Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia2011

Gdzie zrobić kurs grafiki komputerowej?

Polecane posty

Przymierzam się do zrobienia kursu komputerowego, konkretnie chciałabym opanować jakieś programy graficzne, bo przyda mi się to w pracy. Nie wiem dokładnie gdzie czegoś takiego szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frjrkjlkfrk
moze sama sie poucz narazie np zacznij od gimp-a :) a potem po kolei inne jak photoshop itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucinana
ja właśnie też szukam jakiegoś kursu. I nie wiem jak sie zabrać do poszukiwania jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy od tego, z jakiego miasta jesteś. Jeżeli mieszkasz w okolicach Krakowa, czy Olkusza to na pewno najlepszą szkołą, która proponuje tego typu kursy jest Axon. Mają świetnych nauczycieli, którzy cierpliwie wszystko tłumaczą, dzięki czemu skutecznie można się zapoznać z tajnikami grafiki komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z panic, Axon to dobry wybór, na ich plus przemawia także fakt, że mają bardzo małe grupy ćwiczeniowe, a jak wiadomo, w takich wiedza lepiej się przyswaja. Oprócz tego są całkiem niedrodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimp, ok, ale wolę jednak zrobić kurs profesjonalny, bo jednak przyda mi się później w pracy. Zastanawiam się właśnie nad tym axonem. Czy ktoś korzystał z usług tej szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od gimpa wole photoshopa i raczej tego programu polecałabym się pouczyć. Właściwie na początku możesz spróbować uczyć się sama z książek i kursów w sieci, ale to tylko na poziomie podstawowym, jesli potrzebne Ci sa większe umiejętności, to już tylko kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że takie kursy się przydają. Zwłaszcza fajnie gdy jest mozliwość uczestniczenia w nich za darmo albo gdy pracodawca finansuje chociaż cześć kursu. Sama mam axona w swoim mieście i wiele osób się decyduje na kursy komputerowe - teraz jest to niezbędne w jakiejkolwiek dziedzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, nawet za pomocą najprostszych programów graficznych można wykonać coś ciekawego. Ale faktycznie, jeśli chce się wykonać coś bardziej profesjonalnego - najlepiej wtedy zapisać się na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zależy w jakim aspekcie takie programy graficzne sa Ci potrzebne do pacy? Bo jeśli sa one tylko tak przy okazji to w sumie wystarczy w zupełnosci poczytwać gdzieś w necie na ten temat - ale jeśli potrzebne są do czegoś bardziej konkretnego to wtedy może ktoś ze znajomych mógłby na przykładach zilustrować działanie poszczególnych programów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiubździuuuu
poszukajcie sobie na inwestycjawkadry.info.pl, część z nich jest dofinansowana z UE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1991
Ja robiłam kursy na http://www.cgwisdom.pl/ Po polubieniu ich funpagu udostępniają darmowe materiały i videotutoriale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także polecam szkołę NOVA. Kameralne grupki ćwiczeniowe, jasny, pełny przekaz informacji i miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna ta grafika, widziałem równie dobre studio graficzne www.aunar3d.pl które wykonuje jeszcze lepsze projekty graficzne 3d czy inne animacje, wizualizacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs grafiki komputerowej zrobiłam w NOVA Centrum Edukacyjne i Wam również serdecznie polecam tą szkołę! Trenerzy przemili, Panie w sekretariacie również, na kursie zdobyłam dużo wiedzy, którą wykorzystuję teraz w pracy :). Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materuz
Grafiki można też się uczyć zdalnie. W necie jest masa platform oferujących kursy. Sam uczyłem się na jeden z takich. Photoshopa i grafikę 3D ogarnąłem z https://chcesieuczyc.pl/. Wiadomo, że dużo zleżało od mojej motywacji bo nie masz tam nauczyciela, który Cię jakoś pilnuje, ale forma nauki ciekawa. Robisz i uczysz się kiedy masz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja zastanawiam się nad kursem z programowania. Znalazłam go na http://heap.pl/szkolenia/ i chyba się zapiszę. Mam zamiar w tym roku rozwijać jak nigdy dotąd.Z tego co widziałam poza nim są jeszcze inne. Przejrzyj sobie ofertę jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukarrtt
