Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aikona1976

Nie moge mieć 4 dziecka...nie mogę i już!

Polecane posty

Gość Aikona1976

Przecież stosujemy metodę stosunku przerywanego od 7 lat i było ok.Nie wierzę ,ze w płynie przed wytryskiem u mężczyzny znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia!NIE WIERZĘ... Kochaliśmy się w 10dc..moje cykle trwają 28 dni jak w zegarku. termin @ mam na jutro.Od 5 dni spała bym już po 2-3 godz po przebudzeniu.Normalnie spałabym cały czas taka jestem senna.Nigdy nie należałam do tych co potrafią spać w ciągu dnia.A piersi bolą mnie tak ,że nie mogę zejść po schodach.Kurcze mam przeczucie ,ze zliczyłam wpadkę.Mąż bardzo chce jeszcze jedno dziecko,namawiał mnie, ale ja nie chciałam i do tej pory uważał.mam głupie przeczucie ,że mógł zrobić to celowo(nie wycofał sie na czas).I tylko w 10dc mogło sie to stać,bo później już się kochaliśmy dopiero w 23 dc. czy mozliwe zajście w ciążę w 10 dc?I czy pierwszym objawem ciąży może być ta okropna senność ,której w żadnej cięży nie doświadczyłam?Piersi wiadomo bolą to wiem,gdyz doświadczyłam tego bólu w każdej ciąży........... Czekam do jutra i zrobię test.Ale jak wyjdzie pozytywny nie odezwę się do mężą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz podduszac na patelni
cykl 28 dni, zakładając wczesną owulację na 16 dni przed koncem cyklu - szczyt płodności w 12 dniu cyklu... no szansa jest. jak już zamierzacie jechac na przerywanym to chociaz sobie powyznaczaj dni płodne (powyznaczaj, nie powyliczaj!). a sennosc akurat u mnie byla pierwszym i jedynym objawem ciąży przez pierwsze dwa miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeszkoooo1979
Myślę ,że jest taka możliwość:( A może zrób dziś test ,to tylko jeden dzień przed@.Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeszkoooo1979
Przepraszam.Pomyłka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej możliwe... ja też mam cykle 28-dniowe i owulację w 12-13 dc... więc u Was jak najbardziej mogło dojść do zapłodnienia... "objawy" też masz jak najbardziej ciążowe... zwykle to kobiety "naciągają" faceta na ciążę... a u Was odwrotnie z tego co piszesz... tylko wiesz, przy przerywanym to zawsze loteria... u Was sprawdzał się długo, u nas jeszcze dłużej... ale pewności nigdy nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeszkoooo1979
Lepiej zrób test jutro z rana.......Koleżanka wyżej ma rację.Senność często jest pierwszym objawem jeszcze przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../
miałam to samo co ty i wiem jak sie czujesz..ja tez myslałam ze zaliczyłam 4 wpadke szok cykle ja w zegarku od roku a tu nagle @ spoznia sie 70 dni byłam pewna ze jestem w ciaży nawet testu bałam sie robic..ale 70 dni byłam pewna w koncu zrobiłam a tu 1 kreska powtórzyłam teznegatywny kamien spadł mi z serca poszłam do gina dał mi luteine i okres dostałam ale co przezyłam przez ten czas..schudlam 3 kilo nerwy stres boziuniuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie testy wychodziły pozytywne już na 3 dni przed terminem @... więc ja bym zrobiła go na Twoim miejscu już teraz... jeśli jesteś w ciąży ze stosunku w 10 dc to test ją już pokaże na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70 dni spózniał sie okres przy idealnym i dopiero do lekarza poszłas :/ a co do autorki to tak mozasz byc w ciazy sennosc to był jedyny mój objaw ciazy w pierwszej no oczywiscie oprócz braku @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
dziękuje za odpowiedzi:)Jestem załamana i juz sie boję.Testu też boje sie zrobić...jestem taka zła i smutna.Piersi po bokach to dotknąć nie mogę bo bolą.Ziemniaków bym nie była w stanie zetrzeć,bo nie ma mowy o lekkim trząsaniu nimi. Matko moze jednak nie bedzie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu kobieto stosunek przerywany? Przeciez to nie jest dobra metoda :( i mało do tego przyjemna :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz podduszac na patelni
zabezpieczajcie sie jakoś porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Biancaaa.....chyba nie mówisz poważnie. Wiesz skoro 7 lat sie udawało dlaczego teraz miało by być inaczej.Jestem tylko pewna ,ze mąż zrobił to celowo i jest mi przykro z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......2...
