, tylko chce zebys wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuuuula
ech michałku michałku jak ona w końcu pozna kogoś kto bedzie ja szanował to cie kopnie w dupe i tyle a wtdy ty bedziesz cierpiał bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jak jestes od niej zalezny heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Jesteś po prostu Okropnym Egoistą aby Tobie było dobrze się liczy a dziewczyna marnuje sobie życie przy Tobie tylko i jej współczuje bo nie jest głupia tylko po Prostu na prawdę Cię kocha czego Ty nie potrafisz , Tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Iza napisał:

Jesteś po prostu Okropnym Egoistą aby Tobie było dobrze się liczy a dziewczyna marnuje sobie życie przy Tobie tylko i jej współczuje bo nie jest głupia tylko po Prostu na prawdę Cię kocha czego Ty nie potrafisz , Tragedia .

Szkoda, że przeczytałam dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny

Naiwniak z Ciebie! !!faceci to jednak idioci 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×