Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tommy vercetti

a mi się podobają takie ciała

Polecane posty

Ale przecież nikogo nie obchodzi z kim się ruchasz, więc po co ta sensacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym temacie już zostałem tak wyzwany, więc... to jest moja odpowiedz na wszystkie złe opinię tłustych loch na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie ciało. Może biust ciut większy. Ale jestem dorosła i nie wiem co tu pedofilia ma do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka Ja mam takie ciało. Może biust ciut większy. Ale jestem dorosła i nie wiem co tu pedofilia ma do rzeczy Kocham cię :) Przynajmniej dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie jesteście na wskroś
mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuikj
tak pomazcie sobie pasztety jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuję za to kochanie mnie:) Ale mnie interesuje co pedofilia ma do takiej budowy ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie jesteście na wskroś
jak wejde na jej galerie zazdroswzcze lasce takiego ciala bylabym piekna gdybym miala taka figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma do tego pedofila? bo wg nich prawdziwy facet poleci na kobiece kształty(czyt. pełne tłuszczu) a tacy jak ja od razu uważani są za kryptogejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaaaaaaaaaaaa
A dlaczego pedofi, przeciez ona wyglada normalnie, to nie dziecko. Tez jestem taka chuda tylko mam wielkie cycki, nieproporcjonalne do reszty ciala, ale coz nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:) Mi też ludzie strasznie dokuczali jaką to ja drobna jestem itd, miałam kompleksy, ale na szczęście już jest ok. Lecz miałam przez jakiś czas schize, że facet który się mną zainteresuje będzie jakiś...dziwny z dziwnymi skłonnościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sporo kryptopedofili i kryptogejów po świecie musi chodzić:) Ja od koleżanek z pracy często słyszę, że jestem chuda. A wagę mam prawidłową. Dużo ćwiczę bo lubię być w formie, więc nie jestem suchym patykiem z płaskim tyłkiem. Co prawda biust mógłby być większy, ale jest jaki jest i nie ma co rozpaczać. Proporcjonalność zachowuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie liczą się proporcje. Ile ja się o moich nogach nasłuchałam, niby nie złośliwie, ale ciągle jakie to są chude. Jakbym miała ciut grubsze to już bym wyglądała śmiesznie To samo z biustem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×