Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hipp hipp hurra

CZY KTOŚ STOSOWAŁ OLIWKĘ HIPP DO SKÓRY TŁUSTEJ?

Polecane posty

Gość Hipp hipp hurra

Dziewczyny stosowałyście kiedyś ten kosmetyk na trądzik? Po paru miesiącach jakie były efekty? Bo czytałam na kafe że matowi skórę i w ogóle jest super, ale był też topik gdzie pisali że to szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooook
Hip dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość movvom
Kupiłam, użyłam, wyrzuciłam. Skóra świeciła się jeszcze bardziej, ogólnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topiku o hipie
Movvom jakto? Serio się jeszcze bardziej świeciła? A cere masz mieszana czy tłusta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość movvom
Mieszaną, ale może spróbuj, drogie to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość movvom
Strasznie się świeciłam, jakbym się posmarowała olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka klarownego czaru
oliwka na tlusta skore - nie. tlusta skora juz jest tlusta, potrzebuje jedynie beztluszczowego kosmetyku, ktory zapewni jej zdrowa dawke skldnikow odzywczych i zatrzymujacych w wode w skorze. skory tlustej nie mozna przesuszac, ale nie nalezy tez dotluszczac. czesto kosmetyki przeciwtradzikowe sa bardzo podrazniajace i przesuszajace, wiec tylko pogarszaja stan tlustej skory tradzikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka topiku o hipie
No bo właśnie jedna laska pisze na forum że to jakies cudo do takiej skóry, a inna że wręcz przeciwnie. Najwyżej bede nią smarować nóżki:-)dzieki movvom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmarować koniecznie wilgotną po myciu buzię oliwką, zostawić na kilka minut, potem nadmiar zetrzeć chusteczką - działa, matowi, zmiękcza, nawilża, byle nie na suchą skórę, a wilgotną po zmyciu makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam na tamtym
ja uzywam oliwki hipp z racji tlustej cery i pomaga. tylko efekt byl taki ze pierwsze dni sie swiecilam troche, ale pozniej skora jakby odzyla, przestala sie przetluszczac bo ja ja natluszczalam. zawsze nakladalam na noc i rano zmywalam. na moja cere pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×