Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

Gość Marilena 27
Witam Świergotku Wchodzę na twój blog codziennie, czytam go również mojemu mężowi. Robię to dlatego bo mam różne myśli gdy go czytam najbardziej myślę o tym ile mieliśmy szczęścia . Wiedzieliśmy doskonale że jak by się nam nie udało po udrażnianiu jajowodów to przy następnym powrocie męża była by inseminacja. Wile razy chciałam coś ci napisać ,ale naprawdę nie wiedziałam co. Sama przez dwa lata się starałam i gdy słyszałam od dziewczyn które zaszły w ciąże że: na pewno ci się uda, lub jeszcze przyjdzie na was czas to chciałam je rozszarpać. Mam bliską koleżankę w podobnej sytuacji przesłałam jej linka do twojego blogu, bo wiem że moje słowa ( tej której się udało) nie są tak silne i pomocne jak kiedyś gdy wciąż próbowałam. A tak szczerze to mojej strony tylko mogę napisać żebyś się nie poddawała naprawdę gdy zobaczyłam maluszka na usg wszystko minęło jak zły sen, testy z jedna kreską i tysiące łez oraz złości na kobiety w ciąży. A jeszcze jedno my z mężem też braliśmy pod uwagę in vitro jak by nie było innej możliwości. Tylko tylko tak szczerze nie myślałam o tym jakim to się kosztem robi. Gdy się tak wczoraj i dziś nad tym zastanawiałam. Myśle że nie powinnaś się tak dogłębnie na tym zastanawiać jakim kosztem powstanie maleństwo. Moim zdaniem medycyna jest po to by pomagać nawet jeśli moment stworzenia jest sztuczny to później powstaje dziecko twoje maleństwo. Które będzie wdzięczne za to że go stworzyłaś i że się nie bałaś i walczyłaś o swoje szczęście i jego cud narodzin.Wiem że ani lekarze ani my nie mamy prawa do tworzenia życia ale czasem należy Bogu pomóc. Dlatego ja miałam udrażniane jajowody, brałam leki bo wspomagałam naturę. :) A jeśli jakaś próba by się nie powiodła to nie traktuj tego jak poronienia. Bo tak nie można myśleć po prostu w tobie zrodzi się najbardziej idealne dziecko bez względu na to jaką drogę przeszłaś. Ale dosyć tego przecież teraz mamy nowy miesiąc i nową szansę. A ja pomodlę się o to by było dobrze. A u mnie raczej dobrze teraz jest 12 tydzień, pierwszy termin mam na 06.06.2013 dopiero teraz minęły mi dolegliwości przytyłam 1 kg. I właśnie remontujemy pokój dla dzidziusia bo za 2 tygodnie mąz wyjedzie na 4 miesiące. Ale napisze ze to teraz zaczęły sie nerwy i panika każde ukucie to strach w sobotę ponownie plamiłam choć do 14 tygodnia mam brać leki podtrzymujące. ale badanie wykazało ze wszystko jest ok. Tak więc mój świt wywraca się do góry nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzis mija 8 dzien od Inseminacji i zostal mi tydzien do okresu. jest dzis 21 dzien cyklu. mialam robieone badania krwii i moczu w pracy i poprosilam o zrobienie dodatkowo mi bety hcg. nie planowalam tego. tak po prostu przy okazji. wieczorem odebralam i pani mowi ze wynik jest 7,16. jest to wg ich norm ciąża. bo jest powyzej 2ml ale baaardzo wczesna zaledwie kilku dniowa. kazaly dla upewnienia zadzwonic do ich szefowej lekarza ktora jest wlascicielem laboratorium. zadzwonilam i podalam wynik. ona mowi ze teoretycznie jestem w ciazy ale one nie widują jednocyfrowego wyniku bo zadko kto tak wczesnie wie ze jest w ciazy i robi test. zazwyczaj kobiety przychodza jak juz im sie okres spoznia i wtedy czesto jest juz to wynik 2 cyfrowy, dosc pewny. kazala i przyjechac za 2 dni sprawdzic czy beta urosla.... co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
Nie wiem Hmmm ale ja tak po cichutku bym ci gratulowala u nas w labolatorium jak jest pow 5 to ciaza ale faktycznie bardz mloda U mnie jakos leci 28 tydzien Ogólnie czuje sie dobrze, ale mam skrocona szyjkę macicy i jesrem juz na zw. Lek Córcia narazie prawidlowo sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 25 lat
Mala wazy kilogram , a ja do tej pory przytylam 4,5 kg wiec nie,jest zle Mam tylko brzuszek reszta bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilena 27
Świergotku to wspaniałe wieści tylko teraz poczekajmy troszkę ja w 28 dc. wynik miałam 40. Ale ten wini bardzo szybko roście dwa dni później było już 125. Tak więc zaciskam kciuki i czekamy. A czuje że mikołajki będą w tym roku udane. A mam jeszcze pytanie bierzesz jeszcze leki takie na podczytywanie? Zuziu ciesze się że wszystko jest ok :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak sie czujecie?? co u was?? my w grudniu odpuszczamy IUI bo bylam chora i bralam antybiotyki, oczywiscie bedziemy probowac naturalnie... jak przygotowania do swiat?? ja juz :) dom na blysk, prezenty kupione, choinka ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Jestem mamą z czerwca 2012 - również z forum na kefeterii. Piszę do Was jeśli byłybyście zainteresowane nowoczesną metodą łagodzenia bólu porodowego i nie tylko - aparatem Tens Elle. Ja się skusiłam i użyłam podczas porodu i bardzo sobie chwalę:) Mój poród opisałam w wątku czerwiec 2012 - na razie nie planuję kolejnej ciąży więc sprzedaję aparat, dla zainteresowanych moja aukcja: http://allegro.pl/elle-tens-ciaza-porod-bez-bolu-nowe-elektrody-i2873151218.html Jeśli macie jakieś pytania na temat rodzenia z tensem można pytać na maila: aneta1986@amorki.pl Na samej aukcji też dość dużo napisałam, pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego, szybkiego i w miarę możliwości bezbolesnego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskafoczka
świrgotku mam nadzieje że tym razem ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Witam kobietki, mam na sprzedaż nieużywane testy owulacyjne i ciążowe. 40szt owulacyjnych + 3 ciążowe (zestaw) za 26zł+przesyłka. Test owulacyjny paskowy. Termin ważności testów do : 02 /2016 roku. Czułość oferowanych na tej aukcji testów owulacyjnych to 25 mlU/ml. Test ciążowy paskowy najczulszy. Termin ważności testów do : 02 / 2016 roku. Czułość testu 10mlU/ml Testy posiadają certyfikat CE i ISO Wysyłka listem ekonomicznym bądź priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina77b
Dziewczyny przy pierwszych staraniach brałam sam kwas foliowy. Teraz w aptece farmaceutka poleciła mi ferti lady witaminki już z kwasem foliowym oraz witaminą B6. Miałyście może ten produkt w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu można sprawdzić swój stan wiedzy na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :) link: http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×