Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość syllwia
mińku a po pierwszym opakowaniu kiedy dostałaś plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona8
cześć dziewczyny :) sama zaczełam przyjmować lek Lesinelle już od tygodnia . Czuję się normalnie tak jak wcześniej tylko strasznie mi libido zmalało noi co za tym idzie nie mam w ogóle ochoty na Kochanie się z partnerem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie po pierwszym opakowaniu dostałam po 2 dniach. Teraz mogę dodać tylko tyle że dzisiaj jest 3 dzień plamienia i mam je bardzo obfite, wielkie skrzepy i bardzo boli mnie podbrzusze :( Nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
mińku możliwe, że organizm dopiero teraz zaczął się w jakiś sposób przyzwyczajać do hormonów i musi się to wszystko ustabilizować.. może poczekaj kilka dni czy przejdzie a jeśli Cię to bardzo niepokoi to idź do lekarza .. trzymaj się, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona8
Ja miałam troszke inaczej . Moje krwawienie w pierwszy dzień było skąpe zwykle takie miałam w pierwszy dzień , drugi już był troszeczke więcej tego śluzu i krwi ale niestety w 3 dzień w ogóle nic nie miałam jakby okres się zatrzymał . dopiero w 4 dzień miałam lekkie plamienie tak się skończył mój okres ;/ dziwne to było . Pozdrawiam . Poradzić się lekarza jest najlepiej gdyż każdy organizm jest inny i inaczej na te same leki reaguje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jussy00
Syllwia, myslisz ze moga jeszcze nie zadziałać? jak rozmawialam ze znajomymi to mowia ze jak 7 dni to bite 7 dni a pozniej jest juz bezpiecznie, bo jakby nie patrzec niedziela do juz 8 ddzien jest i nawet liczac godziny to limit niebezpieczenstwa został przekroczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Jussy00 ja też nie brałam w pierwszym dniu cyklu i byłam w podobnej sytuacji .. to jest Twoja decyzja :) ja swoją z tym żeby troszke zaczekać podjęłam razem z partnerem i potem oboje nie mieliśmy już żadnych obaw ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpelincia
hej:) ja dziś wzielam pierwszą tabletkę. dam znac za kilka dni jak się czuje:) a czy któraś brała może te tabletki niedługo po urodzeniu dziecka? ja urodziłam 6 tygodni temu i ciekawa jestem jak to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolinee93
kobietki, tabletki to jest prawdziwe zamieszanie dla organizmu :) musi się przestawić, uregulować.. dlatego nic dziwnego, że do 3 opakowania mogą dziać się różne dziwne rzeczy :) może nie wystąpić okres, lub być bardzo obfity i przede wszystkim nieregularny. mogą występować tylko skąpe plamienia, ustające na kilka dni i zaczynające się za kilka dni. to nie jest nic niepokojącego, także spokojnie łykajcie tabletki dalej, niebawem wszystko się unormuje- warto chwilę przeczekać :) a apropo tego od kiedy są skuteczne- jeśli bierzesz od pierwszego dnia cyklu jesteś zabezpieczona od razu. jeśli w jakikolwiek inny dzień cyklu- 7 dni trzeba stosować inne zabezpieczenie. 8 dnia jesteś już zabezpieczona tabletkami, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocia Poczwarka
Dziewczyny mam problem. Wzięłam o jedną tabletkę za dużo. Nie wiem jak to się stało. Powinnam dzisiaj przyjąć szóstą pod rząd tabletkę a przyjęłam siódmą, czyli w jeden dzień zjadłam dwie tabletki (ostatni dzień z 7 dni bez tabletek był 14 marca). Jaki to ma wpływ na zabezpieczenie przed ciążą? Czy mam normalnie do końca zjeść to opakowanie i zrobić przerwę? Jutro nie brać a przyjąć normalnie pojutrze? Dokończyć opakowanie i zrobić o jeden dzień dłuższą przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliannaKatarzyna
Witam, chętnie sprzedam tabletki Lesinelle. Jedno opakowanie całe, nowe . W drugim zostało 14 tabletek. Lekarz zmienił mi tabletki w trakcie i chcę się tych pozbyć :) Tabletki ważne do stycznia 2014. Chętnym mogę wysłać zdjecia, podać numer serii. nascienka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Czy u Was w miastach bez problemu można dostać tabletki Lesinelle? w Toruniu nie ma ich w żadnej aptece ani hurtowni farmaceutycznej, czytałam że są też problemy w Poznaniu. W związku z tym zastanawiam się czy czasem nie wstrzymano produkcji? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malfa86
Jestem z Białegostoku. U mnie w aptece jest Lesinelle. W jednej kupiłam bez problemu 3 opakowania. W drugiej - bo znalazłam tańszą, chciałam kupić 4, to nie było aż tylu. Były tylko 2. Po jakimś czasie pojechałam znowu, to było tylko 1. Wiem, że jest problem z tymi tabletkami, może dlatego, że są nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
też mam problem od 2 miesiecy z dostaniem lesinelli ;/ w aptece zamienili mi na naraya'e .. nie wiem co się dzieje, wcześniej dostawałam je bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
widze ze pojawia sie podobny problem co u mnie. również nie moge dostać lesinelle - zeszłym miesiącu nie mozna ich juz bylo zamówic przez internetową apteke doz.pl a w tym miesiacu dowiaduje sie ze apteka nie ma ich na stanie i nie ma ich w hurtowni ( pani kazała mi isc po recepte i szukac gdzie indziej mimo ze z tej recepty mam wykupione tylko 1 z 6 opakowań ale uzgodniłysmy ze sprzeda mi zamiennik - rozmowe odbylysmy telefonicznie - brałam wczesniej yaz a zrezygnowałam przez cene wiec zgodzi sie wydac mi inne tabletki - raczej wezme daylette 24+4 a skład hormonów ten sam co lesinelle, yaz, yasminelle, naraya. aa i napisała maila do teva pharmaceris z zapytaniem co sie dzieje, mam nadzieje ze odpiszą jestem z opolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
