Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olly485

Szukam pracy ;)

Polecane posty

Gość Olly485

Witam. Mam na imię Ola, i mam 15 lat , lecz pomimo swojego wieku nie raz zajmowałam się już dziećmi i osobami starszymi :) Jestem osobą pogodną, godną zaufania i uwielbiam dzieci. Mam do nich podejście i myślę,że szybko załapię z nimi kontakt ;) Zachęcam do współpracy ze mną . Mam czas od pn-pt 16-20/21 :) a w weekendy od 9-21 Bardzo chętnie zajmę się dziećmi , osobami starszymi, posprzątam w domu i/lub zrobię zakupy. Mogę również zajmować się zwierzętami,pomagać dzieciom w lekcjach i odbierać je z przedszkola/szkoły:) Miasto : Zakopane Kontakt : e-mail : olly485@gmail.com gg: 16177599 Jeśli masz dziecko spoza zakopanego, niestety nie mam możliwości dojazdu ale jest możliwość przywiezienia dziecka do mnie do domu bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net-PRACA
Oferuję kilka sposobów zarabiania poprzez internet - współpracując z legalnymi firmami, posiadającymi siedziby na całym świecie oraz wypracowane marki. Zero oszustw i kantów. Po więcej informacji pisz na netpraca@mixbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankiety
Polecam wypełnianie ankiet w internecie...może nie duże pieniążki, ale w jak prosty sposób zarobione..:) Wypełnienie ankiety to dosłownie minutki...polecam... https://www.studentswatch.pl/student/rejestra cja?ref=20921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbysh9
sproboj oglosic sie na darmowych ogloszeniach na www.zybel.pl tam pewnie szukaja kogos takiego jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×