Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość martanasa29
Dnia 22.11.2018 o 12:04, Gość Alicja Prokop napisał:

Hej, Przede wszystkim trzeba się zastanowić nad dobrą kliniką. Dwa cym chcesz mieć powiększane te usta. Z mojej strony pewno mogę polecić powiększanie kwasem hialuronowym. Idźmy dalej: grunt to dobry lekarz - to jest pierwsze 50 %- dobra aplikacja kwasu. drugie 50% to jest sama jakość preparatu. Ja zanim się zdecydowałam to najpierw podyskutowałam z dziewczynami z różnych portali, blogów grup na fb itd. W koncu zdecydowałam się na powiększanie ust preparatem Restylane. Efekt jest bardzo naturalny i długo się utrzymuje, u mnie od 7 miesięcy.

Hej, właściwie już wybrałam Magiczna Klinikę w Warszawie. Generalnie z kwasu hialuronowego chce skorzystać podczas zabiegu. Tez dużo czytałam po internecie i polecano tę klinikę. Tylko będe robiła ten zabieg 1 raz ,wiec wiec chciałam się jeszcze dopytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniatofska
Dnia 10.12.2018 o 18:11, Gość martanasa29 napisał:

Hej, właściwie już wybrałam Magiczna Klinikę w Warszawie. Generalnie z kwasu hialuronowego chce skorzystać podczas zabiegu. Tez dużo czytałam po internecie i polecano tę klinikę. Tylko będe robiła ten zabieg 1 raz ,wiec wiec chciałam się jeszcze dopytać?

do którego lekarza w Magicznej Klinice idziesz? I jakim kwasem chcesz robić powiększenie? Czy 1 ml daje ładny efekt na wąskich ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala
Dnia 12.12.2018 o 14:07, Gość poniatofska napisał:

do którego lekarza w Magicznej Klinice idziesz? I jakim kwasem chcesz robić powiększenie? Czy 1 ml daje ładny efekt na wąskich ustach?

Przed każdym zabiegiem masz konsultację. Na pewno Ci powiedzą jaki kwas i w jakiej ilości będzie odpowiedni. Ja miałam 0,55 ml i u mnie to wystarczyło, efekt jest ładny i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w Krakowie mogę polecić gabinet Dermedika, robią piękne usta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolafa
22 godziny temu, Gość olalala napisał:

Przed każdym zabiegiem masz konsultację. Na pewno Ci powiedzą jaki kwas i w jakiej ilości będzie odpowiedni. Ja miałam 0,55 ml i u mnie to wystarczyło, efekt jest ładny i naturalny.

który kwas polecasz stylage m czy juvaderm? Da się lekko też przy okazji kontur ust poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Chyba kazda kobieta marzy o tym aby ładnie wygklądac , a jak jest taka możliwość to czemu z niej nie skorzystać. Zawsze miałam małe usta i bardzo chciałam je powiększyć aby ładnie wyglądać. Postanowiłam zrobić zabieg powiekszenia ust za pomoca kwasu hialuronowego i uzyskałam bardzo dobry efekt, usta sa ładnie powiększone i mają naturalny wygląd nie jak po ukąszeniu osy. Zabieg robiłam w  Klinice Gallena w Bielsko Białej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanasa29
Dnia 12.12.2018 o 14:07, Gość poniatofska napisał:

do którego lekarza w Magicznej Klinice idziesz? I jakim kwasem chcesz robić powiększenie? Czy 1 ml daje ładny efekt na wąskich ustach?

Ja mam zabieg u dr. Michała, stylage m albo juvaderm. Lekarz zdecyduje na konsulatacjach. Ile i jaki kwasem? Moje usta sa bardzo małe i pewnie 1,5 albo 2 ml. Wszystkiego sie dowiem na konsultacjach, przed zabiegiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRANDA
Dnia 19.12.2018 o 09:41, Gość czekolafa napisał:

który kwas polecasz stylage m czy juvaderm? Da się lekko też przy okazji kontur ust poprawić?

