Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lazienke nowa chce 444

DA SIE WYREMONTOWAC LAZIENKE ZA 5000ZL???

Polecane posty

Gość lazienke nowa chce 444

zAZNACZAM, ZE BEDZIE TO KUPNo plytek, sedesu,duzego kaloryfera, umywalki, drzwi i kabiny prysznicowej. Zaznaczam, ze odchodzi mi koszt robocizny bo maz specjalizuje sie w remontach ;) . Jeszcze dochodzi koszt tzw "duperelkow" wieszakow na reczniki, to cos na papier toaletowy, kosz na smieci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro twój mąż
specjalizuje się w remontach to powinien wiedzieć, że za 5000zł to nic nie wskuracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jaka duża
łazienka, jakie płytki i te inne dodatki bo jeśli wszystko z wyższej półki to jeszcze dwa razy tyle musicie dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hłę,hłe,hłe, ale się znasz na
wyższych pólkach :D Chyba że to ma być wyższa pólka w leroy merlin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jaka duża
rzeczywiście -nie zakładam tu że autorka marzy o włoskich płytkach mając 5 tys ale raczej mam na myśli polskie realia i bez przesady ale za 15 tys to już można fajnie jakąś niedużą łazienkę zrobić,ja osobiście nie polecam płytek z opoczna nawet tych 1 klasa i tak pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi tesciowie remontowali
w zeszłym roku łazienke. z dodatkowych rzeczy to ekipa skuwala stare kafle i ogolnie demontowala wszystko toalete, wanne i obnizali sufit na oswietlenie. kupowali srednia polke marketu budowlanego.wyszło ich 18 tys w tym 6tys dla ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi tesciowie remontowali
nas to dokladnie nie wiem ile lazienka sama wyniosła bo robilismy całe mieszkanie w stanie deweloperskim od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazienke nowa chce 444
no łazienka dosyć spora, ma 3x4 (jak pokój ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się da. Chcieć to móc. Chociaż jakość będzie marna.... ja za samą kabinę pryszbicowa dałam 5 tys :( Ale moi znajomi za 8 tys przerobili calutką łazienkę. Fakt, jest taka zwyczajna, ale bardzo ładna i nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupsssssssss
nom ... da ale po kosztach wlasnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butyk
Pewnie, ze się da. Wanna metalowa 0d 350 w góę kabina od 600 w górę zlewozmywak od 200 w góę baterie 0d 400 w fórę sedes bez podwieszania od 150 w górę kafelki 2500 /po 60zł metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuca
remontowałam 2 miesiące temu malunia łazienkę 160X160 plus kibelek tez malusi blokowy , wszystko jak najtaniej płytki 20 metrów x 35 zł=700 zł wanna 700 umywalka z szafką i baterią 500 lustro 70zł kosz na bieliznę 120 zł dozowniki 130 zł kibelek zwykły kompakt 400 zł scianka z płyty meblowej maskująca pion kanalizacyjny 200 zł oświetlenie 250 zł plus koszta przeróbki hydrauliki plus kleje , szpachle , farba , fugi , cegła, razem wyszło ok 5000 zł to koszt bez robocizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka jagódka
mam ten sam dylemat więcej niż 5 tyś nie uzbieram i nie wiem czy w ogóle zaczynać moja łazianka ma jakieś 350 x 165 :( nie wiadomo z czego zrezygnować żeby się zmieścić w tej kwocie... płytki do połowy ścian? czy cos to zmieni w kosztach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zależy jaki masz układ
