Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka24

Przyjmę niemowlęce ubranka, pościel oraz kosmetyki...(Kraków).

Polecane posty

Gość zalozylas juz dziesiatki
takich topikow. Ludzie proponowali ci ciuszki a ty raptem znikalas. Dalej sie zamierzasz w to bawic? Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam tego za zabawę i nigdzie się nie wybieram, gdybym nie musiała to bym nie prosiła o pomoc (jeśli wiesz co to desperacja matki), po drugie jestem tu od dwóch dni i nie wiem o czym mówisz, bo żadnych odpowiedzi nie dostałam... pozdrawiam i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko Nie kłam bo to już trzeci Twój topik i trzeci raz oferuję Ci pommoc a Ty znikasz! Sprawdzasz coś??czy prowokujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego nie sprawdzam, nikt mi pomocy nie oferował, jedyne co przeczytałam to złośliwe docinki i zero poważnej odpowiedzi. Jeśli masz linka do tej twojej odpowiedzi to chetnie go zobacze i ... nie zamierzam nigdzie uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch dni założyłam kilka takich topików właśnie przez brak odpowiedzi. Nie mówie że nie i wcale sie tego nie wstydzę. Prosze tylko o ludzką pomoc... Ale widze, że "ludzi" tu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
i ja też odpowiadałam na twoje poprzednie topiki, użyj wyszukiwarki i nie tylko ja, kilka osób proponowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blublum
laska was wali w ciula..nie widzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj email a napewno odezwą się dobre osoby ,potrafiące odróżnić złośliwosć użytkowników od prawdy :) i zajrzyj na emamy . życzę zdrówka dla Ciebie i malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu nie
odpowiada. Wariatka jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Elizy
przepraszam bardzo ale nie każdy siedzi na kompie 24h/doba nie osądzajcie póki nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona właśnie zawsze jak dostanie oferty to nie odpowiada a za chwile znowu założy nowy topic bo powie że żadnej konkretnych odpowiedi nie odstała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak niektóre zauważyły, nie siedzę bez przerwy na internecie, bo mam inne obowiązki, miło że ktoś odpowiedział, ale nie szukałam tamtych topików, bo nie miałam póżniej czasu, prosze nie oceniajcie nie znając kogoś, pozdrawiam. PS. rozmiar to od 56, na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie smutna dama
dziewczyno a jak my mamy sie z Tobą kontaktować ? zostaw jakiś namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze śmiało pisać i już sie tak nie złościć. Na prawde gdybym nie musiał to nie pisałabym z prośbą do obcych ludzi... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci kazał robić dzieciaka
będąc biedaczką? do rozpłodu nikt nie zmusza, wystarczy mysleć głową a nie macicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz jak było to nie komentuj, jak zaszłam w ciąże bylam w zupelnie innej sytuacji, dziecko planowałam i bardzo go chciałam, mąż też, ale na pewne sprawy w zyciu nie mamy wplywu, zreszta nie muszę sie tłumaczyć takim jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pracujaca w domu
nie przejmuj się złośliwymi komentami ,wszystko si ułoży tez jestem samotną mamą na poczatku było strasznie ciężko z czasem wyfrunęłam wysoko ponad standard .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci kazał robić dzieciaka
to zdychajta ;) na trumny wam pare grposzy rzuce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshj
Z jakiej części krakowa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisze ktoś? Za chwilke zmykam, żeby nie było że znów lekceważe odpowiedzi. Piszcie na maila. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka m.k.
napisałam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×