Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ujuki

dziecko od kilunastu dni się nie załatwiało!

Polecane posty

Gość ujuki

moja 3 letnia córka od chyba 15 dni się nie załatwiała,przysięgam próbowałam wszystkich internetowych metod ! co robić ? poza lewatywą,bo nie da sobie zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddgsd
Trumienki potrzebujesz. Swoją drogą, że też się komuś chce wymyślać takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
problem w tym,że to nie jest bzdura,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
dzwoniłam i byłam to kazała lewatywę zrobić albo mydło wsadzić,mydło wsadziłam ale nie pomofło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast pisać na kafe
won z dzieckiem do lekarza... na co czekasz, aż sie dzieciak wykonczy???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest to
do lekarza a nie na forum! 15 dni i Ty tu się pytasz?? stuknij się w głowę i pomyśl jak Ty byś się czuła przez 15 dni bez kupy! Kobieto! massakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
przecież byłam u lekarza,a mała zaczęła się skarżyć od wczoraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze daj jej cos takiego do zjedzenia co ja "pogoni" ? moja babcia mi dawala zawsze jagody - o ile dobrze pamietam ;) i dzialaly. pozatym suszone morele bardzo "popedzaja" ;) tylko trzeba ich tak zjesc okolo 20szt, ale dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
oo spróbuję z tymi owocami dzięki bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt pomocna dłoń
Jagody to chyba na biegunkę, nie? A co z suszonymi śliwkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro na kefirku
cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
śliwki jej dawałam,ale mało ich zjadła boe nie lubi . Nie chcę z nią jechać do szpitala,bo tam pewnie by jej lewatywę siłą zrobili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest to
jagody nie są na popędzenie lecz na zastopowanie!!!! nie dawaj jagód! daj dziecku normalnie jabłka albo maślankę.... skonsultuj się z lekarzem! nie wierzę,że żaden lekarz nie zareagował na to,że dziecko się tyle nie załatwiało! lewatywa? sam niech sobie zrobi! zmień doktorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt pomocna dłoń
To zalej śliwki wodą na noc, a rano niech wypije tą wodę, ale bez śliwek, też powinno podziałać. Poza tym przy tylu dniach bez wypróżniania to już chyba lepiej, żeby miała jednak lewatywę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
ale ona nie da sobie zrobić lewatywy,naprawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlonn
do lekarza, z domowych sposobów możesz wypróbować COLON C albo CUKIER MLECZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokinja
Ale lewatywa lepsza niż to, co jest teraz. Czasami przy tak długim zaparciu tworzą się kamienie kałowe, a tego jest się trudno pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlutka
jabłkowy kompot natycmiast i lewatywa -mozesz zrobic sama.gotowe zestawy do kupienia za grosze w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokinja
A jagody działają przeczyszczająco, ale świeże. Suszone działają przeciwbiegunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokinja
A czopki glicerynowe wypróbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
ale ona nie da sobie zrobić lewatywy bo się rzuca i wyrywa,a siłą jej tego nie zrobię,bo mnie kopie,się wyrywa i zaciska pośladki,spróbuję z tym kompotem ze śliwek i tymi lekami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, sorki z tymi jagodami, az mi glupio ..chcialam pomoc .. ale suszone morele na bank pomagaja i sa dobre, wiem bo je czasami podjadam, a ostatnio zjadlam cala paczke w pracy i jak wrocilam do domu to mnie przeczyscilo.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest to
podaj dziecku błonnik! cokolwiek co go zawiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
tak czopki jej wsadzałam i mydło . Chociaż myślałam,że mydło pomoże bo taki spory kawałek jej wsadziłam i myślałam,że coś ją ruszy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
kiki- no coś Ty dzięki za pomoc ! Morele wypróbuję jutro na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to niepojęte , uznaję że to prowokacja ,a jesli jakimś cudem nie to w te migi do szpitala !!! nie do żadnej przychodni tylko na ostry dyzur .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuki
no jeśli się nie załatwi jeszcze dzisiaj i jutro rano to z nią pojadę,chociaż wolałabym uniknąć szpitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj jjjjjjj
wiesz co, lepiej pojechac do szpitala teraz zeby cos z tym zrobili niz wyladowac tam za kilka dni gdy Twoja corka zemdleje, dostanie drgawek od goraczki czy bog wie co.. Sproboj sie nie zalatwiac 3 dni, bedziesz sie czula masakrycznie. Po przeszlo 2 tygodniach sama bys blagala o lewatywe. Corka nie daje sobie zrobic lewatywy bo sie boi ale na Boga to Ty jestes matka i chyba zdrowie dziecka wazniejsze !! Niech ja ktos przytrzyma a Ty zrob, albo lepiej jedz do szpitala ! Przeciez to malutkie dziecko, czas na kompociki i swieze jablka minal jakis tydzien temu, nie wiem w jakim swiecie Ty zyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ,ale jak dziecko od 15 dni nie robiło kupki to musi mieć brzuch patologicznie wzdęty ,to raz ,a dwa to musi boleć ! bardzo ! A lewatywy sobie nie da zrobić ,bo zaciska mięśnie i przez to zaciskanie najpewniej brak stolca ,ale 15 dni ,to niepojęte !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×