Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierszokleta123

prezentacja maturalna

Polecane posty

Gość wierszokleta123

TEMAT MATURALNY : Czy teksty piosenek współczesnych to poezja? Przeanalizuj problem na podstawie zgromadzonego materiału. Proszee o Wasze pomysly, ja znalazlem wieksza czesc, ale potrzebuje Was - Waszej "burzy mozgow" Zna sie ktos na poezji spiewanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierszokleta123
temat aktualny rowniez dzis - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanty55555
Na razie znalazłam coś co ustawi sprawę technicznie: http://tnijurl.com/394abaec51d1/ to też jest b ważne.......radzę Ci wykorzystać możliwości wyszukiwarki...np "poezja śpiewana" et cet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodiak450
Witam mam do sprzedania dwie prezentacje maturalne, które zostały ocenione bardzo dobrze zarówno przez weryfikującego nauczyciela jak i komisje maturalną na 95%. Temat pierwszej pracy to "Różnorodne ujęcia motywu ogrodu w literaturze i malarstwie. Przedstaw na podstawie wybranych przykładów" oraz drugi temat "Powstanie Warszawskie i sposób jego ujęcia w literaturze, malarstwie i fotografii. Zaprezentuj temat na podstawie zebranego materiału" Do obu prac posiadam bibliografię, ramowy plan prezentacji (konspekt), reprodukcje obrazów oraz pytania do prezentacji z zeszłego roku. Prace napisane są w sposób łatwy do przyswojenia i efektowne. CENA TO 45zł(do negocjacji), w razie pytań proszę pisać na e-mail bercikrunner@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara moria
ja bym zwróciła twoją uwagę na fakt, ze współczesni artyści coraz czesciej decydują sie zaaranżowac wiersze poetów. Np katarzyna nosowska zajęła się wierszami osieckiem a punkowy zespół ''włochaty'' nagrali kiedys piosenkę której slowami jest wiersz ksiedza twardowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
No a SDM i poezja Stachury? To jest dopiero poezja, ze nie wspomne o Grechucie spiewajacego i Mickiewicza, i Slowackiego i Galczynskiego a Demarczyk z tworczoscia Baczynskiego, Tuwima - jego spiewal rowniez Niemen. To jest poezja spiewana naprawde. Teksty piosenek Ciechowskiego, Geppert, Umer, Adamiak German i wielu innych - tak, to tez poezja. Ale wspolczesna? To znaczy Doda, FEEL - ;) Moze posluchaj Jansona, Lipnickiej, Jopek i innych w tym typie - tu jeszcze mozna mowic o poetyce slowa. Tak sobie tylko glosno mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca M. Dla każdego
Napisze Prace maturalną na każdy temat - cena to ok. 60 zł przelew. Praca zawiera konspekt, bibliografię i tekst prezentacji. Dorzucam do tego czasami przykładowe pytania egzaminacyjne. Prace piszę w ciągu kilku dni. Wysyłam próbki do wglądu. Kontakt : radekk8@vp.pl GG : 4840991 Warto . Praca w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunny
Sprzedam pracę maturalną Temat: Obraz Żyda w literaturze. Przedstaw na wybranych przykładach. cena: 80 zł po wpłacie połowy kwoty wysyłam ramowy plan wypowiedzi, bibliografie i pierwszy akapit pracy. resztę wysyłam po uregulowaniu całej płatności w tytule e-maila proszę napisać "praca maturalna" Mail: renata105@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golek
witam. Mam do sprzedania prace maturalna. Temat: "Problemy adaptacji filmowej na podstawie wybranego dzieła literackiego i jego ekranizacji". Utwór , który wybrałam do pracy to "Lalka" w skład wchodzi: -praca maturalna -bibliografia -ramowy plan wypowiedzi -plakaty -materiały pomocnicze -pytania jakie mogą się pojawić -karta z cytatami Praca została oceniona na 18/20 pkt Pisana samodzielnie Cena: 50 zł Kontakt gosia.g1990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matustne25
Jeśli szukasz pomocy w doborze lektur, pisaniu bibliografii lub całej pracy, zapraszam: www.facebook.pl/matustne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu39444860
prezentacje maturalne - SOLIDNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolwentka filologii polskiej pisze prace maturalne na każdy temat! Doświadczenie - 5 lat. Solidnie, szybko i rzetelnie! Bez kopiowania z Internetu! Do każdego tematu podchodzę indywidualnie:) Więcej informacji na maila. Masz pytania? Pisz śmiało! To nic nie kosztuje. Zapewniam stały kontakt w razie pytań odnośnie pracy jak i samej matury:-) KONTAKT; matura24H@wp.pl GG; 39631281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×