Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ania :***

Gotowanie

Polecane posty

Gość whirpool ładowany od góry
i tak jecie bardzo niezdrowo sama skrobia i tłuszcz a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepis specjalnie dla
krytykantki, która robi wszystko najlepiej i zmienia nicki , bo jest tchórzem,sama pewnie żre fast fudy ale 5 groszy ładuj-"whirpool ładowany od góry" weź 5 kg.trawy,2kg słomy podlej to moczem pawiana dopraw i zeżryj - bura suko!!!! A nie czepiaj się lepszych od siebie i koniecznie nie doprawiaj kostką rosołową bo umrzesz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę spadłam z krzesła
bardzo niezdrowo się odżywiacie :P pewnie wyglądacie jak tłuste maciory masakra , potem idziecie na uczuciowe i narzekacie ,że mąż zostawił dla innej (niekoniecznie młodszej) wam to by się przydała trawa do końca życia , może by wam mózgi odtłuściło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
"ja nie mogę spadłam z krzesła" - nie rozumiem , o co ci chodzi , kobieto? Nie podoba się tobie to jak gotujemy i co jemy, to nie wchodź na tą stronę.Cierpisz na jakąś manię wielkości , czy myślisz , że jesteś wszechwiedząca a może jakaś nawiedzona z ciebie zgorzkniała kobieta.Ten topik jest po to , by się na nim podzielić przepisami kulinarnymi a nie złośliwościami.Nie masz nawet odwagi , użyć swego nicku.Serdecznie ci gratulują twej wiedzy kulinarnej,ślicznej figury, szczupłej sylwetki i wspaniałego męża!!!!! Ja otyta margolka66 - źle się odżywiająca - ważę 58 kg przy wzroście 168, mam wzorowe wyniki z badań lekarskich.Pozdrawiam cię!! I uważam , że powinnaś trochę stonować w ubliżaniu ludziom i przenieś się na inne forum. O narcyźmie i super zdrowej dieci.Powodzenia!!!!!! I daj już spokój ze swoimi wpisami.Przecież nie uchodzi on tak elokwentneji mądrej paniusi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawne smaki PRLu
szukałam fajnych przepisów a teraz co?? zrobiło mi się żal was , to ja już jednak wolę stosować zdrowe odżywianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani es
dawne smaki PRLu-co uważasz za zdrowe żywienie.Możemy się podzielić tą wiedzą? A niezadowolone panie poprostu zignorować.Wg mnie zdrowo się odżywiać to znaczy gotować samemu, unikać wynalazków sklepowych, nawet tych z napisem " zdrowa żywność", bez konserwantów,sztucznych barwników itp.Bo to jeden pic!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Aniu i margolko, wróćcie do tematu!!!!Szkoda nerwów na złych ludzi!Takim nikt nie dogodzi.Faktycznie najlepiej zignorować głupie uwagi. Fajne te przepisy, większość wykorzystam na obiady i przystawki.Margolka nie zniechęcaj się i kontynuuj.Pozdrowionka :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
Domowe pierogi z różnymi farszami, ruskie,polane smażoną cebulką,z farszem mięsnym + barszczyk na własnym zakwasie.z kapustą i pieczarkami, z gotowanymi ziemniakami i kiszoną kapustą, polane podsmażaną wędzonką.Takich pychot nie wyrzeknę się dla głupich diet!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaargolkaaaaaaaaaa
Jajka chcą kupić! na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odczep sie od margolki
zakasaj rękawy, hoduj kury i sprzedawaj jajka. z numerem jaki ci się podoba , zamiast się uczciwej dziewczyny czepiać.Do kieszeni z tą twoją głupią ironią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaargolkaaaaaaaaaa
Ale to żadna ironia,margolka hoduje kury--- a na innym topiku nie wiedza gdzie jaja kupic??????????I bez opryskliwosci prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Zajrzyj sobie na https://cookingbox.pl/kategoria-produktu/regi on/kuchnia-wloska/ Znajdziesz tam niedrogie i smaczne przepisy na wloskie dania. Wystarczy wybrać jeden i zamówić box z potrzebnymi składnikami Sama duzo gotuję i chętnie korzystam z przepisów umieszczanych w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanusia
Szczerze ja lubię gotować, ale niestety nie mam czasu, bo jak rano wychodzę do pracy tak wracam po 18 więc nie chce mi się już stać w kuchni i gotować, często chodzę coś zjeść do restauracji Pianka , bo tutaj za niecałe 20 zł mam obiad z dwóch dań i do tego deser, albo zamawiam coś do domu. Za to w weekend owszem gotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit

Robot kuchenny jest bardzo ważny w kuchni, dzięki niemu można przygotować wiele fajnych potraw, jako inspiracje polecam wam ten link - http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/przepisy/przepisy/przepisy-podstawowe1 prawdziwa kopalnia inspiracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam przepisy z kanału Makłowicza, ma dużo fajnej domowej i nietypowej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super  :).   Ja  ogólnie  bardzo lubię gotować i  staram się to  robić  rozważnie - tak, żeby było  smacznie i  zdrowo. Ostatnio na stronie  https://www.thebowlbook.pl/     znalazłam  przewodnik  po  kuchni roślinnej i powiem wam, że  chyba  go zakupię. W  ten  sposób  dowiem się - jak  przygotowywać  niebanalne  warzywne potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam gotować i ostatnio zainteresowałam się tematem zdrowszego odżywiania. Tak trafiłam do sklepu https://olej-istny.pl/. Próbowaliście różnych rodzajów olejów? Potrafią zupełnie odmienić smak sałatek i świetnie zastępują klasyczne ciężkie i kaloryczne sosy do pizzy. Do tego są zdrowe więc same korzyści. Spróbujcie sami, gwarantuję, że nie pożałujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×