Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgochaa

dieta tasiemcowa

Polecane posty

Gość gość
Ludzie, nie wariujcie! Po co sobie niszczyć zdrowie? Wiecie że tki tasiemiec może się dostać do mózgu, albo np. do oka.. brrrr... zobaczcie zresztą jak taki tasiemiec wygląda w jelitach: http://zgubbrzuch.pl/dieta-tasiemcowa.php - coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach co to za bzdur ludzie nie wymyślą. Tasiemiec nie uzbrojony nie może się nigdzie dostać. Jak ktos chce napychac kieszenie firmom farmaceutycznym i kupowac ich nieskuteczne "suplementy diety" - nie leki, bo te muszą przejść testy - bardzo proszę. Ja zaprzyjazniłam się na kilka miesięcy z tasiemcem nie uzbrojonym, zgubiłam ponad 15 kilo. jestem zdrowa, wesoła i nareszcie chuda. I innym tego życzę, bo czuję sie jak nigdy w zyciu (od dziecka bylam pulpetem). . http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=736465716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też schudłam! 32 kilogramy nie ma sie czego bac jestem zdrowa kupilam u: jakub.brzoska@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowaiszczupła
Czy dzisiaj jest na Kafe jakiś zlot debilek....nic o tym nie słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech żyje mądrość! wymyślająca innym od debilek! BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i git niech sobie hoduja w sobie te robale,niech pozdychaja pare idiotek mniej na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda1989
przecież nikt nikogo, k..m..!, nie zmusza. Też sobie nie wyobrażam. Ale jestem szczupła. A moja matka schudła dzięki Weight be gone prawie 30 kilo. I mogę ja zrozumieć, taka nadwaga rzeczywiście strasznie jej w życiu przeszkadzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ktos decyduje sie na tasiemca,to jest to równe ze smiercia lub chorobami do konca zycia.Tabletki z tasiemcami pochodza głownie z Chin,tasiemce sa hodowane w organizmow psow i świn(to jest pierwszy zywiciel tego pasozyta)potem sa formowane w postaci tabletek.Szkoda,ze ten co sobie to funduje nie widzial tego paskudztwa na zywo,ja widzialam na studiach,i nauka o pasozytach byla dla mnie najobrzydliwsza.Tasiemiec nie pozostanie tylko w przewodzie pokarmowym,rozprzestrzenia sie w organizmie,najczesciej:wątroba,mózg,oczy.Powoduje tam uszkodzenia.Bylam swiadkiem operacji oka z tasiemcem u młodej dziewczyny ,niestety oka nie udało sie uratowac.I nie myslcie,ze pozbędziecie sie tego,nic z tego,walka z tym pasozytem,to jak walka z wiatrakami,owszem są leki,ale wystarczy,ze zostanie jeden człon tasiemca(tasiemiec posiada ich miliony)to "odrośnie".Uszkodzeń innych organow spowodowanych przez tasiemca nie da sie naprawic.Leczona osoba pozostaje pod kontrola lekarza do konca zycia.Ale najgorsze jest to,ze zarazacie inne osoby,np. przez podanie ręki,dlatego uwazam, ze kupno i sprzedaz tego swinstwa powinno byc karane.Jezeli ktos napisal,ze stosowaL to i jest zdrowy to handlarz:)czy diler narkotykow przyzna,ze narkotyki sa złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona909
Ja też jestem zainteresowana kupnem! Proszę o kontakt aaiza201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszust
Uwaga na oszusta, kupiłam tabletki od jakub.brzoska@poczta.pl i okazało się że w tabletkach nie ma tasiemca wiec straciłam czas i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaję sprawdzony kontakt: borkowski.bartek@o2.pl Ja tam nie żałuję, jestem już rok szczupła i mam chłopaka i mogę sie fajnie ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się bałam, ale okazało się, że poszło super. kupiłam dość tanio. była ulotka po polsku z tym jak brać, czego nie jeśc i tak dalej kontakt do kupowania: j.dziubka@mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też schdłam. Co prawda tylko 9 kilo, bo potem sie wystraszyłam tych zawrotów głowy co miałam. Ale i tak warto było bo nie mam jo jo! To się nazywa weigh be gon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w trakcie diety tasiemcowej-jak się czuję tzn.tak.wziełam 8 dni temu-własciwie nic się nie działo, ale od wczoraj mam lekkie mdłości, a tak ogólnie dobrze się czuję..czy schudłam nie :-) jeszcze nie, co bedzie dalej? zobaczymy. Osoba która mi to sprzedała ma ze mną kontakt-odpowiada na moje pytania, rozmawiam równiez telefonicznie, uspakaja mnie żeby się nie stresować. Tasiemiec nieuzbrojony działa inaczej niżeli uzbrojony. Więc nizeli się zdecydowałam to najpierw czytałam,czytałam i czytałam. Faktycznie w necie sporo oszustów, czy jest inne wyjście? na pewno tak, ale mam dość oglądania pięknych kobiet w TV, na ulicach itd...równiez chcę zaznaczyć iż jestem 45-latką i wiem co to zyć XXL...to nie lenistwo aby się nie odchudzić w inny sposób-brak czasu,praca-niestety nie pozwoli,równiez zaznaczam stosowałam innych diet ale niestety:-( wydaje mi się że to geny że tak człowiek jest bardziej zaokrąglony. Nie jestem bardzo otyła..nie..jakieś 15 kg chce zrzucić:-) czy mi się to uda? zobaczymy. Jestem osobą zadbaną i dbajacą o swój wygląd. To co niektórzy wypisują o ludziach"innych" to porażka współczuję właśnie tym osobom nie tym otyłym..tylko tym którzy nie wiedzą co to znaczy czasem nadwaga.. Jezeli ktoś zainteresowany to bede czasem wpadać i opisywać:-) jak wygląda moja sytuacja np: zdrowotna..i mam wreszcie nadzieję że latem uda mi się z moim mężem wyjść w bikini:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże... czy wy już całkiem oszalałyście? wystarczy zdrowo jeść i się ruszać a nie jakieś tasiemce... od hiva też się chudnie, może się zarazicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój-to co czasem pisza w internecie to bzdury. Ja żyję i tyle:-) To Tasiemiec nieuzbrojony i z pewnego źródła. Ale rozumiem ze stres itd...równiez go mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz mi opisać ile tabletek wzięłąś i jak wygladały?bo chyba zostałam oszukana po raz drugi... raz wpłaciłam pieniądze i kontakt się urwał. Drugim razem dostałam tabletki 15 sztuk takie białe podłużne kapsułki i 6 tabletek na pozbycie sie... Dzisiaj mija miesiac od kiedy wzięłam pierwszą tabletkę i nic się nie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy możecie napisać źródło skąd macie? Bardzo mi na tym zależy gdyż już 3 razy zostałam oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka debilke pogania. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×