a czemu ni stosujecie innej antykoncepcji??!! to mnie zastanawia? Mając tyle dzieci ryzykujecie kolejne?! wytłumaczcie mi to zachowanie? Nie potępiam tylko zaciekawiona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../
wiem 70 dni..ale miałam nadzieje ze to pomyłka.a zreszta z 3 pozostałych ciazach zawsze tak chodziłam,gdzies w 2/3 miesiacu,,zawsze wszystko dobrze było kurcze teraz wracam to tabletek anty nie chce tego przezywać znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób test, nie ma sie czego bać, a jak jest ciąża to jest być moze jej nie ma, a bolące piersi to jeszcze żaden znak (mnie w pierwszych 3 miesiącach ciąży wcale nie bolały, co było dziwne), a sennosć - mamy teraz przesilenie wiosenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz podduszac na patelni
no wlasnie dlatego ze to sie do tej pory udawalo a teraz kto wie kto wie :D jakbym miala sie denerwowac czy jestem w ciąży (czwartej na dokładkę!) czy nie, tobym już naprawde wolała zainwestować w inną metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, nie mowie tego powaznie ! stosunek przerywany jako metoda antykoncepcji, i facet, ktory wrobil Cie w czwarta ciaze to PORAZKA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../
w jakim wieku masz dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi mogą przecież boleć
piersi mogą boleć przed okresem, a senność przy tej pogodzie to żadna sensacja. Ja nie jestem i nie byłam nigdy w ciąży, a niekiedy przed @ piersi mnie bolą potwornie, a czasami wcale. A od kilku dni chodzę senna przez te wiatry, zmiany pogody itp., a w ciąży na bank nie jestem. Więc nie nakręcaj się, zrób rano test (ale wg instrukcji!!!) i napisz potem jak ci ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ja juz tez wiecej dzieci nie chce mam 2 i starczy ale nigdy bym sie na przerywane nie zgodziła bo skutecznosc nikła z tabletkami problem bo pamietac trzeba dlatego zdecydowałam sie na zastrzyk depo provera, jedno ukłucie i spokój na 3 miesiace koszt to niecałe 40zł a metoda bardzo skuteczna, według mojej gin nie ma nic pewniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie teraz też @ spóźnia mi sie już 2 tygodnie, piersi mało nie odpadną, a 2 testy negatywne - spokojnie możesz zrobić test nawet dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Czasu nie cofnę:( Wiadomo teraz wiem,ze to było nierozsądne.I wiem jeszcze jedno nie zaufam mężowi.To on nalegał w tym dniu,bo wyjezdzał na tydzień.Ale myslałam też ,ze 10dc jest bezpieczny.W poprzednie ciąże staraliśmy się w 14dc.Eh.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi mogą przecież boleć
Do mami82 - napisz coś o tym zastrzyku, dostałaś go dopiero po ciąży, czy przed ciążami też można go stosować? I czy są jakieś skutki uboczne, np. czy może wpływać na libido, bo właśnie zauważyłam że po tabletkach mi spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl,,,,
moze sie nakrecasz..przeciez ci sie nie spoznia....a czułaś ze cie sie sposcił do środka? czy nie było śladu..bo jak nie czułas spermy w środku to raczej nie ciąza mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka :)
Ja zaszłam w ciążę po stosunku w 10 dniu cyklu, przy cyklach 28 dniowych. Byłam pewna, że w ciążę nie zaszłam, bo to nie "ten dzień" ;) Tyle, że ja się starałam o dziecko. No ale, tak jak dziewczyny radzą, najlepiej zrób test, bo możliwe że nie jesteś w ciąży, a psychika "robi swoje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi mogą przecież boleć
Dobra, poczytałam. Chyba lepiej po ciąży, ale jeszcze zapytam lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
najmłodsza córcia ma 7 lat a najstarszy syn 12. A może macie rację...teraz jest przesilenie wiosenne i może stąd ta nieodparta ochota na sen.I bardzo bym chciała by tak było.Piersi wiadomo mogą boleć przed@.Jedno jest pewne nie nakręcam się więc te objawy nie są wyszukiwane.Bólem jajnika tez sie nie przejmuję,bo to w końcu dzień przed@. Mimo to po południu zrobie test...i aby był negatywny,bo sie załamię totalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×