Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artmaster

do jakiego wieku chlopak moze nosic sportowe ciuchy?

Polecane posty

Gość gość
No nie wiem ja od zawsze i na zawsze ubieram sie kolorowo i sportowo. Mam ponad 30 lat zone,dwojke dzieci i jestem wlascicielem(prezesem) duzej firmy(po rodzicach) i jakos nie widze nic niestosownego w tym. Fakt,ze czasem w pracy moznaby miec garnitur podczas gdy inni noszą ale w koncu to oni do mnie przychodza nie ja do nich. Zatem uwazam,ze ubior nie ma znaczenia a ubieramy sie jak chcemy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach w Polsce też bardzo różnie się ludzie ubierają. Elegancko wypada się ubrać tylko na egzaminy, ale na co dzień jak są zajęcia to każdy chodzi jak lubi. A co do tematu, to wg mnie facet w wieku 24, 25 i więcej mógłby już ubierać się trochę poważniej (nie chodzi mi tu oczywiście o latanie w garniturze, ale np koszula zamiast szerokiego t-shirtu). Ale sportowe czy luzniejsze ciuchy też są spoko, w zależności od okazji - wiadomo, że.idąc do sklepu na osiedle nikt nie będzie specjalnie koszuli prasowal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że każdy może się ubierać tak jak chce. W końcu styl sportowy można też dopasować do starszego wieku, lekko go modyfikując. O ile ktoś nie pracuje w korporacji to może sobie chodzić na co dzień jak chce, oczywiście wiadomo, że na specjalne okazje trzeba się ubrać elegancko, ale poza tym pełna swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×