ROBIŁAM ZABIEG STYLAGE M, JEST BARDZIEJ PLASTYCZNY. MIAŁAM WSTRZYKNIETY 1ML NA GORNA I  1 ML NA DOLNA WARGE POZNIEJ LEKARZ DELIKATYNIE ROZMASOWAŁ WARGI ABY ZEL SIE ROWNOMIERNIE ROZPROWADZIŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

U mnie zabieg powiększania ust wyszedł bardzo dobrze, mam bardzo ładnie powiekszone i bardzo naturalnie wyglądają. Zabieg robiłam w bardzo fajnej klinice , którą moge polecić https://www.mttestetica.pl/. Bardzo przemiła atmosfera tam panuje i super wykonują zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolafa

Dziewczyny a czy ten zabieg boli? Czy coś dają do znieczulenia? Jestem straszną panikarą 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRANDA
Dnia 21.12.2018 o 11:09, Gość czekolafa napisał:

Dziewczyny a czy ten zabieg boli? Czy coś dają do znieczulenia? Jestem straszną panikarą 😞

ZABIEG ROBIONY MIAŁAM W MAGICZNEJ KLINICE, ZNIECZULAJĄ ŻELEM, TO NIC NIE BOLI. ZOSTAJE NIEWIELKIE ZACZERWIENIENIE KTÓRE ZNIKA PO 2-3 DNIACH. PRZYNAJMNIEJ JA TAK MIAŁAM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolafa

To się uspokoiłam, jutro idę na zabieg mam nadzieję, że na sylwestrowej imprezie zaprezentuję się już w nowej odsłonie 🙂 jestem już zdecydowana na juvaderm. Czy od razu widać efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala

pierwsze 2-3 dni pewnie będzie jeszcze opuchlizna, ale potem już widać pełen efekt, więc do sylwestra wszystko powinno się ułożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta

Regularnie poddaję się zabiegowi, jeżdżę na kwas hialuronowy do doktora Pabiańczyka w Krakowie. Chciałam uzyskać delikatny efekt, bo nie mam aż tak wąskich ust, ale mam niesymertyczną górną wargę. po takim zabiegu kilka miesięcy usta wyglądają świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

U mnie jest ten sam problem, asymetria. Nie chodzi mi o jakieś duże powiększenie, tylko raczej wyrównanie ust, więc zwykle wystarcza mi 0,5 ml. W Magicznej Klinice płacę niecałe 350 zł za to. Mniej więcej co pół roku chodzę na zabieg i naprawde jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda
Dnia 27.12.2018 o 09:41, Gość czekolafa napisał:

To się uspokoiłam, jutro idę na zabieg mam nadzieję, że na sylwestrowej imprezie zaprezentuję się już w nowej odsłonie 🙂 jestem już zdecydowana na juvaderm. Czy od razu widać efekt?

Efekt jest widoczny od razu po zabiegu. Lekarz wstrzyknie odpowiednią ilość kwasu delikatnie rozmasuje pgo na ustach zeby kwas sie odpowiednio rozprowadził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawenddka

Ja mam usta powiększane wypełniaczem Restylane. Jest super! 🙂 Mąż odradzał mi ten zabieg, ale sam jak zobaczył efekt po (już tydzień po zejściu opuchlizny itd) stwierdził, że wyglądam ekstraa 🙂 Nauralnie ale bardzo korzystnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena
13 godzin temu, Gość Miranda napisał:

Efekt jest widoczny od razu po zabiegu. Lekarz wstrzyknie odpowiednią ilość kwasu delikatnie rozmasuje pgo na ustach zeby kwas sie odpowiednio rozprowadził. 

