Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siara782

Crzciny 4 latki

Polecane posty

Gość siara782

Witam. Mam taki problem, mianowice dzisiaj zostałam poproszona na chrzestną u 4 letniej dziewczynki. Chrzest ma się odbyć w Wielkanoc. nie mam pojęcia co jej kupić. Bardzo prosze o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja B. :)
A ile pieniążków chcesz przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siara782
No właśnie i tu jest problem, bo mam tylko 16 lat, więc nie mam mnóstwa kasy, a chciałabym coś fajnego. Kompletnie nie wiem ile moge na to przeznaczyć, ale muszę jeszcze dla siebie kupić ubranie na chrzciny no i jeszcze chciałabym dodatkowo dać coś pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz kasy na ten prezent? bo mało kasy to równie dobrze 20 i 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prościej kupić coś młodszemu dziecku. Przede wszystkim powinnas zorientować się co mała ma i co mogłoby jej się przydać. Rower to fajny pomysł o ile dziecko go nie ma. Jeżeli to dla ciebie zbyt duży wydatek to możesz dogadać się z ojcem chrzestnym dziecka i wspólnie kupicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgbhjn
sakrament chrztu i rowerek?? Pamiątka i to wszyztsko. A zaraz komunia, głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem żaden problem
najpier rozważ czy chcesz kupić coś pamiątkowego, czy coś dla małej. Z pamiątek, to może jakiś duży przyzwoity album, jeśli rodzina jest wierząca to obrazek z aniołem stróżem, medalik/krzyżyk. A może zwyczajnie złoty łańcuszek z pierwszą literką imienia. Są też te złote/srebrne smoczki i łyzeczki, ale osobiście bardziej wydają mi się odpowiednie dla maluszka. Jeśli to ma być coś dla małej, to cała gama zabawek, ciuszków itd. Rowerek to trochę przesada wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze biblia w obrazkach, lancuszek z Matka Boska lub cos w tym stylu, co ma jakis zwiazek z chrztem. Album to tez fajny pomysl. Nie daj sie zwariowac i nie kupuj wielkich zabawek. Ewentualnie jakis drobiazg do zabawy jako dodatek do pamiatkowego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×