350 x 165 to nie taka mała łazienka, jeśli obmyślisz sensowny układ, to możesz w ogóle na dwóch ścianach nie kłaść płytek - na dobrą sprawę płytki są konieczne tylko przy wannie, i nad umywalką, jak masz kibelek wolnostojący to na upartego możesz wokół niego na ścianach nie kłaść płytek, tylko kupić porządną farbę przeznaczoną do kuchni i łazienek, pomalować ze trzy razy i możesz taką ścianą potem szorować do upojenia, a podejrzewam, że farba będzie tańsza niż płytki. Gorzej jak masz kibelek z zabudowanym systemem (np. geberit), to wtedy raczej obłożyć płytkami, choć znam przypadki obudowania tylko płytą, pomalowania dobrą farbą i jest git, tylko zaznaczam, że tam akurat nikt nie sika na stojąca :p Tak więc jak zrobisz na sąsiadujących ścianach wannę, umywalkę i pralkę o ile planujesz ją umieścisz w łazience, to masz dwie ściany wolne od płytek, tam możesz zrobić jakieś szafki czy półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zależy jaki masz układ
a i oczywiście wszystkie ściany pomaluj tą farbą do łazienek, jej nie szkodzi wilgoć, a nawet chlapanie. Wiem, bo miałam kiedyś łazienkę w ogóle bez płytek, tylko pomalowaną specjalnymi farbami. A żeby jeszcze zmniejszyć ilość płytek połóż je tylko do wysokości drzwi i kupując płytki wymierz sobie jaka to odległość dodaj fugę pi razy drzwi i wybieraj takie wymiary płytek, żeby było jak najmniej cięcia i strat, o na tym najwięcej odchodzi jak ktoś nie przemyśli sprawy... albo jak nie liczy się z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtynikkka
Ja za SAME płytki + terakota do łazienki 165 cm x 200 cm zapłaciłam 4200 pln. I glazurę robiłam do połowy ściany (2,60m) bo mam mieszkanie w kamiennicy, gdzie mam sufity na 4,15 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuca
zależy też jak jest u ciebie z hydrauliką , czy nie trzeba poprawiać to dodatkowy koszt płytki to pikus bo możesz kupić ładne matowe płytki za 25zł m kwadratowy kibelek już jak ktos napisał za 190 wannę np metalową za 300zł mi bardzo się podobaja płytki tak do połowy sciany no ok 1.50 wysokosci , ale jak powyżej sciana nierówna to trzeba szpachlować i też wyjdzie w cenie płytek chyba że wyłozysz góre płyta karton_gips jeżeli chcesz kabinę , to brodzik z płytek i na to kabina tez może taniej , albo na poczatek zasłona a w pzrypływie kasy dokupisz kabinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod warunkiem że
pracą własną, bo koszty glazurnika są duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antej z
Da się. Po pierwsze robocizna własna (normalnie to koszt 3-5 tyś) No i tanie wyposażenie takie jak to: http://www.e-inclusive.pl/Umywalki-%C5%82azienkowe/Umywalki-klasyczne/Ko%C5%82o-EGO-PLUS-umywalka-65-cm-z-otworem-na-armatur%C4%99-pow%C5%82oka-refle.html Wtedy jest to realne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Tu nie ma cen maksymalnych , bo ceny materiałów są bardzo różne, tak jak każda łazienka jest inna. Pierwsza kwestia to projekt, ilość zmian w instalacjach itd. Druga to sama aranżacja , dobór materiałów , sanitariatów itd. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurencyjne ceny jak i wysokojakościowe urządzenia sanitarne mają w sklepie aquaroom.pl . Wykonują te urządzenia na zamówienie, więc łazienka będzie idealnie skomponowana wg gustu . Każdy kto marzy choć o odrobinie luksusu w łazience w przyzwoitych cenach powinien zapoznać się z ofertą. Moja łazienka jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Decoroom jakie to wykończenie jest z waszej oferty? Jakiś pakiet konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Mix pakietów, ale podstawą być pakiet Gold. Oczywiście klient także ma możliwość mieszania pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że się da. Zakupy w NOMI,robocizna męża i twoja pomoc. Mają dobre promocje, na pewno można wybrać ciekawe rzeczy za dobra cenę.My z męzem robimy w NOMI prawie wszystkie zakupy tzw. remontowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manier
Da się - wystarczy rozsądnie robić zakupy. Zobacz - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe.html Np. wanny są bardzo zróżnicowane cenowo... Sam musisz zdecydować o tym, na jakie się zdecydujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×