Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artmaster

do jakiego wieku chlopak moze nosic sportowe ciuchy?

Polecane posty

Gość artmaster

a dokladniej bluzy adidas, nike, reebok i innych tego typu firm. zauwazylem, ze w okresie studiow ludzie przezucaja sie na bardziej eleganckie/powazne ubrania od zara, versuli, czy takie tam. i czy lubicie dziewczyny chlopakow w wieku zalozmy 20-24 lat w tych sportowych bluzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze, poka tzytze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowa..
chodz w tym, w czym czujesz sie dobrze, pewnie i swobodnie. Jak ktos Ci powie, ze w sportowych ciuchach mozna chodzic do 20 roku zycia to zrezygnujesz z nich?! Tylko dlatego, ze ktos Ci tak powiedzial na jakims durnym forum? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzyoseburn
mam 24 lata i nosze czarne spodnie rurki, tenisowki converse i rockowe koszulki. koniecznie czarne. mam dziare na wysokosci prawego ramienia oraz srebrny kolczyk w nocie (jak krowa xd). czuje sie swietnie \,,/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wienc to nie boże byc
kazdy dorasta tylko niekturzy chca zostac dalej dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że facet moze nosić sportową bluzę :) nie cały czas oczywiście, ale czasem może, a nawet powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
nie wiem ,czy to rzeczywiscie jet kwestia dojrzalosci. mozna miec po prostu sportowy gust. na pewno na sweterki sie jeszcze nie przezucam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
czasami wydaje mi sie, ze powinienem sie przezucic mniej wiecej na styl, jak u tego aktora - http://www.m-jak-milosc.pl/files/photo/fotostroy_125/112/769/5_18/79865339.jpg a ja dalej chodze tak - http://2.bp.blogspot.com/_gBC8epTuV00/Saj5gXy2HOI/AAAAAAAAD3o/Be4ql56Uwkc/s400/Nike+V+for+Victory+Campaign-05.jpg (jakbym wiecznie na stadionie byl:)) nie ma co na sile tez stylu zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
jak ktos chodzi w dresach np na uczelnie to bedzie dziwnie wygladal nie zaleznie od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
juz nie chodzi o uczelnie tutaj, tylko poza. zastanawiam sie, czy dziewczynom cos takiego sie podoba w ogole (taki styl). w szkole mnie mundur obowiazuje, wiec nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde powinni cos
tos przyklad podal mroczka hehe on w mjm fajnie jest ubrany zawsze choc mnie facet drazni a bluzy tez sa ok ale nie zawsze i nie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
dyrektore, sprecyzuj wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportowa bluza i
adidaski to jeszcze nie dres;-] Kończę studia na polibudzie, może dlatego z racji na większa ilość facetów są bardziej różnorodni i nie ma takiej presji wyglądu jak an uniwerkach, ale mi się taki styl podoba:-) No i wzorowanie się na Fabregasie złe być z założenia nie może :-D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
no mi tez sie podoba. jak mam zmienic ubrania, to na takie podobne wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
dyrektore, wystarczająco, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 14 roku zycia
ewent 14lat i 7 miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
czyli zalezy od osoby jednak i upodoban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportowa bluza i
a takie lekkie przejście ze stylu sportowego na sportową elegancję;-)?? Mroczek wygląda typowo klasycznie... Mi się też podobają (wiem że trochę pospolite i wieśniackie jednak;-P) sweterki w paski a pod spodem bluzka polo z kołnierzykiem, proste spodnie i białe adidaski-sama jako dziewczyna tak chodzę:-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportowa bluza i
Dyrektore-z czterema!! Nie znasz się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adidasy są spoko, bluzy też, ale ortalionowe spodnie dresowe z lampasami odpadają. Niewiele dziewczyn to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
no nikt tu nie pisze o takich dresach. chodzi mi o ogolnie sportowe bluzy, czy zwykle z bawelny, czy ze "śliskiego" materialu, do tego dżinsy i buty sportowe. wydaje mi sie, ze w wieku 21 lat powinienem sie ubierac jak ten mroczek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artmaster
dyrektore, odstaw sobie ta ironie. niestety dzisiaj ilosc paskow ma znaczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też macie dylematy. Ja w tym wieku to chodziłem w mundurze i tyle. No ale byłem na WAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jest jakas granica? mozesz nosic i cale zycie jak ci sie tylko podoba :) to twoja indywiudalna sprawa... ja kupuje ciuchy stad www.chillout-shop.pl nie sa calkowicie sportowe, ale mozna je do takich zaliczyc i polaczyc fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ejst kwestia wieku a miejsca, jak mozna powaznie sie ubierac na studiach - to chyba tylkow PL;-) na zasadzie ze jak mam okulary to jestem 'bardziej inteligentna' co nie? na studiach w usa kazdy chodzi tak zeby bylo wygodniej bo po studiach pewnie bedzie wbity na pol zycia w sztywne materialy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×