Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annaberg

pytanie do dziewczyn tylko i wyłącznie

Polecane posty

Gość annaberg

dziewczyny czy jakbyście kochały chłopaka który ma gospodarstwo to czy byscie za niego wyszły? ja mam studia wyzsze zawsze chciałam pracować w jakiejś firmie, piąć się po szczeblach do góry, (chcę zaznaczyć że pracy sie nie boje) ale zakochałam sie w chłopaku mającym gospodarstwo. Nie wiem co robić. Czuje sie przy nim super, rozmawia sie nam super i nie tylko, wszystko jest cudowne. Powiedźcie jak wy byście postąpiły w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Ale co jego gospodarstwo przeszkadza w Twojej karierze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm będziesz miała ciężko ale tylko z rodziną... jak coś ci się nie spodoba i wyrazisz otwarcie swój sprzeciw, wezmą cię za miejską hrabiankę... Poza tym ten gość rozumiem, chce pozostać i być rolnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassras
mój chłopak też ma gospodarstwo, ja mieskzam od urodzenia w miescie on na wsi , ja nie wyorbazam sobie zycia a wsi a on w miescie , ale iem ze gdy bedzie konieczne przeprowadzenie sie to sie przerowadze , i nie rujnuje mi to kariery, bo tez mam plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
jesli ma dużą gospodarę i musiałbny na niej robic to nie byłabym z takim chlopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaberg
bo jak wyjde za niego za mąż to bede musiała robić w polu itd, i bede zmuszona porzucić swoją karierę. Pamietam jak on mi powiedział że jemu to nie przeszkadzałoby jakbym pracowała w jakiejs firmie, ale dziewczyny ja wiem jak jest na gospodarstwie, tam trzeba robić robć robić w polu i nie tylko. Trzeba dbać o zwierzęta. A wy tak nie myslicie? PS. to prawda, tez sie troche obawiam tym ze wejde ja jedyna obca do rodziny - do domu w ktorym mieszkają ludzie a ja bede tam z pewnego punktu widzenia sama. Nie wiem co myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaberg
ma dosc dużą okolo 50 ha, ma duzo byków i innych zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassras
no wiesz, mój chłopak mimówi ze jakbym mieszkała u niego, to bym robiła swoja kariere ;) w polu bym nie roiła, bo nawet bym nei chciała, i jegorodzice od zawsze wiedza ze ja w polu nie mam zamiaru robic. moze mysla ze miastowa sie znalazla, ale ja to olewam. mam tez swoje zycie . ; ) chociaz na tyle dorbze mam ze tylko pola duzo ma.. zadnych zwierzat uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaberg
a to masz dużo lepiej ze nie ma zwierzaków tylko same pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Moim zdaniem kwestia dogadania się, jeśli on zaakceptuje i przyjmie do wiadomości, że gospodarstwo to tylko i wyłącznie jego sprawa, to myślę, że może się udać...a znasz jego rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassras
nie no ma kury i gołębie no i psa ;/ ale oprocz teog to nic :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaberg
nie znam jeszcze jego rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyym ja poznal najlepsza laske na swiecie ktora mieszka na wichurze za nic w swiecie nie przeprowadzilbym sie na wies.Urodzilem sie,wychowalem i zyje w miescie i tu bede mieszkal. Ksiadz rzadzacy wsia,widly,krowy,kury calodzienna cisza i brak miejskiego halasu,,,,,nigdy. Znajdzcie razem wspolne rozwiazanie,jesli chcecie byc ze soba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaberg
a przepraszam, on ma 20 ha a nie okolo 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namowilambym chlopaka na sprzedaz gospodarstwa - zakladajac ze sama gospodarzyc bym nie chciala;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forum - strona główna
to moga byc roznice nie do pogodzenia,zreszta wszystko zalezy czy mocno go kochasz, na poczatek nie ma co sie stresowac,jesli go nie traktujesz w 100% serio..pamietaj ze faceci to egoisci i on pewnie by nie poswiecil wszystkiego dla ciebie,pozdr ---------------------------------------------------------------------------------- www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by to nie przeszkadzało,ale ja lubię wieś i może nawet mogłabym pracować w gospodarstwie.Ale Ty masz inne priorytety więc czarno widzę waszą przyszłość.ale to tylko moje zdanie of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, zakochałam sie na dobre, wczoraj sie widzielismy, czuje do niego coś więcej. Rozmawialismy i nie chciałam sie z nim rozstawać, on jednak chciałby wiedzieć czy jestem w stanie z nim byc pod wzgledem ze ma gospodarke :/:/:/ dziewczyny ja nie wiem ja mam studia, ja chciałam miec zawsze dobra prace i sie piąć do góry w karierze, zalezy mi na nim jak diabli. Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salaam
Boże, jaka mieściara, bo ja w mieście, bo w firmie :/ a własnej nie dasz rady założyć? Tyle możliwości, a to że ten twój ma gospodarstwo nie wyklucza niczego! Nie musi mieć przecież od razu hodowli świń :/ jesteś żałosna, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałzkonarskiego
a skad ty wiesz co on ma w gospodarstwie za zwierzeta???? na pewno ma rozne zwierzeta i autorka wcale nie jest żałosna tylko ty sama jesteś żałosna kretynko. widze ze na temat gospodarstwa nie masz krzty pojęcia wiec nie rozpisuj swoich głupich ripost debilko zasrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia12221
w gospodarstwie jest tak ze nawet jakbys miala swoja prace np w jakiejs firmie to i tak przy gospodarstwie bys musiala pomagac bo tam jest robota naokrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×