Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość helpheLP_PPP

BOTOX W WARSZAWIE

Polecane posty

Gość helpheLP_PPP

Hej podajcie ceny za botox w warszawie gdzie u kogo i za ile.Interesują mnie ceny w gabinetach medycyny estetycznej i w gabinetach chirurgów .Odpadają miejsca typu : fryzjer ,kosmetyczna i botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik :)
Hej, ja robię w jednym miejscu cały czas - Centrum Malia. Nie kosmetyczka ani nic takiego, tylko centrum chirurgii plastycznej. Płacę 700 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botoksik :) - to może się kiedyś spotkałyśmy :P też tam robiłam botox (i nie tylko). Wcześniej niestety robiłam u kosmetyczki, koleżanka mnie namówiła - jej w gabinecie kosmetycznym odpowiada, no i tanio jest, ale mi się nie podobał efekt, zresztą na forach dziewczyny radzą, żeby raczej do kosmetyczki nie chodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpheLP_PPP
700zł to trochę drogo :-0 znalazłam w Google klinikę sfera w cenniku mają podane 400-600zł czy ktoś korzystał z ich usług? a możne znacie właśnie inne miejsca o takie rozpiętości cenowej? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy 100zł to taka duża różnica? :) ja tam jestem zadowolona, bo dobrze zrobione :) po tej taniej kosmetyczce to bym i 1000 zapłaciła, jakby było trzeba, już mam przestrogę, że nie można wybierać po najniższych cenach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpheLP_PPP
ja do kosmetyczki nie chce :p a powiedz mi co obejmuje te 700zł? tzn lwia zmarszczke? albo zmarszczki poprzeczne? czy co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że jeden z bardziej fachowych i milszych lekarzy to chirurg plastyczny z Lasermedu (dr Osuch). Ma pewną rekę i dość rozsądne podejście do niezbyt pewnych siebie pacjentek. Możesz się do niego umówić na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiemy...
reklamowałaś go już wszedzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
No wybierasz sobie jakiś obszar - czoło, albo kurze łapki, albo bruzdy, no raczej nie wszystko na raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpheLP_PPP
Dzięki botoxik ja chciałam o strzyknąć tylko tzw "lwią zmarszczkę" takie dwie kreski pomiędzy brwiami które zaczynają mi się rysować :( ale za taką bzdurkę 700zł to moim zdaniem lekka przesada.Znalazłam gabinet za 500zł tez uważam ze to cena przesadzona ale to chyba i tak najtaniej w mieście :p i nie chodzi o to że jest mi szkoda te 200zł więcej tylko uważam ze to nie jest warte tyle. :p 700 tak ale w komplecie z oczami to byłaby atrakcyjna cena co? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
W Elite na Kabatach taki zabieg zrobi sie juz 800zł ,wiec tutaj kwestia tego,zeby znalezc dobry gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpheLP_PPP
Botoksik ja się z tobą nie spieram :) też mam nadzieję że mi brwi nie opadną :| Co by nie mówić czy za 500 czy 700 mam jednak stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
hehe spokojnie, będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpheLP_PPP
No i lipa lekarz o którym myślałam zmienił lokum i teraz pracuje w jakimś gabinecie kosmetycznym a tam nie pójdę no to gruba przesada a szkoda ze tak się nie szanuj a ci lekarze bo ten ma dobre opinie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
No widzisz... Przykro mi :( no ale widzisz teraz to tak jest niestety wszędzie... Ja dalej polecam Ci moją klinikę. Serio, nie pożałowała byś. Ale oczywiście to Twoja decyzja ;) jak nie ten, to inny głowa do góry i przed siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpheLP_PPP
No nie wiem jak tak można się nie szanować! szanujący się lekarz nie powinien przyjmować takich propozycji! :-0 Botoxik do kogo ty tam chodzisz? pytam o nazwisko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
No niestety, widać każdy ma inne priorytety :/ A i niektórym to pasuje (patrz-moja koleżanka, której odpowiadają salony kosmetyczne -.-) Ja chodzę do Macieja Krajewskiego. To jest dr n. med. i jego mi polecono. Ale wiem, że inni lekarze tez tam robią botox. Np. jak wolisz lekarza- kobietę, to na pewno znajdziesz. No musiałabyś zadzwonić i się dopytać :) albo na stronie sprawdzić. Ja sobie na stronie czytałam o lekarzach zanim się zdecydowałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpheLP_PPP
Dzięki botoxik.Kobiety nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
Ja o samych gabinetach to nawet tak dużo nie słyszałam - wiadomo, gabinet to gabinet, większość jest czystych i zachowuje standard. Spójrzcie na plskie celebrytki i celebrytów, niektórzy wyglądają tak, że w życiu bym nie poszła do ich plastyka :) Myślę, że trzeba robić tak by optymalnie poprawić urodę ale nie zmienić?! nie da sie z babki 50-letniej zrobić dwudziestki.Ja z polecenia znalazłam sie w elite na kabatach i tam własnie robiłam usta,ale nie mam sie czego wstydzic jesli chodzi o samo finalne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
hehe spoko, ale wiem, że niektóre dziewczyny wolą kobiety lekarzy ;) kornikowa 3 - chcesz powiedzieć, że robiłaś usta botoksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
hehe spoko, ale wiem, że niektóre dziewczyny wolą kobiety lekarzy ;) kornikowa 3 - chcesz powiedzieć, że robiłaś usta botoksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja na usta
pojadę do Wrocławia bo w warszawie jakoś brak specjalisty do bardziej skomplikowanych przypadków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
Chyba słabo szukałaś w takim razie :) poza tym to jest wątek botox w WARSZAWIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przegladam forum
i widzę że panna kornikowa w wielu wątkach to elite rekomenduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
:))))) wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzana sprawa
z reklamą kornikowej czy bez i tak tam nie pójdę miejsce krzak z ceną z kosmosu są tańsze miejsca rekomendowane i znane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z taką kwestią. Moja firma robi szkolenie dla lekarzy z botoxu i poszukujemy osób, które chciałyby być modelami i za darmo miałyby mieć wstrzyknięty botox w jednej z trzech okolic w celu usunięcia zmarszczek pomiędzy brwiami, wokół oczu, poprzecznych czoła. Szkolenie będzie 27.08. w Warszawie. Jeśli, któraś z Pań jest zainteresowana proszę o kontakt na bartlomiej.wozniak@e-forum.com.pl lub tel. na 604 24 88 11. Pozdrawiam Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Ja mam bardzo pozytywne zdanie o Q-clinique, ( jest na ulicy Fosa 41). Klinika w swojej ofercie ma wiele różnych zabiegów medycyny estetycznej takie jak foto-odmładzanie, depilacja laserowa, botoks, czy laserowe zamykanie naczynek krwionośnych. Podoba mi się profesjonalne podejście do klienta i bardzo przyjazna (i nie krępująca) atmosfera! Polecam www.q-clinique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuu
aaaaaaaaaaaaaa i znowu silna13 nie ma co robić na recepcji Q-clinique. daj sobie spokój z tą nachalna reklamą- śmiecisz na każdym wątku. nie chodźcie do gabinetów które z braku klientów musza reklamowac się na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam gdzie iść. Mam 35 lat ale muszę już skorzystać z dobrodziejstw botoksu, bo mam zmarszczki na czole. Botoks schodzi po trzech miesiącach ale chciałabym jednak trafić do specjalisty w tej dziedzinie. Koleżanka poleciła mi dr Łukasza Preibisza, podobno bardzo dobry. Czy może jeszcze któraś z Was u niego była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×