Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KorsRelax

Zespół Muzyczny z Podlasia - Gramy w Całym Kraju

Polecane posty

Zespół Muzyczny Kors&Relax z Bielska Podlaskiego zajmujący się oprawą ślubów,wesel,poprawin oraz innych uroczystości Repertuar Polski i Zagraniczny(polski,białoruski,ukraiński,rosyjski,angielski, francuski,włoski) Oprawa wokalna ślubu Zabawy i konkursy dla Wszystkich gości a także tradycyjne oczepiny - ponad 30 konkursów do wyboru. Przerwy wyłącznie na gorące dania lub DJ Dbamy o dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę dla Wszystkich Gości Z nami każda impreza się uda Szczegóły działalności 504872669,511853208,856671266 i demo na www.korsrelax.pl Promocja ceny z 2010 roku na wolne terminy w roku 2011 ,2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że poziom niektórych wypowiadających się jest na niskim poziomie, ale uważam z to forum za fajne i czekam na kontakt normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt cie tu siła nie trzyma :-p Po obejrzeniuj waszej strony i wysłuchaniu paru taktów,stwierdzam ze za żadne pieniądze nie wynająłbym zespołu Korselax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda.....
po pijaku tez nie da sie tego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axel Foley
Mało wiecie, jestem z branży, siedze na weselu przy stoliku z zespołami. Nieraz grają takie flaki a mimo to zdarzają się goście którzy przychodzą i mówią: "chłopaki świetnie gracie" i bynajmniej nie wszyscy są pijani ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops. k.
Mało wiemy? no nie chyba nie masz sluchu albo jestes z tego zespołu, a moze jakims kolesiem tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axel Foley
Klops ty masz jakiś problem z "czytaniem ze zrozumieniem". Nic mnie nie obchodzi zespół jak wyżej, moja wypowiedź dotyczyła tego, że nieraz na weselu widziałem zespół, który grał tragicznie a mimo to pojawiali się goście i to nie wszyscy po pijanemu i chwalili tych grajków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka.ww.
A moze to te zespoły własnie graja bardzo dobrze, ze chwala goscie a jak ty biedny nie masz słuchu to tobie sie wydaje ze flaki. Mało wiesz i mało słyszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada.
Trzeba było szukac współpracy z dobrymi zespołami a nie z tym beznadziejnym i amatorskim New Sukces. Oni pewnie tez nie maja wesel inaczej polecali by wasz zespół na tym polega wzajemna wspópraca, ale wasze wspólne metody działania na forach tylko szkodzą a nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×