Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aikona1976

Nie moge mieć 4 dziecka...nie mogę i już!

Polecane posty

pewnie Cię nie pocieszę, ale mnie piersi bolały tak masakrycznie tylko w moich obu cyklach ciążowych... tego bólu nie da się pomylić z żadnym innym w moim przypadku... a zrobienie test niczego chyba nie zmieni co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzyk dostałam dopiero po 2 ciąży bo wcześniej nawet go nie chciałam bo on niby działa 3 miesiące ale płodność wraca po jego odstawieniu dopiero po 3-36miesięcy więc może być tak że odstawisz a tu jeszcze 3 lata nic z tego bo brak płodności po zastrzyku zasadniczo zastrzyk nie jest zbytnio polecany młodym dziewczyną i kobietą które chcą mieć dzieci za jakiś czas własnie przez to że ta płodność wcale tak od razu nie wraca. co do skutków ubocznych to po pierwszym zastrzyku przez pierwsze 2 tygodnie czułam się nieciekawie byłam rozdrażniona i wyskoczyły mi pryszcze :/ no i libido spadło ale po tych 2 tyg wszystko wróciło do normy teraz jestem już tydzień po 2 zastrzyku i skutków ubocznych brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz podduszac na patelni
"napisz coś o tym zastrzyku, dostałaś go dopiero po ciąży, czy przed ciążami też można go stosować? I czy są jakieś skutki uboczne, np. czy może wpływać na libido, bo właśnie zauważyłam że po tabletkach mi spadło." mozna stosować przed ciążą, skutki uboczne takie same jak przy tabletkach bo to tez hormony, na poczatku moga byc dokuczliwsze bo to wieksza dawka i organizm dluzej sie dostosowuje ale potem sie normują, organizm troszkę dłużej dochodzi do siebie po odstawieniu (zastrzyk dziala przez trzy miesiace a nie przez miesiac jak to jest przy pigułkach, wiec tez nic dziwnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl,,,,
To masz 2 dzieci czy 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
trójkę..-7 lat 9lat i 12 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersi mogą przecież boleć
Tak, dzięki za odpowiedzi w sprawie zastrzyków, właśnie przeczytałam, że płodność może wrócić dopiero po długim czasie, więc bym się chyba nie zdecydowała, nawet jakby lekarz nie miał przeciwwskazań. Mam prawie 30 lat i za jakiś czas chciałabym mieć dziecko, ale na razie jeszcze nie. Ale nie chcę później czekać 3 lata zanim zastrzyk przestanie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl,,,,
A KTO ROBI TEN ZASTRZYK ANTYKONCEPCYJNY? W PRZYCHODNI? CZY SAMA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no rozumiem ze przy jednym dziecku można się kalendarzykiem małzeńskim posiłkować , bo wpadka z drugim dzieckiem nie jest tragedią , no ale żeby mając 3 dzieci i nie planujac kolejnego - nie zabezpieczać się ??? Spiralę trzeba było założyc , nie wiem , cokolwiek , plastry zastrzyki hormonalne raz na kwartał , ze nie wspomnę o pigułkach . Po urodzeniu dziecka, był taki jedne cykl , że myślałam ze jestem w ciąży jak wyszedł test negatywny i dostałam okres to poprzysięgłam sobie ze nie dopuszcze do takiej sytuacji i zaczełam brac pigułki, dodatkowo zero seksu w okresie podejrzewanej owulacji . A i tak ostatnio myslałam że jestem , aczkolwiek było to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO JAKI CHUJ ZASMIECACIE TAKIMI BZDURAMI KAFE! masz 3 dzieci i nie masz lekarza????? testy sa po 15zl zrob test idz do lekarza a nie pierdolisz i meczysz innych bzdurami nie mazesz miec dziecka to sie prochy bierze po 8 zl nawet sa dla biednych bo sa refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Dziewczyna dałabym sobie radę.Kocham dzieci i spedzać z nimi czas.Ale trójka mi wystarczy. mam nadzieje ,ze to fałszywy alarm i nauczka na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
duplo nie musiała bym brac tych za 8zł ,bo stac mnie na te drozsze. Ale takie wypowiedzi jak twoje tez musza być.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nie rozumiem
jak można wierzyć w stosunek przerywany i w to, że w nie ma tam plemników. Boże widzisz i nie grzmisz, a podobno XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możliwe? przy takich cykla
ch jak najbardziej możliwe moja córka jest w łaśnie ze stosunku w 10 dc, a owulację miałam w 13 dc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl,,,,
ktos odpowie odnosnie tych zastrzyków ,,jak wykupujecie w aptece to kto wam wstrzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadww
durna babo nie najeżdżaj na męża jest tyle środów anty chyba ze jestes straszny ciemniak trzeba było sie zabezpieczyć porządnie a nie na niego teraz zwalać ćwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możliwe? przy takich cykla
