Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

storczyk79

Dobry dermatolog-kraków

Polecane posty

Witam.Mam problem z półrocznym synkiem, który ma stwierdzoną przez dermatologa skazę białkową. Leczymy się kilka miesięcy i stosowanie każdej maści kończy się nawrotem choroby. Najgorzej się mają policzki mojego synka, które aż są mokre i się jadzą. Chciałabym, abyście doradzili mi jakiegoś naprawdę dobrego dermatologa z Krakowa bądź okolic lub w ogóle woj. małopolskiego. Kiedyś jedna pani nawet się zdziwiła, że skazę białkową leczymy u dermatologa ale nie umiała mi powiedzieć jakiego specjalistę powinniśmy odwiedzić :( Może ktoś z Was wie, może ktoś z Was ma podobny przypadek??? Bardzo proszę o kontakty do dobrych dermatologów albo "innych lekarzy od skazy białkowej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeeee :)
Z calego serca polecam najwspanialsza pania dermatolog w calym Krakowie, kobieta jest rewelacyjnym specjalista. pani Barbara Molik Kraków woj. małopolskie ul. Madalińskiego 11 / 2 tel. (012) 266-00-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za informacje, zaraz spróbuje zadzwonić i zobaczymy co z tego wyjdzie bo dzwoniłam już do kilku i nikt nie odbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeeee :)
to jest prywatny gabinet tej pani ale ona przyjmowala jeszcze niedawno na Kapelance w Krakowie ( wejscie do budynku z tylu za tym okraglym bankiem ) z NFZ. Niestety nie pamietam ile kosztowala 1 wizyta prywatnie. Jak sie dodzwonisz to zapytaj przeciez to zaden wstyd. Natomiast mozesz ze skierowaniem od lekarza 1 kontaktu sprobowac szczescia na ul Kapelanka ale terminy sa bardzo dlugie ( 2 m-ce i dluzej ) tam przyjm ie cie za darmo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam, było ciężko ustalić jakiś bliski termin ale udało się na za tydzień. Mam nadzieję, że ta Pani doktor da radę i wyleczy chociaż częściowo buźkę mojego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogeeeeee:)
u znajomej poradzila sobie z grzybica odzwierzeca, u mojej siostry z paciorkowcem, wiec sadze ze na stowe da rade pomoc Twojemu szkrabowi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci polecam
zadzwonić do poradni der. w szpitalu Żeromskiego. Tam wylądowałam z rocznym dzieckiem po wizytach u wielu dermatologów którzy nie mogli rozpoznać co dolega dziecku, a ordynatorka oddziału tylko raz spojrzała na malucha i diagnoza padła, szybkie leczenie i po problemie. Są długie terminy, ale warto! Na prawdę to świetny oddział i mają super lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny dermatolog ze świetnym podejściem do dzieci i trafną diagnozą! Mogę polecić Pania dr Marte Janowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelda23
Niestety ale problemy ze skóra do przyjemnych nie należą. Powiedz mi, gdzie szukałeś już jakiegoś dobrego dermatologa? Bo ja jakiś czas temu też poszukiwałam takich usług i trafiłam na cos takiego http://osteomed.krakow.pl/dermoskopia-dermatoskopia-komputerowa . Z tego co udało mi sie dowiedzieć, to w tym ośrodku medycznym mają bardzo dobrego dermatologa. Może, spróbuj sie z nimi skontaktować i umówić na wizytę. Zobaczysz co Ci powie, wizyta nie zaszkodzi a może akurat pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić to miejsce http://medicor.krakow.pl/ mają bardzo dobrych lekarzy i kosmetyczki. Od dawna korzystam z ich usług, bardzo mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKasiii
