Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Incognito23

W JAKIM WIEKU POCZUŁYŚCIE INSTYNKT MACIERZYŃSKI?

Polecane posty

Gość Incognito23

Witam kobiety;-) chciałam sie Was zapytac kiedy poczułyscie ten zew macierzynstwa i powiedziałyscie to "ten" czas..ja mam 24 lata ale jakos jeszcze tego nie czuje...boje sie ze juz nie poczuje choc chce miec w przyszłosci dzieci i je lubie:)..prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsnana
Jeszcze miesiąc temu nie miałam go, ale sytuacja się zmieniła gdy lekarz powiedział, że mam jakiś torbiel, że teraz dzieci mieć nie mogę, a gdy uda się go zlikwidować to mam zacząć "starania". Mogę mieć problemy z zajściem w ciążę i jestem przerażona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Twoim wieku też "tego" jeszcze nie czułam... dopiero krótko przed 30-stką byłam pewna, że to ten właściwy moment... pod wieloma względami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już w wieku
18 lat...Niczego tak nie chciałam jak bobaska:)Zaszłam mając 20 lat.Teraz mam 24 i już mam straszne parcie na drugie.W sumie to czekam na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybko!
Oj ja to od małego chciałam bardzo dziecko. Mama się śmieje, ze kiedyś jak miałam jakieś 5 lat to się popłakałam, że nie zdążę mieć dziecka jak bedzie koniec świata :) A tak w "dorosłym życiu" to w wieku 17-18 lat i od tamtej pory ten instynkt nie słabł. Dziecko urodziłam mając 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybko!
Moje nie ma pół roku jeszcze i też mam już parcie na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 23 lata jak nagle poczułam że bardzo chcę mieć dzidziusia, 1 miesiąc staranek i udało się teraz mam w domu rozbrykanego 2-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nie... zresztą w wieku 20 kilku lat nie mieliśmy absolutnie żadnych "warunków" na dziecko... na szczęście i u nas nie było problemów z poczęciem... obie córki zmajstrowaliśmy w 1 cyklu starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie instynkt przyszedł nagle w wieku ok. 28 lat , nie przeszłam obojetnie obok zadnego dziecka , rok później było jeszcze gorzej bo codziennie bywałam w sklepach dzieciecych , oglądałam wózki, kocyki , wanienki . Córkę urodziłam 3 miesiace po skończeniu 30-tki . Nie mam parcia na 2-gie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łóóó żesz ty.
14 lat, usiałam długo czekać na spełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Incognito23
opuściłam * oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Od około 14-15 roku życia miałam instynkt, zawsze kochałam dzieci i chciałam mieć kiedyś swoje. Teraz mam 18 lat i moja potrzeba ich posiadania, nie słabnie, wręcz przeciwnie. Ale poczekam aż skończę studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mójtezsieodezwał
Ja mam 20 lat i mój instynkt macierzyński też już się odezwał. Bardzo bym chciała mieć już dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaaa
miałam 17 lat teraz mam 22 i 3msc bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbhj
24 lata to nie czas na rodzenie i pragnienie posiadania dziecka. Wiekszosc kobiet nagle stwierdza, ze chce miec dziecko tylko dlatego, ze obserwuje otoczenie, przyjaciolki i nieswiadomie chce zyc tak jak kobiety z jej srodowiska. Ucz sie, pracuj,. korzystaj z zycia i nie daj sobei wmowic, ze cwiercwiecze to czas na dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbhj
Jeszcze jedno, instynkt macierzynski jest czesto mylone z bardzo islna potrzeba stabilizacji, poczucia bezpieczenstwa. NIektore mlode kobiety mysla, ze jak juz urodza dziecko, to partner bedzie juz usidlony, a one beda mialy poukladane, sielankowe zycie. Takie osoby powinny udac sie do psychologa, a nie rodzic dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie poczułam wcale. Na dziecko zdecydowałam się z rozsądku. Po prostu stwierdziłam że nadszedł najlepszy czas. W chwili obecnej mam 26 lat i 5-cio miesięcznego synka który jest największą miłością mojego życia. Nawet nie wiedziałam że można kogoś tak mocno pokochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mójtezsieodezwał
bhbhj - to,że mam 20 lat i mój instynkt się odezwał nie oznacza to, że jak będę miała dziecko to mój partner odejdzie i będę miała "sielankowe życie" - bo On może odejść w każdej chwili ... Bez przesady zastanówmy się trochę co piszemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
Mam 34 lata i u mnie się do tej pory nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uggggggggi
Mam juz 29, za pol roku 30 i nic nie czuje, a juz pora na dziecko. Poczekam jeszcze troche, ale maz zaczyna jeczec, ze chce juz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pojawił się z chwilą urodzenia mojego synka,czyli 6 miesięcy temu.A mam 33 lata. W Twoim wieku dzieci nie były mi w głowie.:) I nie martw się,jak nie martw się,nadejdz8ie ten moment!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena__27
Ten instynkt to mit,każda szanująca się kobieta nie odczuwa czegoś takiego.Tylko zwierzęta posługują się instynktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama xxx
jak mialam jakies 6-7 lat gdy dostalam pierwszy wozek dla lalek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 24 lata i zaczynam dopiero
"Tylko zwierzęta posługują się instynktem." Bzdura:D A slyszalas o czyms takim np. jak instynkt samozachowawczy? A moze nigdy nic instynktownie nie zrobilas? Jesli zrobilas to wytlumacz mi jak mozesz sie nie szanowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat
i jeszcze go nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie poczułam
tym bardziej przed urodzeniem dzieci. Po urodzeniu szalenczo je pokochalam, ale wg mnoie to milosc a nie instynkt. Tak to odbieram. Zadne dzieci jako takie , obce , w wózeczkach mnie nie rajcowały i nie rajcują ( a nie wiem, moze tak sie instynt objawia? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w momencie urodzenia
dziecka. 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×