Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sweet home

Czy wasze niemowlaki też się odkopują w nocy???

Polecane posty

Gość sweet home

Moja non stop leży odkryta, w nocy musze podchodzić kilkanaście razy i ją zakrywać.Boję się, że przez to będzie chora, chociaż w naszym pokoju nie jest zimno, ale ja sama jestem zmarzluch i muszę być czymś okryta.Męczy mnie te ciągłe wstawanie w nocy.Doradźcie coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet home
może wiecie jak pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Jagoda też się odkrywa:P może kładx ją spać w jakimś śpiworku, albo zakładaj grubsze śpiochy:D ja już z odkrywaniem przestałam walczyć:P grubsze spiochy i jest OK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet home
ale 8 miesięczny maluch chyba jest za duży do śpiworka??? jak narazie to faktycznie zakładam jej cieplejsze ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam za duży... moje obie dziewczynki uwielbiały śpiworki... do tego stopnia, że młodsza nadal w nim śpi choć niebawem będzie mieć 2 lata... bez śpiworka mamy zarwane nocki, bo młoda ciągle się budzi, gdy się odkryje... ostatnio w lidlu widziałam śpiworki do 110cm... więc czemu Twój jest za duży? i od razu dodam, że moim śpiworek ruchów nie krępuje w żaden sposób... młodsza potrafi w nim nwet chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podószka
Spróbuje przywiązać rogi kołdry do łóżeczka. To sprawdzony sposób naszych babć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te matka x 2 coś ty taka
mój ma 11 miesięcy i do tej pory śpi w śpiworku:) gdyby nie śpiwór, całą noc spałby nienakryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet home
oooo no to może też kupimy dla małej taki śpiworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te matka x 2 coś ty taka
mój synek śpi w śpiworku odkąd skończył 6 miesięcy. kupiliśmy włąśnie w lidlu na 96. ale skoro teraz znowu są, to chyba musze się przespacerować i kupić największy jaki będzie:D młody też nie ma problemu w poruszaniem się w śpiworze:D pełza w nim, wstaje, chodzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chyba nie ma... ja widziałam u siebie na półce z wyprzedażą czyli normalnie musiały być w ofercie lidla jakiś czas temu... ale za jakiś czas znowu pewnie będzie tydzień maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tammta
U nas ten sam problem. Tylko mamy mieszkanie parterówke - takie dosyc chłodne i te spiworki wszystkie sa za cienkie :( mala spi pod kołderką w grubej piżamce i kurcze ja musze do niej wstawac za każdym razem kiedy z boku na bok sie przewraca bo sie w ta kołdrę zaplatuje - masakra. Nie moge doczekać sie lata to przerzucimy ja w spiworek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój do 2 lat spał w śpiworku :P i go uwielbiał! teraz niestety już go nie lubi i odkopuje się strasznie i potrafi co 20 minut jęczeć żeby go przykryć :( masakra! a już tak ladnie noce przesypiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiworek i już !!!1
Jak to 8 miesięcy za duże na śpiworek, są śpiworki dla dzieci w różnym wieku, mój od 5 miesiąca śpi w śpiworku, ma teraz 12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiworek i już !!!1
Nie trzeba czekać do lata, by wsadzić dziecko w śpiwór, są śpiwory grube na zimę i ciensze, na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×