fakt, jeżeli ktoś ma czas to może sobie pozwolić na czekanie w naszym kochanym NFZ`cie ja niestety takiej opcji nie miałam , nie tyle ja co moje dziecko, własnie też mowie tu o skazie białkowej, koleżanka poradziła mi wizytę u podobno dobrego dermatologa http://budzicz.pl i teraz mogę powiedziec - byłam i potwierdzam a nawet dodam wiecej - pani Renata jest bardzo dobrym dermatologiem który pomogł mojej córeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa sprawa jest z wirusem opryszczki. Mi się często zwłaszcza ta na wargach pojawiała i potem znikała. Ale to nie znaczy, że wirus też znikał on ciągle krążył w organizmie. Wytłumaczyli mi to w Vitanea ( www.vitanea.eu ). Jestem po leczeniu i już mnie problem nie dotyczy, usunęli wirusa na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do MamaKasii - fakt ja jestem pod stałą opieką Pani doktor i potwierdzam Twoje słowa bo też odniosłam takie wrażenie że Pani doktor R. Budzicz jest profesjonalistką w tym co robi i co baaardzo ważne, ma odpowiednie podejście do pacjenta - wykazuje się b. dużym zrozumieniem oraz bardzo dokładnie tłumaczy co i jak (mam tu na myśli jak/kiedy stosować dany lek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z całego serca polecam doktor Ewę Rutkowską z Centrum Medycznego Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl do której przychodzę ze swoim synkiem. Mały ma atopowe zapalenie skóry które niestety odziedziczył po swoim tacie. Początki były w miarę łagodne ale trafiliśmy na lekarza który absolutnie się nie sprawdził. Choroba się zaostrzyła a mnie krew zalewała kiedy patrzyłam jak moje dziecko się męczy. W końcu znajoma poleciła mi właśnie doktor Rutkowską która wszystko ustabilizowała i która swoim optymistycznym podejściem dała sporo nadziei na przyszłość. Ma świetne podejście do dzieci bo jest cierpliwa, delikatna i uśmiechnięta. Synek tak jak na początku miał leki strach po poprzednim lekarzu tak teraz w ogóle się nie boji a nawet z chęcią idzie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dr Aleksandra Witkowskiego, przyjmuje w klinice Dr Legrand na ul. Zamkowej w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na http://budzicz.pl. Pani Renata jest bardzo dobra w sprawach związanych z problemami skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z uporczywym trądzikiem powinien poradzić sobie Dr Dariusz Staszek. Ja do niego chodziłam przez długi czas, bo nie mogłam poradzić sobie ze swoim trądzikiem, był strasznie ropny. Dr Przepisał odpowiednie leki, teraz, walczę w klinice Dr Legrand ze bliznami po trądziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd jesteś, ale dobrego dermatologa polecam w Krakowie. Przyjmuje w centrum medycyny estetycznej SCM estetic. Byłam tam jakiś czas temu na mikrodermabrazji i właśnie słyszałam jak jedna Pani w rejestracji umawiała się do lekarza dermatologa. Podobno jest świetny więc może warto tam zajrzeć. Z tego co pamiętam mają chyba swoją stronę w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu byłam u dermatologa w SCM estetic z pieprzykiem, który zaczął szybko rosnąć. Trochę się martwiłam o efekt leczenia, ale ostatecznie zmianę udało się szczęśliwie usunąć, więc polecam ten gabinet z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie pytaj w http://veritamed.com o panią Małgorzate Kwiatkowską, bardzo dobry dermatolog i sympatyczna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka771
Do tej babki http://drlidiarajzer.pl/personel/dermatolog/ warto iść na konsultacje. Niewątpliwie ma wiedzę i nie daje na wszystko sterydów. Zauważyłam taką prawidłowość, że jak lekarze nie widzę co ci jest, to znaczy, że sterydy pomogą. One są przecież niezdrowe i powinno się je stosować w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula35123
Mogę Ci polecić dermatologa z kliniki Beauty Dent na ulicy Wrocławskiej 80. Mój maluszek też miał problemy ze skórą ale lekarze przepisali mi bardzo fajna i nie drogą maść i po kilku tygodniach dziecko zdrowe. Teraz jak będę mieć jakieś problemy to będę chodzić tylko do nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina783
Jeśli chodzi o Kraków to według mnie najlepsza jest Pani lekarz Anna Kubik. Leczyłam u niej trądzik z bardzo zadowalającymi efektami. Przyjmuje ona w klinice SCM estetic, więc po leczeniu mogłabym jeszcze skorzystać z usług różnych zabiegów na poprawę wyglądu. Kosmetolog wykonywała zabiegi po konsultacji z lekarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×