Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta546

Od jakiego wieku Wasze dzieci śpią w łóżkach?

Polecane posty

Gość marta546

Chodzi mi o przełożenie dziecka z łóżeczka szczebelkowego do większego łóżka, takiego, żeby mogło samodzielnie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 2 lata i 8 mies.
mój synek śpi w normalnym łóżku od jakiś 2 miesięcy chcieliśmy wcześniej, ale trudno było zdecydować się na łóżko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza śpi w normalnym łóżku jak skończyła 1,5 roku a młodsza jak miała 13 mc, ale łóżko ma barierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta546
A wcześniej miał normalne łóżeczko szczebelkowe z możliwością wyciągania szczebelek czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta546
titit Tak, chodzi mi o takie łóżka ale z barierkami, które potem można demontować. W moim przypadku mówimy o 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moja córcia zaczeła sypiac na dole łózka pietrowego jak miała 2 latka i 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8889
2 latka i 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta546
A jak to znosiły, nie spadały w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 2 lata i 8 mies.
my też oczywiście kupiliśmy łóżko z barierką synek jest takim wiercipiętą, że nie wyobrażam sobie innego łóżka nawet teraz cały czas podkładam mu poduszki przed łóżkiem do spania na noc, bo nie jestem pewna czy nie spadnie pomimo barierki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza spadła może ze dwa razy... niegroźnie :) młodsza śpi na takiej rozkładanej sofie z wysokimi bokami i do tej pory nic złego się nie zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kacperka.....
Ja właśnie też się zastanawiam nad takim łóżkiem. Mój synek ma rok ale od samego początku nie lubi łóżeczka i w nocy śpi ze mną na łóżku, a mąż w drugim pokoju, już mnie to męczy. W nocy w łóżeczku jest dla niego za mało miejsca bo strasznie się wierci i rozpycha. Co myślicie o takim łóżku? http://allegro.pl/lozko-sosnowe-martusia-3-90-200-materac-i1529105005.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy takie podobne, kupiliśmy od razu większe na 180 cm. Barierka u nas jest dłuższa. http://allegro.pl/lozka-lozko-adam-wysylamy-w-24h-gliwice-salon-i1528673991.html Wadą tych łóżeczek było to, że barierka była nakładana na łóżeczko bez żadnego mocowania dodatkowego. Nie dało się zakładać na noc a w dzień zdejmować, bo szybko te barierki moje dzieci wyłamały. Można je przymocować na stałe śrubami i odkręcić jak będziemy pewni, że dziecko już nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowym plusem są 2 szuflady, w których mieszczą się wszystkie zabawki. Od zakupu tych łóżek w pokoju dzieci jest większy porządek. Ja jestem zadowolona i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta546
Jak Wasze dzieci reagowały na zmianę? Ja się boję, że moje jest za małe i jeszcze nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamamamia
Moje dziecko ma już 1,5 roku i nadal śpi z nami. Każda próba spania w łóżeczku kończy się strasznym atakiem histerii! Maluch potrafi okropnie płakać przez nawet 30 minut, każdy pobyt w łóżeczku kończy się płaczem... I co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tą zmianę po prostu przyjęły do wiadomości... bardzo pokojowo... a nawet z ulgą, bo w łóżeczku było im już po prostu ciasno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje były bardzo zadowolone, przecież to dorosłe łóżka a nie dziecięce. Dla nich to była radość i zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta546
Dzięki, bardzo mi pomogłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja julka ma 22 mce
moja spi od 2 mcy w drewnianym z barierkami ochronnymi-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskabaska
Osobiście uważam że dziecie powinny dostać własne łóżko jak najwcześniej i od razu powinny przyzwyczajać się do spania we własnym pokoiku. Ostatnio kupiliśmy łóżko piętrowe na www.lozkapietrowe.com ponieważ można je rozlożyć na dwa oddzielne, a jak będzie potrzeba to złożyć w jedno piętrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×