Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadużegodziecka

Do mam które urodziły duże dzieci!pomóżcie.

Polecane posty

Gość mamadużegodziecka

Drogie Mamy,szczególnie zwracam się do Mam które urodziły dzieci z wagą ok.4,5kg.czy możecie mi napisać jak przybierały na wadze i ile mierzyły Wasze dzieci do 1 urodzin??? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniamamafilipa
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 1980..
wiesz wydaje mi sie ze zadkoscia jest aby rodzić tak duze dzieci...nie wyobrażam sobie tego..ja urodziłam 3 ..najwieksa waga 3,500... a tak duże dzieci to chyba przez cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa urodziła trójkę przez sn (4,5 - 4,8 - 5kg) i z tego co pamiętam to jej dzieci zawsze były powyżej 97 centyla pod względem wagi i wzrostu... najmłodszy Filip na roczek ważył 15kg i miał 93cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguly! ja pierwszego ur 2,9 a od ok 3mca byl ciagle poza siatka albo na 97 centylu, drugi ur troche ponad 4kg a jest z mca na mc mniejszy wzgl centyli teraz ma 7mcy i jest na 50tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaadsasdsf
moja mama gdy się urodziła( oczywiście naturalnie) ważyła 5,4 kg, a na roczek 12, potem była bardzo dobnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn gdy się urodził ważył 4600 g, dziś ma prawie 12 lat 166 cm wzrostu i waży 50 kg. Zawsze jego waga i wzrost były na 97 centyli. mam natomiast koleżankę, która urodziła się z wagą 4700 g , a jako dorosła kobieta ma 162 cm i waży 50 kg. Chyba nie ma tu reguły, na wzrost dziecka największy wpływ mają geny, jesli rodzice są wysocy, dziecko też powinno, a waga? No cóż, tu też wpływ mają geny, ale bardziej chyba sposób odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma 4 miesiace , urodzila sie z waga 4820, wzrostowo i wagowo jest na 99.6 centylu, jutro znou wybieramy sie na pomiar, lekarka mowi ze przybiera i rosnie odpowiednio do masy urodzeniowej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, syna urodziłam w sposób naturalny, bez żadnych wspomagaczy i środków przeciwbólowych, choć jestem osobą raczej szczupłą i drobnej budowy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tega
ja urodziłam dwójke , pierwsz 4 kg , drugie 4,5 kg , powiem ci że później sie wyrównuje i widac podobieństwo figury do przodków:), znaczy moja ja wysoka i chuda a synek ok 75 centyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 1980..
dziewczyny ,,naprawde??? takie duze dzieci rodziłyście naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja bratowa jakoś dała radę... choć sama sobie jakoś tego wyobrazić nie mogę, bo moje dziewczynki miały 3600 i 3700... a jej najmłodszy synek (waga urodzeniowa dokładnie 5080) jest do tej pory rekordzistą szpitala w naszym mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra
Urodziła dwójkę ponad 4,5 kg naturalnie i bez problemów,ona 163cm wzrostu i 42 kg przed i po ciaży,nie ma reguły.Dzisiaj 19,18 lat i mają ponad 190 cm wzrostu,no ale mój szwagier prawie 2 metrowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do myszsza
A ile twój starszy syn teraz waży. Jestem ciekawa bo mam córkę 5 dni starszą waży 14.6 mierzy 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do myszsza
* 5 dni młodsza miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy teraz bardzo zwolnil z wzrostem a zwlaszcza waga bo mierzy 102cm od pol roku tyle samo a wazy od roku tyle samo czyli 17,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×