Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

podejrzenie wczesnej ciazy

Polecane posty

Gość myszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Witam, od 17 lutego nie mam okresu, zrobilam 3 testy ciazowe wyszly pozytywnie. Dzisiaj byłam u ginekologa. Babeczka zbadała mnie i stwierdziła(jak i wypisała) podejrzennie wczesnej ciąży. Skierowała mnie na usg. I UWAGA UWAGA! Odbedzie się ono dopiero 21 kwietnia. To strasznie odlegly termin a ja juz chcialabym wiedziec czy jestem w ciazy czy nie:( co doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
jesli testy wyszly pozytywnie... ja bym watpliwosci nie miala , one raczej myla sie w 2 strone. Gratulacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie ostatnio usmialam z f
z filmu PRZEPIS NA ZYCIE! Przychodzi kobieta do ginek z myśla ze ejst w ciązy,a juz stara babka,cieszy sie ogromnie!jak wyszla z gabinetu powiedziala TO NIE PUZNA CIAŻA A WCZESNA MENOPAUZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję :) jeśli chcesz mieć pewność możesz zrobić betę z krwi... ale na Twoim miejscu bym poczekałą spokojnie do usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wgl moich obliczen to ok.8 tygodnia ciazy wiec powinno juz byc na usg widac:) niby nie powinnam sie martwic, ale jednak wolalabym juz wiedziec na 100 %:) mam 20 lat wiec to wczesna menopauza na pewno nie jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak testy wyszły pozytywnie i lekarz napisał że podejrzenie ciąży to nam nie pozostaje nic innego jak ci gratulować :) a ten 21 to wcale nie tak daleko niecałe 2 tygodnie wytrzymasz a już więcej będzie widać niż w tej chwili tak na prawde to przed 10tc nie ma sensu na usg iść bo się tylko można przerazić bo czasami jeszcze nic nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź prywatnie na USG - to nie będziesz długo czekała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób beta hcg z krwi i od razu będziesz wiedziała, i mniej więcej który to tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 8 tyg. to faktycznie jest duża szansa, że będzie już coś widać... u mnie w obu ciążach 1. usg było robione na początku 7 tyg. i było już widać zarodek z akcją serduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie myslalam nad prywatnym , ale cena 100 zl mnie przeraza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 3 wyjścia: albo czekasz cierpliwie, albo robisz usg prywatnie albo idziesz na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 zł za usg to nie jest aż tak dużo w porównaniu z tym jakie wydatki Cie dopiero czekają :) .W moim mieście usg kosztuje 150-350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
poczekam cierpliwie:) niech juz bedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno idź na bete - u mnie od 17 do 27 zł w zależoności gdzie i wynik nawet po 4 godzinach - i będzie miała pewność - niewiem jak ty ale szlak by mnie trafił jakbym miała czekać jeszcze 2 tyg !!mi beta potwierdziła ciąże dzień przed @ a co dopiero tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. ja w 6 tyg widziałam już bijące serduszko.. ale mam fajnego gina - 60 zł wizyta w tym zawsze badanie i usg - może poszukaj jakiegoś sensownego lekarza - przyda ci się do poprowadzenia ciąży skoro twoja w 8 tc niewidziała ciąży - to już powinna bez usg wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za wizytę z USG płacę 180zł :/ No i jak jesteś w 8 tygodniu to już powinna być już akcja serca! Ja miałam USG w 5 tygodniu, czyli kilka dni temu i widziałam pęcherzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×