szczerze radzę się zastanowic nad tymi zastrzykami niosą ze sobą naprawdę nieciekawe konsekwencje jeśli akurat okażą sie dla Was "nie taką" antykoncepcją ja widząc to co te zastrzyki zrobiły z moimi dwoma koleżankami, nigdy nie zaryzykowałabym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl,,,,
zrobiły napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje plastry evra i jestem w niemczech place za nie 50 tojest 200zl na nasze i place bo chce byc bezpieczna i byc pewna tego co jest mozliwe a co nie podziwiam kobiety ktore pozwalaja sobie na tyle dzieci i jeszcze sie nie zabezpieczaja ja mam 3 letnia corenke i nie planuje narazie dzieci za kilka let jak malenka podrosnie zrobimy sobie jeszcze jedno zeby mala nie byla sama jak nas zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recepte wypisuje ginekolog, wykupujesz w aptece i w przychodni pielęgniarka robi zastrzyk cała filozofia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl,,,,
a czy pielegniarka robi za darmo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
aadww....Miał uwazać i tylko dlatego zgodziłam sie na sex w tym dniu,a drugi powód ,ze wyjeżdżał Sory ale ja też pracuję.zajmuję sie 3 dzieci gdy on wyjezdza na tygodniowe wyjazdy i musze sobie radzic sama.Moze wszystko kobieta bedzie robić by dogodzic płci przeciwnej co!Nie brałam nigdy proszków antykoncepcyjnych i nie moge ich brać.Nie będe stawała na głowie by moim kosztem wszystko grało w małzenstwie.nie robie mężowi wyrzutów z niczego.czy to mecz ze znajomymi,czy spotkania z kolegami ma jak w bajce.sex zawsze prócz dni około płodnych ale tym razem nalegał,bo wyjazd.To faceni maja wieksza ochote na sex przed którym nie moga sie powstrzymać.Choć w tej jednej kwestii mógł by być bardziej wyrozumiały i najpierw ze mną ustalić czy choć troche mam ochote na 4 dziecko...czy podołam.tez jestem człowiekiem ,który ma prawo być zmeczonym,tym bardziej ,że nie jestem zależna od męża a i tak wszystkie obowiązki wykonuję w większości sama. Chyba juz nie będe pisać ,bo zaczynaja pisać osoby ,którym faktycznie sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidl,,,,
napisz jaki wynik...wiesz niektóre sie wypowiadaja bo tego nie przezyły ,,ja cie rozumiem doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../
dokładnie..ktos sie wypowiada sam tego nie przezywszy...zobaczymy za jakiś czas az któras tutaj co krytykują autorke zaliczy wpadke...trzymaj sie jaos to bedzie ..jak ja myslałam ze wpadłam przyjełam to do wiadomosci ale byłam załamana no ale jakby było to by było ,,nie? napisz jak zrobisz test..mysle ze test juz teraz by pokazał prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Dziękuje za miłe słowa i słowa wsparcia. oczywiście jak zrobię test napisze jaki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również życzę Ci powodzenia... różnie to w życiu bywa i mnie również nauczyło ono już kilka razy pokory.... co ma być to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzyk jeśli masz zlecenie od lekarza zrobią ci bezpłatnie :) a co do skutków ubocznych które tak zniszczyły 2 koleżanki jednej z wyżej wypowiadających hmmm ja się czuję świetnie i jest wszystko super natomiast po tabletkach anty czułam się fatalnie, głowa mnie bolała, piersi do tego pełno pryszczy mi wyskoczyło a na faceta patrzeć nie mogłam a po zastrzyku nie mam nic z tych rzeczy tzn jak pisałam pierwsze 2 tyg były nieciekawe ale teraz już jestem po 2 zastrzyku i jest super :) kazda kobieta inaczej może zareagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolakajajalananabagaajahah
u nas przerywany sprawdzał się przez 9 lat potem zaczęliśmy się starać i przy pełnych stosunkach [w dni płodne, do końca] zajęło nam to 12 długich miesięcy więc ja osobiście nie wierzę w ciążę z przerywanego [przynajmniej nie w moim przypadku] chyba, że to nie płyn tylko mąz nie wyciągnął na czas i doszło do wytrysku nasienia a nie płynu przedejakulacyjnego.... w każdym razie u mnie pierwszym objawem była właśnie mega senność , ból piersi po bokach i mega apetyt i NIGDY, przez żadną miesiączką takich objawów nie miałam....... zrób test, tylko on nam prawdę powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak mąż ma taką grę wstępną
"u nas przerywany sprawdzał się przez 9 lat potem zaczęliśmy się starać i przy pełnych stosunkach [w dni płodne, do końca] zajęło nam to 12 długich miesięcy" no wiec dlatego wlasnie wam sie sprawdzal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wytrzymaleeeee
3 dzieci, o za cholerę bym nie urodziła, dla mnie dwoje to już wyczyn, muszę przyznać, że co niektóre kobiety to są wytrzymałe i zdrowe jak koń pociągowy, przecież po 3-4 porodach to bym chyba sie znalazła na ul. cmentarnej, nie byłabym w stanie tych ciąż znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×