Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamonika

ADHD, nadpobudliwosc, czy bunt dwulatka, nie radze juz sobie z moim dzieckiem

Polecane posty

Gość mamonika

Musze sie wygadac bo juz zalamalam sie psychicznie. Moj syn ma 2lata i 3 miesiace. Od kiedy zaczal chodzic tj. od ok roku nie potrafi sie zatrzymac, prawie caly czas jest w biegu, raz w tyg ma rozbita glowe i wielkiego guza, norma. Bardzo malo mowi, rowiesnicy juz pieknie mowia a on nie chce. Nie umie sie sam bawic z rodzicami tez nie, zaraz rzuca zabawki lub potrafi mnie walnac. Bije inne dzieci. Bez powodu potrafi czyms rzucic lub wylac picie. Chodzi do zlobka i pani powiedziala, ze pierwszy raz zwatpila czy uda mu sie zaklimatyzowac, pierwszy raz ma takie dziecko. Bawic sie nie chce tylko biega w kolko a jak na chwile sie czyms zajmie to szybko sie mu nudzi i dalej biego. Staram sie byc stanowcza dla niego, jak kogos uderzy na placu zabaw to od razu idziemy do domu, jak mnie uderzy podczas zabawy to mu zwracam uwage i wychodze z pokoju i ma do mnie przyjsc jak sie uspokoi. Na chwile jest grzeczny. Juz nie daje sobie rady psychicznie. Kocham go ponad zycie ale tak daje mi popalic ze wysiadam. Do tego doszly obawy ze ma adhd. Nie widzialm jeszcze tak ruchliwego dziecka jak moje, ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×