Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem co piszesz

UKRAINKI SĄ STO RAZY PIEKNIEJSZE OD POLEK!!ZGADZACIE SIE??

Polecane posty

Gość wiem co piszesz

na wschodzie ogólnie są piękne laseczki, ukrainki zaliczają się do jednych z najpiękniejszych! NA UKRAINIE CIEZKO SPOTKAC PRZECIETNA.. SAME BOGINIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przredmowczyni boze
czlowieki Polki to jedne z najpoiekszniejszych kobiet swiata. POLACY TO PASZTETY. KAzdy kto przyjezdza z zagranicy zacgwyca sie kobietami a faceci? Spojrz na Wlochow zadbanoi a u nas to male kurduple z zakolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie
normalnie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co piszesz
JA MOWIE O UKRAINIE A NIE ROSJI.. UKRAINKI SA PRZEPIEKNE WSZYSTKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batko
Białorusinki sa najładniejsze,bo Batko Łukaszenka dba o swój kraj!hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuyyyyyyyyyy
a co obejrzales teledysk sexualna niebezpieczna? pewnie stad ten wniosek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rybyk19
no pewnie:) obejrzal jakis teledysk i teraz pieje w zachwyt :D tam sa wyretuszowane i wypacykowane babki:) moja przyjaciolka jest z Ukrainy i jest przecietna kobieta ale przyznam bardzo ciepla i mega sympatyczna ktora chce kazdego uszczesliwic(nie mowie o ruchaniu glupie cwele). dla mnie ogolnie slowianki sa przecietne, kazde. a piekne sa np Azjatki czy kobiety z krajow skandynawskich. brzydkie sa np niemki, angielki, amerykanki ale glownie przez zaniedbanie, otylosc, przywiazywanie malej wagi do wygladu. a piekni mezczyzni sa z Azji, z Ameryki Poludniowej, z poludnia Europy albo polnocnej Afryki. tam mieszkaja bogowie a nie faceci. do tego uwielbiaja przecietne slowianki np Polki. dla nich sa piekne. dlatego maja takie branie wsrod Polek :) a brzydcy polacy ich nienawidza. ogolnie kazdy nienawidzi Arabow, Murzynow itp, kazdy z plci meskiej. a dlaczego? skad te kk klany czy rasizm? bo kazda biala babka widzi w Murzynie czy Arabie przepieknego boga i kazdego bialego walnelaby w rogi z takim wiec dlatego biale brzydale tak ich nie znosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy to wszyscy jesteście...
wy wszyscy jesteście zjebani. Każdy uogólnia i mówi w którym kraju jest najwięcej najbrzydszych i najwiecej najłądniejszych. Jakbyście cały świat i każdy zakątek świata zwiedzili i poznali prawie wszystkich ludzi... W każdym kraju znajdą się piękni ludzie, piękne kobiety, przystojni mężczyźni oraz brzydcy !!!! W Polsce jest wiele ładnych dziewczyn, aczkolwiek wyjątkowe piękności zdarzają się dość rzadko... Ale to nie prawda, że w Ameryce nie ma pięknych dziewczyn, bo ja widziałam kilka tak cudnych dziewczyn, że mogłabym rzecz, że są jednymi z najpiękniejszych jakie w życiu widziałam... Nie uogólniajcie, bo naprawdę nic wam to nie da. Możecie sobie gadać i wierzyć w to, że w Polsce nie ma ładnych dziewczyn i wszystkie Polki są brzydkie, ale to nie prawda;) no ale skoro taka myśl was pociesza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kzgadzam siee
hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikskjdid
To niech sa i najpiekniejsze, klepia biede w tej Ukrainie i nic nie maja, za 30lat taka laska bedzie wygladala jak stara babuszka, z siwym koczkiem i pomarszczona, a Polka ma fundusze zeby o siebie zadbac i za 30 lat bedzie nadal ladna, zadbana kobieta. Wiec spadaj na dzewo autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kzgadzam siee
LADY LOVE A NA JAKIEJ PODSTAWIE TAK UWAZASZ?? SAMA JESTES UKRAINKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikskjdid
drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienielady lovee
lady love to polka ..widac po plebejskiej twarzy ..taka pyza pospolita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem ukrainka :D ale obcokraowcy zawsze porownuja moja urode do ukrainskiej albo ruskiej :p chyba jeszcze nikt nie wpadl na pomysl bym byla z polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriankajlskaja
A ja jestem Ukrainką i nie zgodzę sie że Ukrainki są ładniejsze od Polek. Widziałam dziewczyny/kobiety na Ukrainie i we Polsce i mi osobiscie bardziej podobają sie Polskie dziewczyny:) Ukrainki nie maja gustu, czas się tam zatrzymał no chyba że może w Kijowie są nowoczesne, ale ogólnie to bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królmysz
nie zgadzam się że ukrainki są sto razy piękniejsze.kim jesteście polakami czy kozakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej lady love
obcokrajowcy porównują twoją przeciętną urodę...PRZECIĘTNĄ bardzo, pamiętaj o tym poza tym oni tam uważają że każda Ukrainka, Rosjanka to prostytutka więc sobie wnioski wyciągnij sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
o Polsce nie moge sie obiektywnie wypowiedziec, ale znam 3 dziewczyny z Ukrainy + widzialam zdjecia ich kolezanek- piekne dziewczyny, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia urody to zalezy zupelnie od danej dziewczyny bo sa i piekne polki jak i piekne ukrainki - na plus dla ukrainek jest to ze potrafia lepiej kochac , sa lepszymi zonami (ze tak osmiele sie narazic kobieta) bardziej ofiaruja sie w sensie ze beda dbaly o domy o cieplo w nim i takie tam.... nie mam zony ukrainki ale spotkalem juz pare i wiem to z relacki kolegi ktory takowa posiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurek...
ukrainki sa bardziej wierne i rodzinne, polki takie nie sa, przecietny polak nie ma szans na atrakcyjna polke, bo stawiaja zbyt duze wymagania facetom, kiedys bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka97
chlopy sa naprawde dziwne k****, wy oczekujecie naprawde ladnych kobiet a wy sami najlepiej nie wygladacie, musicie spojrzec w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaa
zgadzamy się, zwiedziłam wschód ta teoria sprawdza się również w przypadku mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ukrainki są piękniejsze od Polek"?? serio?? bo polka i ukrainka to inne rasy,cnie? wcale nie wyglądają tak samo, gdybyś postawił obok siebie polkę i ukrainke (tak samo ubrane i nic nie mówiące) to dało by się odróżnić która skąd?? XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×