Początkowo ewentualnie może być niewielka opuchlizna, ale to znika po 2-3 dniach, więc nie trwa to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena
13 godzin temu, Gość Miranda napisał:

Efekt jest widoczny od razu po zabiegu. Lekarz wstrzyknie odpowiednią ilość kwasu delikatnie rozmasuje pgo na ustach zeby kwas sie odpowiednio rozprowadził. 

Początkowo ewentualnie może być niewielka opuchlizna, ale to znika po 2-3 dniach, więc nie trwa to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRANDA
13 godzin temu, Gość helena napisał:

Początkowo ewentualnie może być niewielka opuchlizna, ale to znika po 2-3 dniach, więc nie trwa to długo.

Moze wystąpić lekkie zaczerwienienie i opuchlizna. Ale efekt u mnie był widoczny od razu.Byłam bardzo zadowolona. Przed zabiegiem znieczulenie żelem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Head

Ja robiłam powiększanie ust u dr Ewy Rybickiej z Kliniki Estetica Nova i są super, naturalnie wyglądają, bez przesady, po prostu są troszkę wydatniejsze no ogólnie mi się bardziej podobają :) w życiu nie zrobiłabym sobie ogromnych ust :) a teraz sa takie własnie jak sobie wymarzyłam  <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia

Osobiście nabrałam już doświadczenia z gabinetami kosmetycznymi i medycyny estetycznej i napisze tak. Po wielu latach mam bardzo dobre porównanie. Dziewczyny generalnie o to chodzi, żeby lekarz był dobrym specjalistą i oprócz tego, że jest profesjonalistą z polecenia, bo koleżanką coś tam robiła musi szczerze i rzetelnie podchodzić do pacjenta. Ale to moja opinia. Ja akurat mam bardzo dobre porównanie dlatego mogę polecić rzetelną dr Majcherczyk z gabinetu Dream-Med. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w Krakowie mogę polecić gabinet Dermedika, robią piękne usta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Razem z bratem wykupilismy mamie na urodziny zabieg powiekszania ust (padło na klinikę LaPerla)  i z tego co wiem to jest bardzo zadowolona. W sumie to bylo bardziej ukrycie zmarszczek wokol ust (niestety papierosow rzucic nie dala rady...), ale tez troche je powiekszyla i osobiscie uwazam, ze wyglada pieknie. 🙂   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2018 o 13:38, Gość Renia napisał:

U mnie jest ten sam problem, asymetria. Nie chodzi mi o jakieś duże powiększenie, tylko raczej wyrównanie ust, więc zwykle wystarcza mi 0,5 ml. W Magicznej Klinice płacę niecałe 350 zł za to. Mniej więcej co pół roku chodzę na zabieg i naprawde jestem zadowolona.

Cześć piszesz ze korzystasz często z Magicznej Kliniki. Chciałabym sobie zrobić kilka zabiegów w tej klinice myślałam o redukcji zmarszczek w okolicach oczu zabieg dolina łez oraz troszkę powiększyć i ujędrnić usta. Czy któraś z was korzystała z Magicznej Kliniki w Warszawie? Możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanasa29
Dnia 12.12.2018 o 14:07, Gość poniatofska napisał:

do którego lekarza w Magicznej Klinice idziesz? I jakim kwasem chcesz robić powiększenie? Czy 1 ml daje ładny efekt na wąskich ustach?

Do doktora Michała.Miałam juz robiony zabieg kwasem  Restylane. Kwas powoduje efekt nawilzenia i rownio sie rozprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moira

A jaka cena tego kwasu w Magicznej Klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bridget

Zobacz cenniki na stronie magicznaklinika.pl, tam powinno wszystko być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShineOn8

Ważne by trafic na bardzo dobry gabinet gdzie pracują na dobrych preparatach jak np na Restylane Kysse. Tym miałam powiększane usta- efekt jest natychmiastowy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaria

Też chodzę na kwas, ale powiększam u dr Pabiańczyka w Krakowie  i tak subtelnie, żeby nikt nie poznał, że to "dorabiane", a żebym ja była zadowolona z ich objętości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×