Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yhuujh

to co robie jest karalne?Kłamie byłych facetów ze mam hiv

Polecane posty

Gość yhuujh

mam na mysli takich którzy okazali sie kurwiarzami wykorzystali mnie,sciemniali a chodzilo im tylko o seks. Jak sie o tym dowiem dzwonie i placze (po jakims czasie)ze ejstem zarazlona i zeby sie przebadali.....Nastepnie z boku obserwuje ich 2 tygodniowe męki.jmoze wtedy zaczną sie zastanawiac nad swoi kurestwem i konsekwencjami.Ostatni mi powiedzial ze mnie oskarży.Zrobil wyniki zadzwonil a ja zaczelam sie smiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska ...
wydaje mi sie, ze to da sie podciagnac pod jakies paragrafy, chocby znecanie psychiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkowa
psychiczna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale........
dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah i bardzo dobrzee
a wykorzystywanie kobiet to nie znęcanie psychiczne???!! kurwa mać, autorka niech naściemnia że jest w ciąży, ma wirusa typu A, B, C i HIV albo AIDS, niech skurwysayny się opamiętają, od seksu są burdele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhuujh
psychiczna aniby dlaczego?oni mieli prawo krzywdzić mnie??ja nie kłamie tak tych co grali w otwarte karty bardziej szanuje faceta co w twarz powie mi ze chce sie bzykac.ja mu podziekuje i koniec..Ale tych sciemniaczy mowiacych o milosci nienawidze..chce zeby cierpieli.Za tą perfidie za to jak klamiali mnie..moze to ich zmusi do zastanowienia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkdkdkdk
dobrze robisz :) i w ogole dzieki za pomysl ,wykorzystam go ,bo tez zostalam oszukiwana -spotykalam sie dwa lata z chlopakiem a on w tym czasie mial jeszcze 2 inne dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka z nieba na na na
a ja myslę, że dałaś im niezłą lekcje życia, może to czegoś ich nauczy, że seks to nie zabawka, którą można się bawic na prawo i lewo i to nie tylko przyjemnosc ale i wielkie zagrożenie, w każdym razie gratuluje pomysłu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah i bardzo dobrzee
jak byś była naprawdę zarażona HIV - em i byś o tym wiedziała to może Cię oskarżyć, chyba że dowiedziałaś się o tym po fakcie dokonanym, czyli po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia:P , gówno Ci zrobią - niech gnojki najedza się nerwów i zrozumieją że kobiety też mają uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kłamiesz byłych facetów"? - A co to, na Ojca Rydzyka, znaczy?! Czyli, że co, że oszukujesz w sensie, tak? Dziewucho, na jakiej wsi ty się wychowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×