Fachowe szkolenia z szeroko pojętej grafiki i projektowania przeprowadza biuro Belcdesign -http://belcdesign.com. To co u nich fajne to fakt, że zajęcia są prowadzone przez praktyków, ludzi czynnych w branży, którzy na co dzień projektują i pracują na konkretnych aplikacjach. Ja mam u nich zaliczony kurs podstawowy i zaawansowany z Photoshopa i muszę przyznać, że się rzeczywiście sporo nauczyłem. Łącznie to wyszło ponad 50 godzin szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukarr
Fachowe szkolenia z szeroko pojętej grafiki i projektowania przeprowadza biuro Belcdesign -http://belcdesign.com. To co u nich fajne to fakt, że zajęcia są prowadzone przez praktyków, ludzi czynnych w branży, którzy na co dzień projektują i pracują na konkretnych aplikacjach. Ja mam u nich zaliczony kurs podstawowy i zaawansowany z Photoshopa i muszę przyznać, że się rzeczywiście sporo nauczyłem. Łącznie to wyszło ponad 50 godzin szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do Eureki w Rzeszowie. Wysoki poziom nauczania, wykwalifikowana kadra, przyjazna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssd
Bardziej zaawansowanym w photoshopie, którzy chcą się jeszcze kilku fajnych tricków nauczyć to bym polecał kurs u Belc Design (belcdesign.com). Ja myślałem, że już dużo wiem i dużo umiem, ale się okazało, że jeszcze sporo się mogłem nauczyć i poprawić swój warsztat. Bardzo dobra kadra trenerska, sympatyczna atmosfera, mała grupa, a wszystko w rozsądnej cenie moim zdaniem, zwłaszcza jak się porówna ile za podobne szkolenia bierze konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest znaleźć jakieś darmowe szkolenia które reprezentowały by wysoki poziom. Może na początek jakieś tutoriale wprowadzające, dla chcącego nic trudnego, filmów w sieci jest sporo. Jeśli sama wykażesz się zaangażowaniem to pracę znajdziesz. Jednak jeśli chodzi o rozwinięte tajniki chociażby photoshopa (na którym przecież wszyscy się tak dobrze znają ;) ) to jednak polecałabym poszukać szkoleń u specjalistów. Ja w temacie teraz trochę się orientuję, bo sama szukam dla siebie szkoleń. Z tego co się orientuję to eduweb ma najczęściej takie szkolenia organizowane, że czekać długo nie trzeba. I dość często polecane są. Co do zarobków to nie zgodzę się. Można i 1000 zarabiać jak się nie wkręci odpowiednio. Wszystko kwestia tego dla jakiej firmy pracujesz i ile z siebie dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Banasiak
Ja polecam Doszkalaj.pl - portal ze szkoleniami który powoli się rozrasta i nabiera popularności. Fotografia też jest z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariokosta
Popieram, również korzystałam z eduweba. Te darmowe szkolenia są dobre, jak się chce coś na zaliczenie do szkoły/na uczelnię zrobić, czy przerobić zdjęcie na facebooka. Ja z firmy w ramach doszkolenia skierowana byłam jeszcze z jedną znajoma na szkolenie 2 dniowe z obsługi Adobe Photoshop. Jeśli ktoś poważnie myśli o zawodzie grafika to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o certyfikowane szkolenia Adobe to eduweb.pl ma do tego uprawnienia. Przy wyjściu nowego photoshopa wykupowałam u nich nagranie, warte swoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam skorzystać ze zwykłego kursu. Wydaje mi się, że to przyniesie większe efekty, niż w przypadku kursu online. Sam jakiś czas temu, aby podnieść swoje kompetencje poszedłem na szkolenie z Adobe Photoshop Elements http://itschool.pl/ . Trwało ono 8 godzin, cena nie była wysoka, a wyciągnąłem z tego szkolenia 100% wiedzy i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE WROCŁAW
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel. 533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×