Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lesinellka

Lesinelle

Polecane posty

Gość konstancjula
cześć lesinellowiczki :* . za kilka dni kończę pierwsze pakowanie, nie wiem dlaczego, ale mam ogromny apetyt! czuje się okropnie. ciągle jestem głodna, przytyłam 2 kg! powiedzcie mi co mam robić, czy któraś z was tak miała? niedługo mam połowinki a chce dobrze wyglądać. urosły mi piersi z czego się cieszę :) . a tak poza tym to nie zauważyłam żadnych zmian, libido tak samo wysokie jak przed braniem pigułek, długi czas miałam plamienie, ale delikatne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety widzę w lesinelle nich większość wad.. wcześniej brałam microgynon 21 i byłam z nich zadowolona a z tych chcę zrezygnować. Fakt powiększyły się piersi to chyba jedyny atut tych tabletek jak dla mnie.. A skutki uboczne to przede wszystkim plamienia co nie zdarzało mi się nigdy przy zadnych tabletkach...waga poszła w górę.. i zero ochoty na seks...dosłownie zero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisqa
Biore od roku te tabletki. Minusów nie widze żadnych!! Wcześniej miałam obfite i baaardzo bolesne miesiączki. Teraz są lekkie i zero bólu. Ochota na sex taka sama, nie przytyłam, nie schudłam, mam mniejszą ochote na słodkie - a to dla mnie ogromny plus. wilgotność ta sama. Nie wiem co jeszcze mogłabym dodać ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hululu
czy jesli 1 blister zaczelam o danej porze i godzinie to kolejne tez mam tak brac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancjula
hululu: tak , mozesz sie pomylić np o około 30 minut i nie bedzie nic , ale lepiej jakbyś brała wszystko o jednej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hululu
konstancjula : dziekuje slicznie , czyli jak biore o 16 to mam tak brac juz kolejne blistery ? dwa razy mi sie zdarzylo wziac o 16.20 ale tak to biore o rownej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki masz prać o jednakowej porze ... nie znaczy że masz brać je co do minuty :D ja biorę zazwyczaj o 21.30(tak sobie ustawiłam przypominajkę) ale czasem biorę po 20 albo po 22... chodzi o to żeby pora była jednakowa...np wieczór :D 20 minut to jest nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki masz prać o jednakowej porze ... nie znaczy że masz brać je co do minuty :D ja biorę zazwyczaj o 21.30(tak sobie ustawiłam przypominajkę) ale czasem biorę po 20 albo po 22... chodzi o to żeby pora była jednakowa...np wieczór :D 20 minut to jest nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja :)
Hej Dziewczyny :) ja lesinelle biorę już 2-gi miesiąc :) Pierwszy miesiąc miałam plamienia aż do końca miesiączki ale to chyba normalne przy pierwszej takiej antykoncepcji :) Mam ogroooomny apetyt na różnego typu fast foody oraz słodycze :) ale TU uwaga ! zamiast przytyć schudłam 2 kg nic nie robiąc - oczywiście zależy od każdej z nas kto chudnie a kto grubnie :D Czuję się po nich idealnie .. raz było tak że w tydzień miałam nudności i bolał mnie brzuch w dolnej części i piersi ale już okej :D nawet bałam się że w ciąży jestem haha . Co do miesiączki to zawsze miałam takie bóle że nie wychodziłam do szkoły bo po prostu nie byłam w stanie .. a tutaj zostałam zaskoczona :) jest tego mało i nawet nie czuć że ma się okres :) humorków nie miewam nawet wręcz przeciwnie czuję się szczęśliwsza :) ochota na sex jeszcze większa niż poprzednio . Jeżeli chodzi o cerę to ja widzę poprawę ale te tabletki nie gwarantują brak trądzików i wiecznie gładką skórę bo przed miesiączką tak mniej więcej tydzień - 1,5 trądzik jest :D polecam lesinelle :) pozdrawiam ;* szalonych nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancjula
zaczęłam 2 miesiąc z pigułkami i dałam ciała .. zapomniałam o tabletce i wzięłam 9 h później niż zawsze .. nie wiem jakie to ma konsekwencje ale w tym miesiącu będziemy na pewno bardziej ostrożni z partnerem :) . plamienie ustąpiło , cera się poprawiła , apetyt również jest taki jaki był przed braniem pigułek co jest dla mnie dużym plusem bo w tamtym miesiącu przytyłam 3 kg , ale udało mi się już zgubić jeden , także jestem na dobrej drodze :) . poza tym ochotę na partnera mam ogromną ! tylko jeden dzień miałam meeega doła , dosłownie płakałam cały dzień .. aa i okres miałam tylko 3 dni , nie wiem co o tym myśleć . a u was jak jest z okresem ? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamemoire
MAm do sprzedania opakowanie tabletek Lesinelle , data ważności 2015r, zainteresowanych prosze o kontakt hrhrhr18@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja :)
Konstancjula ! a więc moja miesiączka również trwała chwilę i było jej bardzo mało niczym "plamienie" też w sumie jestem ciekawa czy inne lesinellowiczki tak mają lub miały bo troszkę mnie to zaniepokoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancjula
mnie też zaniepokoiło , ale pytałam ginekologa i okazało się że to normalne , więc nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyiala
Ja jestem przerażona tymi skutkami ubocznymi:/ No ale nic, jestem dopiero po 1 opakowaniu. http://www.swiat-zdrowia.pl/leki/lesinelle-10379 Często: chwiejność emocjonalna, ból głowy, ból brzucha, trądzik, ból piersi, powiększenie piersi, bolesne miesiączkowanie, krwawienie niezwiązane z cyklem miesiączkowym, zwiększenie masy ciała. Niezbyt często: kandydoza, zakażenie wirusem opryszczki, reakcje alergiczne, zwiększony apetyt, depresja, nerwowość, zaburzenia snu, zmniejszenie popędu płciowego, zmniejszone libido, parestezje, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego (vertigo), zaburzenia widzenia, skurcze dodatkowe, tachykardia, zatorowość płucna, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, migrena, żylaki, zapalenie gardła, nudności, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka i jelit, biegunka, zaparcia, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, obrzęk naczynioruchowy, łysienie, egzema, świąd, wysypka, suchość skóry, łojotok, choroby skóry, ból szyi, ból kończyn, kurcze mięśni, zapalenie pęcherza moczowego, nowotwór piersi, dysplazja włóknisto-torbielowa piersi, mlekotok, torbiel jajnika, uderzenia gorąca, zaburzenia miesiączkowania, brak miesiączki, krwotok miesiączkowy, kandydoza pochwy, suchość pochwy, ból w obrębie miednicy, nieprawidłowy obraz cytologiczny rozmazu w klasyfikacji Papanicolaou, obrzęk, osłabienie, ból, nadmierne pragnienie, wzmożona potliwość, zmniejszenie masy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annski
Hej, dziewczynki w której aptece w Krakowie dostane TANIO lesinelle? najniżej widziałam w ZIKO za 29,90 macie jakieś propozycje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Propaganda 666
Hej dziewczyny, biorę lesinelle od około 8 miesięcy, od jakiegoś czasu zauważyłam niepokojący spadek moich doznań, obecnie nie osiągam orgazmu praktycznie wcale a przed rozpoczęciem ich brania dzięki mojemu chłopakowi słowa "wielokrotny orgazm" to było coś codziennego, do tego totalna pustynia, z czym wcześniej też nie miałam problemu. Czy któraś z was zauważyła takie objawy u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annski polecam Ci aptekę Słoneczna na ul. Galla. Za opakowanie zapłacisz 10 zł ;) taniej chyba już nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelica189
biore je dosc dlugo. Skutki uboczne żadnych. Czuje sie po nich swietnie, stan mojej skory sie poprawil, schudlam i cellulit znikl, bol brzucha przy miesiaczce plus samopoczucie wreszcie mam normalne a nie wieczne zmeczenie tak ze moim zdaniem zalezy od organizmu. Ja jestem bardzo zadowolona z tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnika
Gdzie najtaniej kupię Lesinelle w Bielsku-Białej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia899
Hej po raz pierwszy mam przypisane tabletki antykoncepcyjne lesinelle wiem ze powinno sie je przyjomowac w pierwszy dzien cyklu jednak w pierwszym dniu cylku wystepuja tylko brazowe plamienia pełny okres pojawia sie dopiero nastepnego dnia . czy ten pierwszy dzien mam potraktowac juz jako okres czy poczekac do nastepnego dnia? Jesli sie ktos orientuje to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja :)
Ja zaczęłam pierwsze opakowanie już w 1-wszym dniu plamienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka889
Sprzedam 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych Daylette. mój email: magpalu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka889
Sprzedam 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych Daylette mój email: magpalu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.olsztyn
hej :) własnie skończyłam pierwsze opakowanie, wszytsko jest ok, raczej bez zmian. jedyne co mi się zmieniło TO BRAK TRĄDZIKA :) wiecie może gdzie kupic tanio w Olsztynie te leki? Na Partyzantów kupiłam je za 31 zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonazz
Brałam je przez 6 miesięcy, potem przeszłam na Naraye jednak to ten sam skład. Wszystko było piękne i idealne schudłam 2kg cera zrobiła się idealna, samopoczucie również ok, no i przede wszystkim pełna kontrola. Jednakże po tak krótkim czasie przyjmowania ich.. zupełnie zanikło mi libido. Po prostu to była jakaś masakra. Zero ochoty na sex, suchość a do tego partner, który się za to obwiniał. Jak tylko odstawiłam tabletki świetnie było poczuć pierwszy raz od paru miesięcy ochotę na sex ;) Póki co jestem w przerwie od brania hormonów i zapewne będę szukać innej formy anty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Zazywam lesin.. już 8 miesiąc. Na początku przez pierwsze 3 miesiace bylo super, zero skutkow ubocznych. Pozniej sie zaczeło, przede wszsytkim wahania nastroju, płaczliwość, nerwowość, mega celulit-uprzedzam, że ćwiczę regularnie fitness, wzdęcia, bóle nóg, straciłam apetyt. Czuje, że czas odstawić te tabletki ale najpierw skonsultuje to z moim gin. Pozdrawiam Was Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hululu
jestem po drugim blisterze , własnie mam tydzien bez tabletek ( jest to mój 3 dzien bez tabletek) i nie mam okresu .. nie uprawialam z seksu z moim partnerem i zastanawiam sie czy to normalne ze go jeszcze nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej normalne, ja ostatnią tabletkę biorę w niedziele a okres dostaję we czwartek, nie przejmuj sie, na pewno przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiii
Witam mam pytanie jak skonczy sie cale opakowanie lesinelle i jest 7 dni przerwy to kolejna tabletke bierze sie 7 dnia czy 8 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×