Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość californiacation

Panowie i panie jakie odgłosy podczas lodzika?

Polecane posty

Gość californiacation

Pewnie głupie pytanie :O ale mój facet wogóle nie wydaje z siebie zadnych odgłosów nawet po cichu :O kiedyś się zastanawiałam czy to dobrze robię ale skoro tyle lat razem to chyba dobrze.Zawsze mówi że mu dobrze i widzę to ale nie słyszę :( jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,j
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość californiacation
czasami się zastanawiam czy oddycha :O i czasami nawet nie mam ochoty bo nie wiem co czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzykacz
Jeśli mieszkał w młodości w bloku to pewnie się przyzwyczaił do masturbacji po cichu, bez odgłosów, które mogliby usłyszeć rodzice. Więc teraz trudno mu uwolnić się od tego nawyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość californiacation
coś w tym jest bo nie mieszkamy sami ale ja zawsze jęczę po cichu, drzwi są zamknięte i ściany dzielą poza tym o tej porze śpią rodzice więc dalej nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Bill
To zależy od sytuacji. Nieraz leżę cichutko i ani mru mru. A czasami mówię do moje pani np. "jeszcze troszeczkę", lub "ale masz szorstki język". Czasem muszę ją trochę upomnieć : nie śpiesz się, albo szybciej, bo nie skończę do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×