dziewczyny stosujące lesinelle dostałam odpowiec od tevy "Obecnie występują przejściowe braki tego produktu . Spodziewana dostawa ,która zapewni dostępność w całej Polsce to 30.03.2012 ( obecność w hurtowniach farmaceutycznych ) Od początku kwietnia ( czyli w przyszłym tygodniu ) produkt Lesinelle powinien być dostępny w aptekach." mam nadzieje bo ja musze zacząć brać 6 kwietnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
ale ze mnie baran - odpowiedź dostałam a nie odpowieć eh w tym pośpiechu nie patrze co pisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja tez mam taki mega napuchnięty jakby nadmuchany brzuch i to od kad zażywam tabletki, wcześniej brałam yasminelle i nie było takiego problemu oprócz ceny koło 50 zł. Nie chciałabym zmieniać tabletek bo oprócz tego brzucha to mi odpowiadają i cenowo też 23 zł, ale czy to minie? Nie mogłam przytyć bo bardzo mało jem, a coraz gorszy mam ten brzuchol wielki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madula
Czy u was w aptekach można już kupić Lesinelle bo ja w Krakowie dziś znów nie mogłam dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpelincia
ja jestem z woj. mazowieckiego i u mnie nie ma narazie problemu z wykupieniem tych proszków. a co do tego jak się po nich czuje to chyba bez zmian,,:) koncze pierwsze opakowanie i wszystko narazie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocianek86
Kupię tabletki Lesinelle. kontakt: magdaxm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurietta
ja swoje tabletki moglam juz w poniedziałek zamówic przez portal doz.pl i wysłali je z centrali bo w regionalnej hurtowni jeszcze ich nie bylo i na stanie w aptece też nie mieli. także ja juz sie ciesze i wcinam moje lesinelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattie92
Ja jestem z kujawsko-pomorskiego (konkretnie Bydgoszcz) i bez problemu dostałam 2 opakowania lesinelle, co prawda podrożały bo jak wcześniej kosztowaly ok 28 zl to dzis zaplacilam 32 zl/1 op., a w jednej aptece zawołali nawet 39 zł... Od soboty zacznę drugie opakowanie, jak narazie jest bez problemów, przytyłam tylko 2 kg, lekko wysypało mi plecy no a na plus to powiekszyly mi się piersi i miałam krotki i bezbolesny okres ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydg
pattie92 jeśli jesteś z Bydgoszczy to te tabletki można dostać po ok 26 zł. Wiem bo ostatnio sama ich szukałam. Na wyżynach jest apteka i tam cena jak na razie się nie zwiększyła ;) Chociaż w niektórych aptekach faktycznie nawet 38 zł chcą za te tabletki, to zależy od apteki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattie92
A ktora apteka konkretnie jeśli mogłabym wiedziec?;) bo faktycznie 6 zl na jednym opakowaniu to spora oszczędność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja kupuje tabletki bez żadnego problemu po 23 zł w aptece w Czechowicach Dziedzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydg
"pattie92 "A ktora apteka konkretnie jeśli mogłabym wiedziec? bo faktycznie 6 zl na jednym opakowaniu to spora oszczędność" To jest apteka koło straży pożarnej na ul. Glinki. Zaraz przy ulicy jest ta apteka (pomarańczowo-biały szyld ma) połączona z Żabką, a naprzeciwko jest przystanek autobusowy. Byłam już w kilku aptekach i cena różniła się nawet o 5-20 zł na opakowaniu, więc trzeba szukać. A jak wcześniej brałam Yasminelle to w niektórych aptekach powiedziano mi cenę 52 zł za opakowanie, to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooonikuk9000
A doradzcie mi moje drogie gdzie dostanę je poniżej 30 zł na terenie Katowic, Bytomia itp.? Wiem, że najtańsze apteki w K-ce to Stawowa i 3-Maja, ale właśnie mam zmianę tabletek a tamte apteki nie mają gazetek, cenników tylko trzeba osobiście się pofatygować, więc byłabym ciekawa czy warto :P I jeszcze mam jedno pytanko bo chcę się upewnić. Do tej pory od kilku lat brałam Logest (i czasem jego zamienniki). Teraz lekarz u którego byłam pierwszy raz słysząc, że miewam bóle migrenowe zalecił mi zmianę i przepisał właśnie Lesinelle. Nigdy nie zmieniałam tabletek więc mam obawy, lekarz powiedział, że mam po prostu wziąć nowe opakowanie bez jakichkolwiek zmian. Czyli jak ostatnią tabletkę Logestu wezmę w sobotę, potem przerwa 7 dni i biorę już w niedzielę Lesinelle? :> Będę wdzięczna za rozwianie moich watpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
Ooonikuk9000 dokładnie na ulotce z Lesinelle'i pisze: " Zmiana z innego złoonego hormonalnego preparatu antykoncepcyjnego lub złoonego antykoncepcyjnego systemu terapeutycznego dopochwowego lub systemu transdermalnego. Mona rozpocząć stosowanie leku Lesinelle w dniu po zakończeniu okresu bez tabletek poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego (lub po ostatniej tabletce poprzedniego preparatu antykoncepcyjnego nie zawierającego substancji czynnych). W przypadku zmiany ze złoonego antykoncepcyjnego systemu terapeutycznego dopochwowego lub systemu transdermalnego, naley postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. " Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×