Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fddddddddddddf

Skąd bierzecie pieniądze na operacje???

Polecane posty

Gość fddddddddddddf

ja mam 20 lat i nie mam pojęcia skąd mam wziąć pieniądze a jakoś nie uszczęśliwia mnie zbieranie latami kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh jaka ty jestes
niedomyślna a skąd może mieć kasę 19-20 latka albo od rodziców albo od sponsora heheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o, wypraszam sobie
Ja dosyć wcześnie zaczęłam sobie radzić w życiu, teraz mam 19 lat (niedługo 20) i pracuję i się uczę, zarabiam całkiem niezłą kasę tak, że mogę co miesiąc odłożyć sobie jakąś sumę pieniędzy. Więc proszę o nieszufladkowanie... I tak, myślę o operacji powiększania piersi, gdyż jestem płaska jak deska. A chce mieć małe piersi, ale MIEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yywow
to nieźle, ja w wieku 19 lat to nawet jeszcze nie myślałem o pracy, szczerze mówiąc, to dalej nie myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yywow
aktualnie uczęszczam do szkoły, no ale kurde, liczę na rodziców, i jeszcze długo będę na nich liczyć, no kurczę, nie każdy jest tak wspaniały -.- ja należę do LENIWYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .magda.m.
Ja mam firmę. Na operację nie odkładam,bo nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddoooodddd
myslalam, ze chodzi o operacja, ktora ma ratowac twoje zdrowie. a ty chcesz sobie plastik wsadzic w cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki...
tak się składa,że wielu ludzi ma ciała obce w ciele i to nie tylko dla poprawienia wyglądu,więc nie uważam,żeby plastik w ciele był czymś nienormalnym. Jeśli można poprawić swój wygląd to czemu mamy tego nie robić. Ja mam piersi sory w ogole ich nie mam a mam 26lat i niestety nie czuje sie kobieta. Musze wypychac staniki,zeby cos odstawalo,w lato nosze bluzki 'zabudowane' pod szyja, mieszkam nad morzem a nigdy nie bylam sie opalac w stroju,nie lubie kupowac bluzek,bo nosze rozmiar M i wisi mi wszystko z przodu. I tak naprawde ten kawalek plastiku,uratuje moja psychike... chcialabym stanać w koncu przed lustrem i sie do siebie uśmiechnąć i kupić sobie w końcu bluzke ktora bedzie mi sie podobała,a nie która zamaskuje brak biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
sama zarabiam, na 50tkę strzele sobie lifting albo coś w tym stylu :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
Ale laski,popatrzcie na te ceny zabiegów,one teraz sa znacznie tańsze niz jeszcze z 5 lat temu.Wiec jesli przez rok bedziemy odkładac z pensji to uda sie zrobic taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesze się ze jestes
zadowolona z dr Jarlinskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losantoninos
najczęściej operacje robią sobie osoby, które właśnie oszczędzały ładnych parę lat. Musisz uzbroić się w cierpliwość bo pieniądze z nieba nie spadają chyba, że ci ktoś taką operację zafunduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredibankPL
Potrzebujesz gotówki? z miłą chęcią pomożemy u NAS: -wniosek przez internet -pieniądze bez wychodzenia z domu -minimum formalności -szybka decyzji -pożyczka na dowód -kredyt samochodowy -kredyt gotówkowy -kredyt hipoteczny Złóż wniosek na stronie to nic nie kosztuje www.kredibank.pl ODDZWONIMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ja zbierałam pieniądze, odkładałam co miesiąc....:) no i tak się uzbierało....no i mój tż dorzucił także w prezencie:) i się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ktoś obecny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 19:04, Gość .magda.m. napisał:

Ja mam firmę. Na operację nie odkładam,bo nie muszę.

To pożycz trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×